Romanian Grand Prix FCI 2013 - Finala

Erd 

Data: 04-09-2015
Ora lansarii: 08:15
Distanta (km): 225
Porumbei: 263
Nr. Inel Crescator Tara
1 DV-0666-260-15 Acar Mert
2 FCA-252488-14 Aguirrezabala Lucas jr
3 B-2155415-15 Alaerts Johan & Noah jr
4 RO-425859-15 Ale Demian jr
5 RO-409583-15 Ambrus Levente
6 IT-60075-15 Anfonssi Gabriele jr
7 SK-02106-112-15 Antalikova Jana jr
8 PORT-5269706-15 Antonio Jose f.Estrangeiro
9 PORT-5192016-15 Antonio Jose Ferreira Branco
10 PORT-5192034-15 Antonio Jose Ferreira Branco
11 FR-424512-15 Arina Poteaux jr
12 NOR-008-342-15 Arne Knudsen
13 FCA-252242-14 Ascaini Patricio jr
14 SLO-107-146-15 Balec Bojan
15 SK-02106-604-15 Bargel Gabriel
16 SK-02106-642-15 Bargel Gabriel
17 CRO-21639-15 Belavic Danijel
18 IT-75911-15 Bignardi Mario
19 SLO-113-1017-15 Birk Srebotnjak jr
20 NOR-026-20-15 Bjarte Alver
21 SLO-102-411-15 Bocek Rok jr
22 UKR-06098-15 Bodnaras Dumitru jr
23 UKR-06001-15 Bodnaras Dumitru jr
24 GB-S-12256-15 Brian Holland
25 B-2185877-15 Brugmans Sabrina
26 SK-02904-1203-15 Bucek Eduard
27 UKR-2249904-15 Bugai Roman
28 IT-145189-15 Busoli Jessica jr
29 B-2185671-15 Buvens Roger
30 FCA-252453-14 Cacciabue Jose Maria
31 PORT-5340248-15 Cachopas & Madeira
32 B-6113639-15 Caems Robin jr
33 CRO-14030-15 Caktas Ante jr
34 IT-67226-15 Camplani Luigi
35 IT-100659-15 Carboni Eros
36 B-6074941-15 Ceuters Tamara jr
37 FR-237419-15 Cholet Leysens
38 FR-226531-15 Christophe Gueguain jr
39 B-3130426-15 Coone Robbe jr
40 FR-176135-15 Corine Andrieiff
41 IT-84174-15 Correggiari & Padovano
42 IT-84179-15 Correggiari& Padovano
43 RO-436643-15 Danila Dan
44 DV-04939-338-15 Daum Finn-Leon
45 FR-271311-15 Deschamps Freres
46 IT-117048-15 Dionigi Alberto jr
47 B-6130816-15 Dockx Leo & Gerry
48 DV-01972-1360-15 Dotschat Carolin-Jasmin
49 FCA-252202-14 Echeverria & Erratchu
50 FCA-252348-14 Estevaz Aaron jr
51 FCA-252353-14 Estevez Facundo
52 FCA-252328-14 Estevez Mauricio
53 GR-2444212-15 Exarhos Thomas jr
54 ESP-205457-15 Felipe Bertomeu
55 HU-D-895584-15 Fenyvesi Balazs es Norbert jr
56 CZ-0333-66-15 Filip Frantisek
57 CZ-0333-65-15 Filip Frantisek
58 CZ-072-505-15 Filipi Team
59 CZ-0218-3175-15 Florian+Tomicek
60 IT-12179-15 Florini Laura E Daniele
61 FR-070902-15 Franck Salmon
62 FR-245058-15 Francois Jardin jr
63 SLO-116-409-15 Franko Tim jr
64 FR-123002-15 Frederic Simon
65 FR-226533-15 Gabriel Gueguain jr
66 B-3016027-15 Galle-Wynants
67 IT-108933-15 Galli Emma jr
68 SK-01406-220-15 Gasko Frantisek
69 GR-2125237-15 Gilantzis Panagiotis
70 AU-503-960-15 Glanzer Sarah jr
71 AU-503-940-15 Glanzer Sarah jr
72 FCA-252260-14 Goldenberg Abril jr
73 FCA-252230-14 Goldenberg Pedro
74 FCA-252333-14 Gonzalez Jose Daniel
75 SERB-640003-15 Gosic Radovan
76 CRO-25501-15 Gotovac Ante
77 CRO-18916-15 Grafina Goran
78 IT-138499-15 Gramigna Adolfo jr
79 SK-02806-431-15 Grek Peter
80 NOR-015-1167-15 Guslein Hadland
81 B-3134892-15 Haesaert Yannick jr
82 CZ-0321-304-15 Hahnel Rudolf
83 B-1036417-15 Harchies Cyril jr
84 DV-0176-611-15 Helmke Chris
85 B-6099689-15 Henderickx Bart
86 B-2312358-15 Herbots Kobe & Kato jr
87 CZ-043-2806-15 Husak Tomas jr
88 DV-06678-1139-15 Huskens Niclas
89 AU-106-63-15 Ivanshitz Clemens
90 FR-181517-15 Jacinto Ferreira De Almeida
91 SLO-115-16-15 Janez Pacnik
92 PORT-5307710-15 Jardim Infantil Pro-Vida jr
93 FR-060662-15 Jean-Pierre Le Gallo
94 FR-407152-15 Jerome Delattre jr
95 PORT-5269774-15 Joao Carlos Roque C.Martins
96 PORT-5269747-15 Joao Carlos Roque C.Martins
97 PORT-5204401-15 Joao Jose Tricao Ferreira
98 PORT-5204527-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr
99 PORT-5137020-15 Joaquim T.Saraiva & Filhos
100 FR-327809-15 Jordan Merlin jr
101 HU-D-920524-15 Juhasz Erno
102 AU-607-30-15 Kainersdorfer Heinz
103 AU-101-4065-15 Kaintz Johann
104 GR-0820034-15 Karamalis Nikolaos
105 SK-01807-516-15 Kasan Josef
106 SLO-102-122-15 Kaucevic Patrik jr
107 GR-0303034-15 Kazoglou Vasilis
108 CRO-32605-15 Kelava Nikolina jr
109 B-1115072-15 Kersten Logan jr
110 GR-0505010-15 Kinis Nicolaos
111 GR-0618013-15 Kivranogloy Vasilis
112 SK-01105-105-15 Klacansky Jan+Radovan
113 DV-05726-288-15 Klostermann Max
114 SLO-112-6009-15 Kobal Stefan
115 DV-01559-50-15 Kolossa Rene-Pascal
116 AU-101-4377-15 Konigshofer Josef
117 RO-409390-15 Kopacz Attila
118 CZ-0277-320-15 Kopecek Bohuslav
119 FCA-252478-14 Kopp Daniel
120 CRO-35153-15 Koren Hrvoje jr
121 SERB-650107-15 Kovacevic Branko
122 AU-320-470-15 Koza Karl
123 CZ-0300-407-15 Krotky Vladimir
124 CZ-0234-2020-15 Kubacek Lubomir
125 CZ-0234-2021-15 Kubacek Lubomir
126 SK-01009-2482-15 Kurek Juraj
127 SK-02903-208-15 Kurek Peter ml. jr
128 SK-02903-268-15 Kurek Peter ml. jr
129 CRO-07981-15 Kurtovic Ivan
130 SK-0999-6552-15 Kusnirak Lukas jr
131 FCA-252050-14 Laiz Nicolas jr
132 FCA-252049-14 Laiz Nicolas jr
133 HU-D-861316-15 Lapossi Mercedesz jr
134 FCA-252027-14 Larrigau Rodrigo
135 SLO-112-5762-15 Lemut Gregor jr
136 FCA-252510-14 Leoz Eugenio jr
137 SERB-609067-15 Lerinc Ervin
138 B-2048146-15 Lismont Patrick
139 FR-294445-15 Lucas Jankowski jr
140 FR-019393-15 Ludovic Tantart jr
141 GB-V-44908-15 M.E.Chadwick
142 GB-B-36728-15 M.John & Son
143 GB-R-36736-15 M.John & Son
144 CZ-0248-123-15 Machac Marek jr
145 UKR-27835-15 Macoviciuc Vasil jr
146 B-3062894-15 Mahieu Angelique jr
147 DV-02651-1073-15 Mai Maximilian
148 CZ-0163-829-15 Manak Stepan jr
149 AU-301-921-15 Marchat Nicole jr
150 AU-301-919-15 Marchat Nicole jr
151 SERB-656251-15 Marko Vukcevic jr
152 AU-318-1718-15 Markovic Sandra jr
153 AU-318-1724-15 Markovic Sandra jr
154 IT-67061-15 Mascheretti Antonio jr
155 FR-144360-15 Mathieu Capdeviole jr
156 CRO-09862-15 Matos Leonardo jr
157 GB-C-19272-15 Matt Cotton
158 HU-01-68305-15 Matuz Tibor
159 FR-422285-15 Melanie Pochon
160 HU-23-67733-15 Meszaros es fiai
161 FR-299383-15 Michel Dauchez
162 UKR-2273002-15 Mihalet Iaroslav
163 UKR-2273001-15 Mihalet Iaroslav
164 CRO-35224-15 Mikec Marko jr
165 FCA-252534-14 Molins Osvaldo
166 IT-68503-15 Moretti G Battista
167 IT-68572-15 Moretti G Battista
168 IT-68517-15 Moretti Valentina jr
169 GR-2444012-15 Moshoy Antonis
170 GB-B-12289-15 Mr & Mrs Gregson
171 GB-B-12290-15 Mr & Mrs Gregson
172 IT-16059-15 Nasternak Leonardo jr
173 AU-602-1049-15 Neag Anna Maria jr
174 IT-92056-15 Nichita George Alexandru jr
175 GB-E-39272-15 Nick Orchard
176 DV-01125-1469-15 Niehaus Pascal
177 RO-780121-15 Nitu Aida jr
178 RO-780116-15 Nitu Maya jr
179 CZ-0135-667-15 Novakova Veronika jr
180 GR-2828009-15 Ntentos Stavros
181 SERB-668609-15 Oracic Josip
182 RO-906401-15 Oros Bogdan
183 SK-02904-1082-15 Ovsak Stanislav
184 IT-97247-15 P.L.S. Di Piccinini
185 RO-427147-15 Pantea Rares jr
186 PORT-5085012-15 Paulo Campos
187 FCA-252121-14 Pavon & Perez
188 B-1166762-15 Pene Xavier jr
189 IT-9575-15 Pennino Giuseppe jr
190 ESP-196529-15 Petru Scurtu
191 FR-184014-15 Philippe Beau
192 B-1120848-15 Philippens Pierre
193 B-1094148-15 Pierre Roger & David
194 RO-425803-15 Pigeons Airport Team
195 RO-425900-15 Pigeons Airport Team
196 FCA-252058-14 Pili Francisco
197 FCA-252516-14 Pinedo Augustin jr
198 RO-363118-15 Pisla Daniel
199 SLO-108-6210-15 Plajbes Uros jr
200 SLO-101-58-15 Podjed Bostjan
201 SLO-101-25-15 Podjed Bostjan
202 IT-117047-15 Pohoata Cosmin Florin jr
203 GR-1200091-15 Poyrsanidis Nikolaos
204 SLO-102-310-15 Puntnar Joze
205 B-3062551-15 Putman Mathias
206 CZ-0310-214-15 Pyszko Karel+Radek
207 SERB-679668-15 Radeljevic Borislav
208 NOR-100-811-15 Raymond Kalleklev
209 SLO-108-6087-15 Ribnikar France
210 SLO-108-6086-15 Ribnikar France
211 PORT-5300143-15 Ricardo Taipina jr
212 PORT-5300138-15 Ricardo Taipina jr
213 PORT-5300715-15 Ricardo Taipina jr
214 FCA-252017-14 Roncaglia Daniel jr
215 FCA-252011-14 Roncaglia Martin jr
216 B-2283217-15 Rondags Gert jr
217 RUS-11532-15 Rusia
218 RUS-15177-15 Rusia
219 RUS-11077-15 Rusia
220 CRO-07850-15 Ruzic Boris jr
221 SERB-601073-15 Ruzic Zarko
222 CZ-0137-535-15 Safranko Jifi
223 IT-116009-15 Santamaria Marta jr
224 IT-79736-15 Sassi Giovanni
225 IT-55920-15 Saviuc D. Claudio
226 DV-1559-295-15 Schneider Madeleine
227 DV-5711-1357-15 Schropp Kathrin jr
228 FR-393132-15 Sebastien Blanpain jr
229 IT-67060-15 Seghezzi Giuditta
230 UKR-01667-15 Serghey Vasiliev
231 SERB-673068-15 Siladi Hundor jr
232 SK-0999-5023-15 Skolsky holubnik Kvacany jr
233 SK-02302-1794-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
234 SK-02302-1790-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
235 SLO-108-6654-15 Slibar Aljaz jr
236 DV-01559-195-15 Sonntag Dominic
237 SLO-107-607-15 Sovic Miha
238 SLO-107-544-15 Sovic Zvonko
239 CZ-0264-1373-15 Spalovska Veronika jr
240 SLO-102-501-15 Srecko Golob
241 IT-145382-15 Sternieri Germano
242 SLO-107-284-15 Stih Grega jr
243 UKR-06143-15 Strijeniuc Anatoli
244 DV-01559-135-15 Sulewski Anna Lena
245 HU-M-141811-15 Szaraz Gyorgy
246 ESP-203224-15 Tandem Tortosa
247 NOR-026-676-15 Tim Igelkjan
248 HU-D-889790-15 Toth Ferenc
249 B-2128700-15 Tribout Lien jr
250 RO-427137-15 Trinc Tudor jr
251 RO-427133-15 Trinc Tudor jr
252 FR-116758-15 Tyana Gerard jr
253 FCA-252228-14 Urbina Martin jr
254 FCA-252225-14 Urbina Martin jr
255 IT-70336-15 Vallarino Francesco
256 B-6097697-15 Van Hove-Uytterhoeven
257 SK-02307-1312-15 Vernarsky Vladimir
258 SLO-117-13-15 Vesel Miran
259 FCA-252490-14 Vivio Franco jr
260 SLO-113-1006-15 Vladimir Srebotnjak
261 B-4153966-15 Windels Elien jr
262 AU-602-567-15 Zerner Marco jr
263 AU-602-574-15 Zerner Marco jr
Locul Inel Crescator Timp Punctaj Viteza Tara
1 CZ-072-505-15 Filipi Team 2015-09-04 11:10:15.04 0,017 1283,88 m/min
2 SLO-117-13-15 Vesel Miran 2015-09-04 11:10:17.65 0,034 1283,56 m/min
3 CRO-09862-15 Matos Leonardo jr 2015-09-04 11:10:19.17 0,051 1283,37 m/min
4 AU-318-1718-15 Markovic Sandra jr 2015-09-04 11:10:22.01 0,068 1283,02 m/min
5 AU-602-1049-15 Neag Anna Maria jr 2015-09-04 11:10:26.09 0,084 1282,53 m/min
6 GR-0618013-15 Kivranogloy Vasilis 2015-09-04 11:10:29.88 0,101 1282,07 m/min
7 B-2185671-15 Buvens Roger 2015-09-04 11:10:38.59 0,118 1281,01 m/min
8 B-1036417-15 Harchies Cyril jr 2015-09-04 11:18:39.42 0,135 1225,11 m/min
9 RO-427133-15 Trinc Tudor jr 2015-09-04 11:18:41.56 0,152 1224,87 m/min
10 SK-02903-208-15 Kurek Peter ml. jr 2015-09-04 11:18:50.25 0,169 1223,91 m/min
11 UKR-27835-15 Macoviciuc Vasil jr 2015-09-04 11:20:36.27 0,186 1212,26 m/min
12 CZ-0135-667-15 Novakova Veronika jr 2015-09-04 11:20:46.27 0,203 1211,17 m/min
13 DV-04939-338-15 Daum Finn-Leon 2015-09-04 11:22:17.58 0,220 1201,33 m/min
14 DV-01125-1469-15 Niehaus Pascal 2015-09-04 11:23:44.92 0,237 1192,06 m/min
15 NOR-026-676-15 Tim Igelkjan 2015-09-04 11:23:54.92 0,253 1191,01 m/min
16 SK-02106-604-15 Bargel Gabriel 2015-09-04 11:23:57.20 0,270 1190,77 m/min
17 IT-70336-15 Vallarino Francesco 2015-09-04 11:23:59.30 0,287 1190,55 m/min
18 SK-01105-105-15 Klacansky Jan+Radovan 2015-09-04 11:24:14.71 0,304 1188,93 m/min
19 CZ-0333-65-15 Filip Frantisek 2015-09-04 11:24:25.00 0,321 1187,86 m/min
20 RO-425900-15 Pigeons Airport Team 2015-09-04 11:24:27.22 0,338 1187,63 m/min
21 DV-01559-50-15 Kolossa Rene-Pascal 2015-09-04 11:24:28.47 0,355 1187,49 m/min
22 FR-393132-15 Sebastien Blanpain jr 2015-09-04 11:24:29.00 0,372 1187,44 m/min
23 IT-145189-15 Busoli Jessica jr 2015-09-04 11:24:30.00 0,389 1187,34 m/min
24 GR-0505010-15 Kinis Nicolaos 2015-09-04 11:24:30.35 0,406 1187,3 m/min
25 FCA-252049-14 Laiz Nicolas jr 2015-09-04 11:24:33.50 0,422 1186,97 m/min
26 SERB-679668-15 Radeljevic Borislav 2015-09-04 11:24:39.45 0,439 1186,35 m/min
27 RO-409583-15 Ambrus Levente 2015-09-04 11:24:44.43 0,456 1185,83 m/min
28 FR-144360-15 Mathieu Capdeviole jr 2015-09-04 11:24:51.31 0,473 1185,11 m/min
29 FR-245058-15 Francois Jardin jr 2015-09-04 11:24:54.07 0,490 1184,83 m/min
30 IT-116009-15 Santamaria Marta jr 2015-09-04 11:24:57.54 0,507 1184,47 m/min
31 FR-176135-15 Corine Andrieiff 2015-09-04 11:26:33.42 0,524 1174,59 m/min
32 GR-2444212-15 Exarhos Thomas jr 2015-09-04 11:26:40.58 0,541 1173,85 m/min
33 SK-01406-220-15 Gasko Frantisek 2015-09-04 11:26:50.88 0,558 1172,8 m/min
34 SK-02307-1312-15 Vernarsky Vladimir 2015-09-04 11:26:51.01 0,575 1172,79 m/min
35 SLO-108-6654-15 Slibar Aljaz jr 2015-09-04 11:27:03.64 0,591 1171,5 m/min
36 SLO-116-409-15 Franko Tim jr 2015-09-04 11:27:04.55 0,608 1171,41 m/min
37 FCA-252058-14 Pili Francisco 2015-09-04 11:27:16.53 0,625 1170,2 m/min
38 PORT-5300138-15 Ricardo Taipina jr 2015-09-04 11:28:07.09 0,642 1165,09 m/min
39 B-3134892-15 Haesaert Yannick jr 2015-09-04 11:28:08.89 0,659 1164,91 m/min
40 CRO-25501-15 Gotovac Ante 2015-09-04 11:28:26.26 0,676 1163,17 m/min
41 AU-106-63-15 Ivanshitz Clemens 2015-09-04 11:29:03.15 0,693 1159,48 m/min
42 ESP-203224-15 Tandem Tortosa 2015-09-04 11:29:10.39 0,710 1158,76 m/min
43 CZ-0234-2021-15 Kubacek Lubomir 2015-09-04 11:29:10.41 0,727 1158,76 m/min
44 B-6099689-15 Henderickx Bart 2015-09-04 11:29:12.00 0,744 1158,6 m/min
45 SLO-107-146-15 Balec Bojan 2015-09-04 11:29:21.31 0,760 1157,67 m/min
46 FR-181517-15 Jacinto Ferreira De Almeida 2015-09-04 11:30:42.66 0,777 1149,65 m/min
47 FCA-252230-14 Goldenberg Pedro 2015-09-04 11:30:47.57 0,794 1149,17 m/min
48 DV-06678-1139-15 Huskens Niclas 2015-09-04 11:30:59.08 0,811 1148,05 m/min
49 RO-427137-15 Trinc Tudor jr 2015-09-04 11:31:00.28 0,828 1147,93 m/min
50 SLO-107-284-15 Stih Grega jr 2015-09-04 11:31:55.01 0,845 1142,61 m/min
51 UKR-2273002-15 Mihalet Iaroslav 2015-09-04 11:32:02.32 0,862 1141,91 m/min
52 GB-B-12289-15 Mr & Mrs Gregson 2015-09-04 11:32:05.32 0,879 1141,62 m/min
53 AU-602-567-15 Zerner Marco jr 2015-09-04 11:32:06.31 0,896 1141,52 m/min
54 CZ-0310-214-15 Pyszko Karel+Radek 2015-09-04 11:32:11.20 0,913 1141,05 m/min
55 GR-2828009-15 Ntentos Stavros 2015-09-04 11:32:18.59 0,929 1140,34 m/min
56 FCA-252353-14 Estevez Facundo 2015-09-04 11:32:42.92 0,946 1138 m/min
57 RO-780121-15 Nitu Aida jr 2015-09-04 11:33:17.34 0,963 1134,71 m/min
58 SK-02302-1794-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr 2015-09-04 11:33:23.27 0,980 1134,14 m/min
59 B-2283217-15 Rondags Gert jr 2015-09-04 11:33:26.39 0,997 1133,84 m/min
60 SERB-601073-15 Ruzic Zarko 2015-09-04 11:33:31.01 1,014 1133,41 m/min
61 CZ-0264-1373-15 Spalovska Veronika jr 2015-09-04 11:33:31.18 1,031 1133,39 m/min
62 GB-V-44908-15 M.E.Chadwick 2015-09-04 11:33:31.53 1,048 1133,36 m/min
63 RO-427147-15 Pantea Rares jr 2015-09-04 11:33:35.02 1,065 1133,02 m/min
64 GB-R-36736-15 M.John & Son 2015-09-04 11:33:36.68 1,082 1132,87 m/min
65 AU-320-470-15 Koza Karl 2015-09-04 11:33:37.25 1,098 1132,81 m/min
66 SK-01009-2482-15 Kurek Juraj 2015-09-04 11:33:37.31 1,115 1132,81 m/min
67 PORT-5204401-15 Joao Jose Tricao Ferreira 2015-09-04 11:33:37.43 1,132 1132,79 m/min
68 SLO-101-25-15 Podjed Bostjan 2015-09-04 11:33:38.71 1,149 1132,67 m/min
69 RO-363118-15 Pisla Daniel 2015-09-04 11:34:17.89 1,166 1128,96 m/min
70 SK-02106-112-15 Antalikova Jana jr 2015-09-04 11:37:36.30 1,183 1110,54 m/min
71 RO-425803-15 Pigeons Airport Team 2015-09-04 11:37:45.54 1,200 1109,69 m/min
72 FR-070902-15 Franck Salmon 2015-09-04 11:37:58.08 1,217 1108,55 m/min
73 IT-68517-15 Moretti Valentina jr 2015-09-04 11:38:04.47 1,234 1107,97 m/min
74 IT-67226-15 Camplani Luigi 2015-09-04 11:38:07.21 1,251 1107,72 m/min
75 CRO-18916-15 Grafina Goran 2015-09-04 11:38:18.36 1,267 1106,71 m/min
76 PORT-5269747-15 Joao Carlos Roque C.Martins 2015-09-04 11:38:21.82 1,284 1106,39 m/min
77 FCA-252510-14 Leoz Eugenio jr 2015-09-04 11:42:09.17 1,301 1086,15 m/min
78 IT-145382-15 Sternieri Germano 2015-09-04 11:42:19.43 1,318 1085,26 m/min
79 SK-0999-5023-15 Skolsky holubnik Kvacany jr 2015-09-04 11:42:24.80 1,335 1084,79 m/min
80 FCA-252228-14 Urbina Martin jr 2015-09-04 11:42:25.29 1,352 1084,75 m/min
81 NOR-100-811-15 Raymond Kalleklev 2015-09-04 11:42:49.67 1,369 1082,63 m/min
82 AU-301-921-15 Marchat Nicole jr 2015-09-04 11:42:50.49 1,386 1082,56 m/min
83 CRO-07981-15 Kurtovic Ivan 2015-09-04 11:42:51.83 1,403 1082,44 m/min
84 IT-16059-15 Nasternak Leonardo jr 2015-09-04 11:42:57.21 1,420 1081,97 m/min
85 GB-B-12290-15 Mr & Mrs Gregson 2015-09-04 11:43:06.42 1,436 1081,17 m/min
86 DV-5711-1357-15 Schropp Kathrin jr 2015-09-04 11:43:07.90 1,453 1081,05 m/min
87 SLO-112-5762-15 Lemut Gregor jr 2015-09-04 11:43:11.48 1,470 1080,74 m/min
88 NOR-015-1167-15 Guslein Hadland 2015-09-04 11:43:14.75 1,487 1080,45 m/min
89 DV-02651-1073-15 Mai Maximilian 2015-09-04 11:43:25.08 1,504 1079,56 m/min
90 SLO-107-544-15 Sovic Zvonko 2015-09-04 11:43:26.09 1,521 1079,47 m/min
91 IT-67060-15 Seghezzi Giuditta 2015-09-04 11:43:28.52 1,538 1079,26 m/min
92 HU-01-68305-15 Matuz Tibor 2015-09-04 11:43:35.26 1,555 1078,68 m/min
93 IT-68572-15 Moretti G Battista 2015-09-04 11:43:39.35 1,572 1078,33 m/min
94 FR-271311-15 Deschamps Freres 2015-09-04 11:44:22.41 1,589 1074,63 m/min
95 SK-0999-6552-15 Kusnirak Lukas jr 2015-09-04 11:44:45.61 1,605 1072,65 m/min
96 FCA-252333-14 Gonzalez Jose Daniel 2015-09-04 11:45:42.13 1,622 1067,86 m/min
97 SK-02106-642-15 Bargel Gabriel 2015-09-04 11:49:38.93 1,639 1048,22 m/min
98 FCA-252017-14 Roncaglia Daniel jr 2015-09-04 11:49:43.62 1,656 1047,84 m/min
99 FCA-252011-14 Roncaglia Martin jr 2015-09-04 11:49:47.43 1,673 1047,53 m/min
100 CZ-0218-3175-15 Florian+Tomicek 2015-09-04 11:52:00.68 1,690 1036,81 m/min
101 SERB-656251-15 Marko Vukcevic jr 2015-09-04 11:53:13.78 1,707 1031,02 m/min
102 FCA-252516-14 Pinedo Augustin jr 2015-09-04 11:54:08.19 1,724 1026,76 m/min
103 B-2155415-15 Alaerts Johan & Noah jr 2015-09-04 11:57:41.63 1,741 1010,36 m/min
104 RUS-11077-15 Rusia 2015-09-04 11:59:35.27 1,757 1001,84 m/min
105 FR-424512-15 Arina Poteaux jr 2015-09-04 11:59:35.83 1,774 1001,79 m/min
106 CRO-07850-15 Ruzic Boris jr 2015-09-04 11:59:36.34 1,791 1001,76 m/min
107 SLO-102-122-15 Kaucevic Patrik jr 2015-09-04 11:59:38.43 1,808 1001,6 m/min
108 SERB-609067-15 Lerinc Ervin 2015-09-04 11:59:40.49 1,825 1001,45 m/min
109 B-1166762-15 Pene Xavier jr 2015-09-04 11:59:43.07 1,842 1001,26 m/min
110 SERB-650107-15 Kovacevic Branko 2015-09-04 11:59:46.27 1,859 1001,02 m/min
111 AU-503-940-15 Glanzer Sarah jr 2015-09-04 12:00:10.54 1,876 999,22 m/min
112 RO-780116-15 Nitu Maya jr 2015-09-04 12:00:24.54 1,893 998,19 m/min
113 CZ-0137-535-15 Safranko Jifi 2015-09-04 12:01:00.64 1,910 995,53 m/min
114 DV-05726-288-15 Klostermann Max 2015-09-04 12:01:08.24 1,926 994,97 m/min
115 FR-327809-15 Jordan Merlin jr 2015-09-04 12:01:24.20 1,943 993,8 m/min
116 SERB-640003-15 Gosic Radovan 2015-09-04 12:03:00.08 1,960 986,84 m/min
117 RO-409390-15 Kopacz Attila 2015-09-04 12:04:22.04 1,977 980,96 m/min
118 CRO-14030-15 Caktas Ante jr 2015-09-04 12:04:29.06 1,994 980,46 m/min
119 IT-97247-15 P.L.S. Di Piccinini 2015-09-04 12:04:36.44 2,011 979,93 m/min
120 PORT-5085012-15 Paulo Campos 2015-09-04 12:04:45.69 2,028 979,28 m/min
121 HU-M-141811-15 Szaraz Gyorgy 2015-09-04 12:07:10.83 2,045 969,07 m/min
122 CZ-043-2806-15 Husak Tomas jr 2015-09-04 12:09:13.18 2,062 960,64 m/min
123 FCA-252260-14 Goldenberg Abril jr 2015-09-04 12:12:27.32 2,079 947,55 m/min
124 DV-01559-195-15 Sonntag Dominic 2015-09-04 12:12:31.55 2,095 947,27 m/min
125 CRO-35153-15 Koren Hrvoje jr 2015-09-04 12:13:34.48 2,112 943,1 m/min
126 FR-299383-15 Michel Dauchez 2015-09-04 12:13:40.46 2,129 942,71 m/min
127 DV-1559-295-15 Schneider Madeleine 2015-09-04 12:19:36.04 2,146 919,87 m/min
128 HU-D-861316-15 Lapossi Mercedesz jr 2015-09-04 12:19:42.59 2,163 919,46 m/min
129 FR-422285-15 Melanie Pochon 2015-09-04 12:21:52.61 2,180 911,39 m/min
130 AU-318-1724-15 Markovic Sandra jr 2015-09-04 12:29:54.24 2,197 882,69 m/min
131 IT-117048-15 Dionigi Alberto jr 2015-09-04 12:33:26.92 2,214 870,58 m/min
132 CZ-0277-320-15 Kopecek Bohuslav 2015-09-04 12:45:20.08 2,231 832,3 m/min
133 FCA-252490-14 Vivio Franco jr 2015-09-04 12:46:34.01 2,248 828,53 m/min
134 RUS-15177-15 Rusia 2015-09-04 12:48:01.41 2,264 824,1 m/min
135 PORT-5204527-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr 2015-09-04 12:49:28.45 2,281 819,75 m/min
136 RUS-11532-15 Rusia 2015-09-04 12:49:57.84 2,298 818,29 m/min
137 IT-84179-15 Correggiari& Padovano 2015-09-04 12:52:32.83 2,315 810,67 m/min
138 CZ-0321-304-15 Hahnel Rudolf 2015-09-04 13:00:19.90 2,332 788,56 m/min
139 DV-01972-1360-15 Dotschat Carolin-Jasmin 2015-09-04 13:07:35.40 2,349 768,99 m/min
140 SK-01807-516-15 Kasan Josef 2015-09-04 13:20:37.12 2,366 736,21 m/min
141 CZ-0333-66-15 Filip Frantisek 2015-09-04 13:24:56.52 2,383 725,94 m/min
142 FCA-252121-14 Pavon & Perez 2015-09-04 13:25:18.77 2,400 725,07 m/min
143 RO-425859-15 Ale Demian jr 2015-09-04 13:47:40.22 2,417 676,35 m/min
144 FCA-252242-14 Ascaini Patricio jr 2015-09-04 14:06:47.70 2,433 639,58 m/min
145 SLO-102-310-15 Puntnar Joze 2015-09-04 14:20:45.22 2,450 615,17 m/min
146 CRO-32605-15 Kelava Nikolina jr 2015-09-04 14:31:57.62 2,467 596,88 m/min
147 HU-D-920524-15 Juhasz Erno 2015-09-04 14:33:33.80 2,484 594,35 m/min
148 B-6130816-15 Dockx Leo & Gerry 2015-09-04 14:42:45.75 2,501 580,25 m/min
149 NOR-026-20-15 Bjarte Alver 2015-09-04 14:43:48.68 2,518 578,69 m/min
150 GB-B-36728-15 M.John & Son 2015-09-04 15:03:14.55 2,535 551,14 m/min
151 IT-60075-15 Anfonssi Gabriele jr 2015-09-04 15:43:52.59 2,552 501,25 m/min
152 FR-407152-15 Jerome Delattre jr 2015-09-04 15:44:03.61 2,569 501,05 m/min
153 AU-607-30-15 Kainersdorfer Heinz 2015-09-04 15:56:49.09 2,586 487,2 m/min
154 RO-906401-15 Oros Bogdan 2015-09-04 16:35:52.43 2,602 449,21 m/min
155 SLO-107-607-15 Sovic Miha 2015-09-04 16:38:59.51 2,619 446,44 m/min
156 UKR-06143-15 Strijeniuc Anatoli 2015-09-04 16:40:15.38 2,636 445,32 m/min
157 PORT-5269706-15 Antonio Jose f.Estrangeiro 2015-09-04 16:49:35.96 2,653 437,23 m/min
158 GR-0303034-15 Kazoglou Vasilis 2015-09-04 17:25:03.42 2,670 409,05 m/min
159 IT-92056-15 Nichita George Alexandru jr 2015-09-04 17:25:22.48 2,687 408,81 m/min
160 PORT-5192034-15 Antonio Jose Ferreira Branco 2015-09-04 17:40:52.88 2,704 397,61 m/min
161 FCA-252328-14 Estevez Mauricio 2015-09-04 17:57:18.15 2,721 386,4 m/min
162 RO-436643-15 Danila Dan 2015-09-04 18:04:08.08 2,738 381,92 m/min
163 B-1094148-15 Pierre Roger & David 2015-09-04 18:10:15.87 2,755 377,98 m/min
164 FCA-252348-14 Estevaz Aaron jr 2015-09-04 18:14:24.00 2,771 375,38 m/min
165 IT-117047-15 Pohoata Cosmin Florin jr 2015-09-04 18:20:30.37 2,788 371,59 m/min
166 DV-0666-260-15 Acar Mert 2015-09-04 18:47:32.41 2,805 355,71 m/min
167 SK-02903-268-15 Kurek Peter ml. jr 2015-09-04 19:18:26.66 2,822 339,14 m/min
168 FR-184014-15 Philippe Beau 2015-09-04 19:21:35.64 2,839 337,54 m/min
169 FCA-252488-14 Aguirrezabala Lucas jr 2015-09-04 19:38:18.65 2,856 329,28 m/min
170 ESP-196529-15 Petru Scurtu 2015-09-05 08:52:05.58 2,873 152,33 m/min
171 B-2128700-15 Tribout Lien jr 2015-09-05 08:56:14.35 2,890 151,9 m/min
172 FR-060662-15 Jean-Pierre Le Gallo 2015-09-05 09:00:10.06 2,907 151,5 m/min
173 SLO-102-501-15 Srecko Golob 2015-09-05 09:00:15.25 2,924 151,49 m/min
174 SLO-101-58-15 Podjed Bostjan 2015-09-05 09:14:17.81 2,940 150,07 m/min
175 SLO-108-6210-15 Plajbes Uros jr 2015-09-05 09:39:45.51 2,957 147,56 m/min
176 IT-68503-15 Moretti G Battista 2015-09-05 09:57:21.76 2,974 145,88 m/min
177 SK-02904-1203-15 Bucek Eduard 2015-09-05 10:16:43.24 2,991 144,07 m/min
178 FCA-252050-14 Laiz Nicolas jr 2015-09-05 10:28:38.00 3,008 142,98 m/min
179 PORT-5300715-15 Ricardo Taipina jr 2015-09-05 10:28:40.05 3,025 142,98 m/min
180 CRO-21639-15 Belavic Danijel 2015-09-05 10:28:40.47 3,042 142,98 m/min
181 FR-019393-15 Ludovic Tantart jr 2015-09-05 10:28:43.48 3,059 142,97 m/min
182 IT-100659-15 Carboni Eros 2015-09-05 10:28:48.09 3,076 142,97 m/min
183 B-2048146-15 Lismont Patrick 2015-09-05 10:28:48.61 3,093 142,97 m/min
184 GB-E-39272-15 Nick Orchard 2015-09-05 10:28:54.46 3,109 142,96 m/min
185 SERB-668609-15 Oracic Josip 2015-09-05 10:29:13.01 3,126 142,93 m/min
186 IT-138499-15 Gramigna Adolfo jr 2015-09-05 10:29:16.25 3,143 142,92 m/min
187 FCA-252202-14 Echeverria & Erratchu 2015-09-05 10:29:16.42 3,160 142,92 m/min
188 SLO-102-411-15 Bocek Rok jr 2015-09-05 10:29:18.43 3,177 142,92 m/min
189 PORT-5269774-15 Joao Carlos Roque C.Martins 2015-09-05 10:29:18.67 3,194 142,92 m/min
190 FCA-252478-14 Kopp Daniel 2015-09-05 10:29:19.82 3,211 142,92 m/min
191 B-6097697-15 Van Hove-Uytterhoeven 2015-09-05 10:29:27.60 3,228 142,91 m/min
192 SLO-108-6087-15 Ribnikar France 2015-09-05 10:29:32.65 3,245 142,9 m/min
193 SK-02806-431-15 Grek Peter 2015-09-05 10:29:36.04 3,262 142,89 m/min
194 PORT-5192016-15 Antonio Jose Ferreira Branco 2015-09-05 10:29:42.84 3,278 142,88 m/min
195 AU-602-574-15 Zerner Marco jr 2015-09-05 10:29:55.51 3,295 142,86 m/min
196 GR-1200091-15 Poyrsanidis Nikolaos 2015-09-05 10:29:56.03 3,312 142,86 m/min
197 CZ-0300-407-15 Krotky Vladimir 2015-09-05 10:30:05.67 3,329 142,85 m/min
198 CZ-0163-829-15 Manak Stepan jr 2015-09-05 10:30:07.06 3,346 142,85 m/min
199 FCA-252534-14 Molins Osvaldo 2015-09-05 10:30:43.06 3,363 142,79 m/min
200 FCA-252225-14 Urbina Martin jr 2015-09-05 10:30:51.11 3,380 142,78 m/min
201 PORT-5137020-15 Joaquim T.Saraiva & Filhos 2015-09-05 10:30:52.43 3,397 142,78 m/min
202 B-1115072-15 Kersten Logan jr 2015-09-05 10:30:59.35 3,414 142,77 m/min
203 ESP-205457-15 Felipe Bertomeu 2015-09-05 10:31:04.62 3,431 142,76 m/min
204 FR-116758-15 Tyana Gerard jr 2015-09-05 10:31:09.74 3,447 142,75 m/min
205 PORT-5300143-15 Ricardo Taipina jr 2015-09-05 10:31:45.08 3,464 142,7 m/min
206 SK-02904-1082-15 Ovsak Stanislav 2015-09-05 10:31:54.52 3,481 142,68 m/min
207 B-6074941-15 Ceuters Tamara jr 2015-09-05 10:33:00.21 3,498 142,59 m/min
208 IT-75911-15 Bignardi Mario 2015-09-05 10:59:44.62 3,515 140,21 m/min
209 UKR-06098-15 Bodnaras Dumitru jr 2015-09-05 11:52:40.78 3,532 135,73 m/min
210 AU-503-960-15 Glanzer Sarah jr 2015-09-05 12:22:44.90 3,549 133,31 m/min
211 B-2185877-15 Brugmans Sabrina 2015-09-05 13:58:45.84 3,566 126,14 m/min
212 B-1120848-15 Philippens Pierre 2015-09-05 14:22:07.53 3,583 124,51 m/min
213 GB-S-12256-15 Brian Holland 2015-09-05 14:05:56.24 3,599 125,63 m/min
214 FCA-252453-14 Cacciabue Jose Maria 2015-09-05 17:46:36.76 3,616 111,85 m/min
215 SLO-115-16-15 Janez Pacnik 2015-09-07 11:30:04.55 3,633 49,83 m/min

Informatii utile

 In date de 19.04.2019 delegatia Columbodromului se va afla in urmatoarele tari: Germania, Belgia si Olanda, pentru cei care doresc sa trimita porumbei la columbodromul din Arad.

In data de 20.04.2019 delegatia se va afla in Austria.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la: +40 742 151 469
Va multumim!!

A inceput licitatia porumeilor de la columbodrom. Pentru a licita intrati aici

Pentru transportul porumbeilor din tara la columbodromul nostru va rugam sa sunati la acest numar: 0732170200

Deoarece nicio comapanie de curierat nu mai transporta porumbei, s-au creat centre de colectare, in tara, pentru Columbodromul din Arad. Aici aveti datele de contact, sau in sectiunea de contact a site-ului: 

 
Cluj-Napoca:
Racean Alexandru, tel: 0740 455 980
Prahova:
Tules Ialcin, tel: 0722 451 669
Budisteanu Sorin
Pitesti Aleea Carpenului Bl E 4  Ap 27
Jud Arges
Tel 0766-258417

Concursuri

Comentarii si Pareri

Vezi toate comentarile

24-05-2018Pigeon
good day, we found a mail pigeon in Slovakia. the number is: Yellow ring: RO-2017-9009834 RO GOLD black ring: BRICON 5000 has been here for 6 days can you contact the owner?
20-09-2016puscasu
buna ziua , am gasit un porumbel cu seria Ro2016 928605 fci ranit la o aripa in judetul Botosani.daca sunte ti interesat de el ma puteti contacta la 0740452232
02-09-2016Victor
Am gasit un porumbel voiajor de concurs cu seria RO 2015 884518 FCI BRICON 5000 in jud. Ialomita , localitatea Axintele.Tel 0751127235.
12-07-2016Petre
Buna ziua ! Astazi data de 12-07-2016 am prins porumbeii cu seriile (=0688256-2010=) (=2014-FCI-0547868=)si (=2015-RO-FCI-331363=) !!! Oras-Bumbesti-Jiu- Sat-Tetila relatii pe Email--- mbibanu12001@yahoo.com !

Sponsori si Parteneri

Social