Romanian Grand Prix FCI 2013 - Finala

Kiskunfelegyhaza 

Data: 23-08-2015
Ora lansarii: 10 00
Distanta (km): 125
Porumbei: 590
Nr. Inel Crescator Tara
1 FR-412035-15 A.et P. Margris
2 DV-0666-260-15 Acar Mert
3 CRO-34468-15 Agatic Zeljko jr
4 FCA-252488-14 Aguirrezabala Lucas jr
5 B-2155415-15 Alaerts Johan & Noah jr
6 RO-425856-15 Ale Demian jr
7 RO-425859-15 Ale Demian jr
8 FCA-252241-14 Alemano & Negre & Lasserre
9 HU-M-142958-15 Alma-Solt jr
10 CRO-33253-15 Almasi Dario & Ivan
11 CRO-33254-15 Almasi Ivan jr
12 RO-409583-15 Ambrus Levente
13 PORT-5435321-15 Anabela & Paulo
14 CRO-33251-15 Ancic Josip
15 HU-Olimp-45216-15 Andorka Testverek
16 IT-60075-15 Anfonssi Gabriele jr
17 IT-60033-15 Anfossi Alessandro
18 SK-02106-112-15 Antalikova Jana jr
19 PORT-5269706-15 Antonio Jose f.Estrangeiro
20 PORT-5192034-15 Antonio Jose Ferreira Branco
21 PORT-5192016-15 Antonio Jose Ferreira Branco
22 CZ-019-393-15 Antropius Filip jr
23 FR-424512-15 Arina Poteaux jr
24 NOR-008-342-15 Arne Knudsen
25 GR-1201806-15 Avgitidis George
26 RO-620099-15 Bacalu Danut Serafim
27 SERB-627273-15 Badrljica Nemanja jr
28 SLO-107-146-15 Balec Bojan
29 FCA-252506-14 Bannotti Gustavo jr
30 SK-0999-6566-15 Baran Miroslav
31 SK-02106-642-15 Bargel Gabriel
32 SK-02106-604-15 Bargel Gabriel
33 FCA-252250-14 Barontini Jorge
34 FCA-252518-14 Barrotti Gustavo jr
35 SLO-107-428-15 Barta Matic jr
36 SLO-107-444-15 Barta Matic jr
37 DV-0968-887-15 Becherer Anna-Lou
38 CRO-21639-15 Belavic Danijel
39 HU-D-868093-15 Berentes Lajos
40 UKR-00870-15 Bezrucico Maxim jr
41 UKR-00940-15 Bezrucico Maxim jr
42 IT-75911-15 Bignardi Mario
43 SLO-113-1013-15 Birk Srebotnjak jr
44 SLO-113-1017-15 Birk Srebotnjak jr
45 SLO-113-1016-15 Birk Srebotnjak jr
46 SLO-113-1018-15 Birk Srebotnjak jr
47 NOR-026-20-15 Bjarte Alver
48 SERB-653005-15 Bjelos Nikola
49 SK-02302-1798-15 Blahovsky Milan
50 SLO-102-411-15 Bocek Rok jr
51 UKR-06098-15 Bodnaras Dumitru jr
52 UKR-06001-15 Bodnaras Dumitru jr
53 IT-148291-15 Bonomi Ones
54 CRO-21245-15 Brataljenovic Marinko
55 CRO-21251-15 Brataljenovic Marinko
56 GB-S-12253-15 Brian Holland
57 GB-S-12256-15 Brian Holland
58 GB-S-12252-15 Brian Holland
59 B-2185877-15 Brugmans Sabrina
60 SK-02904-1211-15 Bucek Eduard
61 SK-02904-1203-15 Bucek Eduard
62 UKR-2249904-15 Bugai Roman
63 IT-145189-15 Busoli Jessica jr
64 AU-308-1749-15 Butyka Ferenc
65 B-2185671-15 Buvens Roger
66 FCA-252453-14 Cacciabue Jose Maria
67 PORT-5340248-15 Cachopas & Madeira
68 PORT-5340227-15 Cachopas & Madeira
69 B-6113639-15 Caems Robin jr
70 CRO-14030-15 Caktas Ante jr
71 FCA-252302-14 Calafiore Gustavo
72 IT-67226-15 Camplani Luigi
73 IT-100659-15 Carboni Eros
74 IT-100653-15 Carboni Eros
75 IT-80863-15 Cari E Bartoli
76 PORT-5080544-15 Carlos Miquel Maia Pimentel jr
77 PORT-5081012-15 Carlos Miquel Maia Pimentel jr
78 PORT-5418619-15 CEL Columbofilos
79 PORT-5418618-15 CEL Columbofilos
80 PORT-5428168-15 CEL Columbofilos
81 IT-84643-15 Celli Pietro
82 CRO-17897-15 Cerancevic Matej jr
83 SLO-108-7030-15 Cernilec Frenk
84 B-6074941-15 Ceuters Tamara jr
85 B-2029599-15 Chantrain Brecht jr
86 IT-68862-15 Chiappini Michele jr
87 FR-237419-15 Cholet Leysens
88 GB-N-66525-15 Chris Gorden
89 FR-226531-15 Christophe Gueguain jr
90 FCA-252496-14 Civardi Jonhatan jr
91 B-3130426-15 Coone Robbe jr
92 FR-176135-15 Corine Andrieiff
93 IT-84174-15 Correggiari & Padovano
94 IT-84179-15 Correggiari& Padovano
95 RO-427639-15 Costea Sergiu jr
96 SK-02304-241-15 Curilla Lukas jr
97 SERB-641843-15 Cuso Geza
98 GB-F-05261-15 D.Kittow
99 GB-F-05251-15 D.Kittow
100 FR-146292-15 Daniel Bourdoiseau
101 RO-436643-15 Danila Dan
102 DV-04939-338-15 Daum Finn-Leon
103 B-4025251-15 De Pauw Lorenzo jr
104 SERB-652077-15 Demir Igor
105 B-3046662-15 Deprez Luc
106 FR-271311-15 Deschamps Freres
107 B-1042745-15 Dethye Freres jr
108 FR-140587-15 Didier Pellerin
109 IT-117048-15 Dionigi Alberto jr
110 B-6130816-15 Dockx Leo & Gerry
111 DV-01972-1360-15 Dotschat Carolin-Jasmin
112 SLO-108-7149-15 Drinovec Tina jr
113 CZ-045-52-15 Dropa Julius
114 CZ-045-51-15 Dropa Julius
115 PORT-5195649-15 Duarte Santos Lopez jr
116 PORT-5195643-15 Duarte Santos Lopez jr
117 FCA-252202-14 Echeverria & Erratchu
118 FR-408449-15 Eric Debruyne
119 FR-159507-15 Eric Robinaud
120 PORT-5229105-15 Escola Prof.Goncalo Sampaio jr
121 FCA-252348-14 Estevaz Aaron jr
122 FCA-252353-14 Estevez Facundo
123 FCA-252328-14 Estevez Mauricio
124 SK-02601-205-15 Evin Peter jr
125 SK-02601-203-15 Evin Peter jr
126 GR-2444212-15 Exarhos Thomas jr
127 FCA-252383-14 Fantino Carlos
128 ESP-205457-15 Felipe Bertomeu
129 ESP-205456-15 Felipe Bertomeu
130 HU-D-895584-15 Fenyvesi Balazs es Norbert jr
131 CZ-0333-65-15 Filip Frantisek
132 CZ-0333-66-15 Filip Frantisek
133 CZ-072-405-15 Filipi Team
134 CZ-072-506-15 Filipi Team
135 CZ-072-505-15 Filipi Team
136 FR-016316-15 Florian Burlion jr
137 CZ-0218-3175-15 Florian+Tomicek
138 IT-12179-15 Florini Laura E Daniele
139 FR-409828-15 Fraderic Derisbourg jr
140 FR-070902-15 Franck Salmon
141 FR-245058-15 Francois Jardin jr
142 SLO-116-424-15 Franko Tim jr
143 SLO-116-409-15 Franko Tim jr
144 FR-123002-15 Frederic Simon
145 IT-8964-15 Fusaro Rosario jr
146 FR-226533-15 Gabriel Gueguain jr
147 FR-408086-15 Gaetan Marquillie jr
148 B-3016027-15 Galle-Wynants
149 IT-108933-15 Galli Emma jr
150 AU-336-501-15 Gamsjager Franz
151 AU-336-609-15 Gamsjager Franz
152 SK-01406-220-15 Gasko Frantisek
153 FR-174508-15 Geoeges Kobler
154 RO-480860-15 Giani Urda
155 NOR-019-685-15 Giezmund Lyssand
156 GR-2125237-15 Gilantzis Panagiotis
157 FR-130303-15 Gilles Gechter
158 IT-11080-15 Giuliano Antonio jr
159 AU-503-940-15 Glanzer Sarah jr
160 AU-503-960-15 Glanzer Sarah jr
161 AU-503-930-15 Glanzer Sarah jr
162 FCA-252260-14 Goldenberg Abril jr
163 FCA-252230-14 Goldenberg Pedro
164 SLO-102-503-15 Golob Aljaz jr
165 FCA-252333-14 Gonzalez Jose Daniel
166 SLO-112-6465-15 Goranic Marko
167 SLO-112-6463-15 Goranic Mila jr
168 CRO-09861-15 Gorupec Marko jr
169 SERB-640003-15 Gosic Radovan
170 CRO-25501-15 Gotovac Ante
171 CRO-18916-15 Grafina Goran
172 IT-138499-15 Gramigna Adolfo jr
173 SK-02806-431-15 Grek Peter
174 RO-425840-15 Gules Olivian jr
175 NOR-015-1167-15 Guslein Hadland
176 NOR-015-1166-15 Gusleiv Hadland
177 CRO-35152-15 H.I.K. (Koren)
178 B-3134892-15 Haesaert Yannick jr
179 CZ-0321-302-15 Hahnel Rudolf
180 CZ-0321-304-15 Hahnel Rudolf
181 B-1036417-15 Harchies Cyril jr
182 HU-26-60270-15 Hegyi-Vamos
183 DV-0176-611-15 Helmke Chris
184 B-6099689-15 Henderickx Bart
185 B-2312358-15 Herbots Kobe & Kato jr
186 HU-D-960014-15 Horvath Imre
187 HU-Olimp-45886-15 Horvath Zoltan
188 DV-05679-20-15 Hovekenmeier Lena
189 CZ-043-2806-15 Husak Tomas jr
190 CZ-043-2808-15 Husak Tomas jr
191 DV-06678-1139-15 Huskens Niclas
192 SK-03108-1219-15 Ilavsky Lukas
193 NOR-015-1296-15 Ingvar Kluge
194 AU-106-63-15 Ivanshitz Clemens
195 AU-106-54-15 Ivanshitz Clemens
196 HU-30-06217-15 Ivanyosi Szabo Zoltan
197 FR-181517-15 Jacinto Ferreira De Almeida
198 NOR-015-109-15 Jan Inge Auestad
199 NOR-017-434-15 Jan Inge Vage
200 CZ-0269-667-15 Janalik Josef Jun jr
201 CZ-0269-663-15 Janalik Josef Jun jr
202 SLO-115-16-15 Janez Pacnik
203 SLO-115-20-15 Janez Pacnik
204 SLO-115-19-15 Janez Pacnik
205 PORT-5307710-15 Jardim Infantil Pro-Vida jr
206 FR-060662-15 Jean-Pierre Le Gallo
207 CRO-35234-15 Jelecki Kruno jr
208 FR-407152-15 Jerome Delattre jr
209 PORT-5269774-15 Joao Carlos Roque C.Martins
210 PORT-5269747-15 Joao Carlos Roque C.Martins
211 PORT-5204426-15 Joao Jose Tricao Ferreira
212 PORT-5204401-15 Joao Jose Tricao Ferreira
213 PORT-5204524-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr
214 PORT-5204527-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr
215 PORT-5204428-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr
216 PORT-5352034-15 Joao Silva Barros Madeira jr
217 PORT-5137009-15 Joaquim T.Saraiva & Filhos
218 PORT-5137020-15 Joaquim T.Saraiva & Filhos
219 NOR-021-41-15 Jon Morten Magnussen
220 FR-327809-15 Jordan Merlin jr
221 FR-033673-15 Jose De Sousa
222 PORT-5432006-15 Jose Dinis Rodrigues Alves jr
223 PORT-5435323-15 Jose Dinis Rodrigues Alves jr
224 FR-320380-15 Josephine Caron jr
225 ESP-051203-15 Juan Flo Sastre
226 HU-D-920524-15 Juhasz Erno
227 DV-01972-1357-15 Junker Tom
228 AU-607-30-15 Kainersdorfer Heinz
229 AU-101-4065-15 Kaintz Johann
230 AU-101-4093-15 Kaintz Johann
231 SK-01004-1739-15 Kanas Daniel
232 GR-0820034-15 Karamalis Nikolaos
233 SK-01807-516-15 Kasan Josef
234 SLO-102-121-15 Kaucevic Anton
235 SLO-102-122-15 Kaucevic Patrik jr
236 GR-0303034-15 Kazoglou Vasilis
237 HU-D-837927-15 Kecskemeti Zsolt es Zoltan
238 CRO-32605-15 Kelava Nikolina jr
239 RO-479563-15 Kelemen Csaba
240 B-1115072-15 Kersten Logan jr
241 NOR-024-358-15 Kiell Haldorsen
242 GR-0505010-15 Kinis Nicolaos
243 GR-0618013-15 Kivranogloy Vasilis
244 SK-01105-105-15 Klacansky Jan+Radovan
245 DV-05726-288-15 Klostermann Max
246 AU-201-33-15 Kluge Anton
247 NOR-017-20-15 Knut Austreim
248 SLO-112-6017-15 Kobal Mitja jr
249 SLO-112-6009-15 Kobal Stefan
250 DV-01559-50-15 Kolossa Rene-Pascal
251 CZ-0265-526-15 Konecny Pavel jr
252 AU-101-4377-15 Konigshofer Josef
253 AU-101-4373-15 Konigshofer Josef
254 DV-01972-1359-15 Konning Michael
255 RO-409390-15 Kopacz Attila
256 CZ-0277-320-15 Kopecek Bohuslav
257 FCA-252478-14 Kopp Daniel
258 CRO-16018-15 Kordek Darko jr
259 CRO-35153-15 Koren Hrvoje jr
260 SERB-650107-15 Kovacevic Branko
261 SERB-640349-15 Kovacevic Nikola jr
262 CZ-025-1-15 Kraft Jan
263 UKR-06644-15 Krasnopolski Matvei jr
264 CZ-079-188-15 Krejzek Rotislav
265 UKR-06638-15 Kriski Vladimir
266 UKR-06639-15 Kriski Vladimir
267 UKR-06632-15 Kriski Vladimir
268 CZ-0144-11-15 Krivanek Filip jr
269 CZ-0300-407-15 Krotky Vladimir
270 NOR-002-130-15 Ksell Ellefsen
271 CZ-0234-2020-15 Kubacek Lubomir
272 CZ-0234-2021-15 Kubacek Lubomir
273 DV-02079-105-15 Kubski Kimberley
274 SK-01009-2482-15 Kurek Juraj
275 SK-02903-268-15 Kurek Peter ml. jr
276 SK-02903-210-15 Kurek Peter ml. jr
277 SK-02903-208-15 Kurek Peter ml. jr
278 SK-02903-211-15 Kurek Peter st.
279 CRO-07981-15 Kurtovic Ivan
280 SK-0999-6552-15 Kusnirak Lukas jr
281 SK-0999-6545-15 Kusnirak Lukas jr
282 CRO-24937-15 Lackovic Matej jr
283 FCA-252050-14 Laiz Nicolas jr
284 FCA-252049-14 Laiz Nicolas jr
285 HU-D-861316-15 Lapossi Mercedesz jr
286 B-6281728-15 Laremans Liesl
287 FCA-252027-14 Larrigau Rodrigo
288 FR-233902-15 Laurent Guyard
289 DV-0164-271-15 Lefers Kim-Maren
290 AU-320-475-15 Lehner Leopold
291 SLO-116-150-15 Lekse Lojz
292 SLO-112-5762-15 Lemut Gregor jr
293 FCA-252510-14 Leoz Eugenio jr
294 FCA-252511-14 Leoz Eugenio jr
295 SERB-609067-15 Lerinc Ervin
296 FCA-252080-14 Levitan Sergio
297 B-1089990-15 Liemans Aline jr
298 B-2048146-15 Lismont Patrick
299 IT-92636-15 Longhi Giacomo jr
300 FR-294445-15 Lucas Jankowski jr
301 DV-08156-694-15 Lucke Felix
302 PORT-5377236-15 Luis Manuel Silva Catarino
303 SK-02709-515-15 Lukac Patrik jr
304 SK-02709-505-15 Lukac Patrik jr
305 GB-V-44908-15 M.E.Chadwick
306 GB-V-44841-15 M.E.Chadwick
307 GB-R-36736-15 M.John & Son
308 GB-R-36727-15 M.John & Son
309 GB-B-36728-15 M.John & Son
310 GB-R-36730-15 M.John & Son
311 CZ-0248-123-15 Machac Marek jr
312 CZ-0248-1186-15 Machac Marek jr
313 UKR-27835-15 Macoviciuc Vasil jr
314 PORT-5308399-15 Mafalda Repas jr
315 PORT-5308414-15 Mafalda Repas jr
316 GR-0505622-15 Magos Theologos
317 B-3062894-15 Mahieu Angelique jr
318 DV-02651-1073-15 Mai Maximilian
319 IT-103687-15 Malchiodi Agostino
320 CZ-0163-829-15 Manak Stepan jr
321 GR-0506046-15 Manzieri-Posnakidoy jr
322 AU-301-921-15 Marchat Nicole jr
323 AU-301-925-15 Marchat Nicole jr
324 AU-301-919-15 Marchat Nicole jr
325 SERB-656251-15 Marko Vukcevic jr
326 SERB-656299-15 Marko Vukcevic jr
327 SERB-656178-15 Marko Vukcevik jr
328 SERB-640286-15 Markovic Jelena jr
329 AU-318-1764-15 Markovic Sandra jr
330 AU-318-1718-15 Markovic Sandra jr
331 AU-318-1769-15 Markovic Sandra jr
332 AU-318-1724-15 Markovic Sandra jr
333 AU-318-1716-15 Markovic Sandra jr
334 IT-67061-15 Mascheretti Antonio jr
335 CZ-066-424-15 Matejovie Jakub jr
336 CZ-066-416-15 Matejovie Jakub jr
337 CRO-24491-15 Matesik Marko jr
338 FR-144360-15 Mathieu Capdeviole jr
339 CRO-09862-15 Matos Leonardo jr
340 GB-C-19271-15 Matt Cotton
341 GB-C-19272-15 Matt Cotton
342 GB-C-19273-15 Matt Cotton
343 HU-01-68305-15 Matuz Tibor
344 FR-422285-15 Melanie Pochon
345 PORT-5308420-15 Mensageiros de S.Cosme jr
346 HU-23-67733-15 Meszaros es fiai
347 SERB-656778-15 Micanovic Ljubomir jr
348 FR-299383-15 Michel Dauchez
349 ESP-223527-15 Miguer Angel Gdinez Castro
350 UKR-2273002-15 Mihalet Iaroslav
351 UKR-2273001-15 Mihalet Iaroslav
352 CRO-35224-15 Mikec Marko jr
353 SERB-656180-15 Milica Vukcevic jr
354 CRO-19405-15 Misljan Vladimir
355 SK-01107-651-15 Mlatko Julius
356 FCA-252534-14 Molins Osvaldo
357 IT-68503-15 Moretti G Battista
358 IT-68572-15 Moretti G Battista
359 IT-68517-15 Moretti Valentina jr
360 GR-2444012-15 Moshoy Antonis
361 GB-B-12289-15 Mr & Mrs Gregson
362 GB-B-12290-15 Mr & Mrs Gregson
363 HU-D-838142-15 Nagy Mihaly
364 ESP-050537-15 Narciso Mercadal
365 IT-16059-15 Nasternak Leonardo jr
366 AU-602-1049-15 Neag Anna Maria jr
367 AU-602-1050-15 Neag Anna Maria jr
368 AU-602-1025-15 Neag Anna Maria jr
369 HU-M-142960-15 Nemeth Mate es Bence jr
370 IT-92056-15 Nichita George Alexandru jr
371 GB-E-39272-15 Nick Orchard
372 RO-430138-15 Nicola & Dehelean
373 DV-01125-1470-15 Niehaus Melanie
374 DV-01125-1469-15 Niehaus Pascal
375 RO-780121-15 Nitu Aida jr
376 RO-780265-15 Nitu Aida jr
377 RO-780263-15 Nitu Maya jr
378 RO-780116-15 Nitu Maya jr
379 RO-780227-15 Nitu Robert Petre
380 CZ-0135-623-15 Novakova Veronika jr
381 CZ-0135-667-15 Novakova Veronika jr
382 CZ-0135-629-15 Novakova Veronika jr
383 GR-2828009-15 Ntentos Stavros
384 SERB-666662-15 Nukolovski Danilo jr
385 HU-D-923128-15 Nyitrai Ferenc
386 HU-08-58101-15 Olah Janos
387 CRO-19677-15 Olivier Vladimir
388 CRO-27941-15 Opacak Robert
389 SERB-668609-15 Oracic Josip
390 RO-906401-15 Oros Bogdan
391 RO-906403-15 Oros Bogdan
392 SK-02904-1081-15 Ovsak Stanislav
393 SK-02904-1082-15 Ovsak Stanislav
394 IT-97247-15 P.L.S. Di Piccinini
395 RO-427147-15 Pantea Rares jr
396 PORT-5085012-15 Paulo Campos
397 SK-0503-332-15 Pavelka Patrik jr
398 CRO-04981-15 Pavicic Marijan
399 FCA-252121-14 Pavon & Perez
400 CZ-0156-221-15 Pchalek Tomas jr
401 IT-147774-15 Pellacani Sergio
402 B-1166762-15 Pene Xavier jr
403 IT-9575-15 Pennino Giuseppe jr
404 GR-0934112-15 Petrita Leonard
405 ESP-196529-15 Petru Scurtu
406 FR-184014-15 Philippe Beau
407 B-1120848-15 Philippens Pierre
408 B-1094148-15 Pierre Roger & David
409 RO-425803-15 Pigeons Airport Team
410 RO-425900-15 Pigeons Airport Team
411 FCA-252058-14 Pili Francisco
412 FCA-252516-14 Pinedo Augustin jr
413 FCA-252503-14 Pinedo Augustin jr
414 FCA-252505-14 Pinedo Augustin jr
415 RO-363118-15 Pisla Daniel
416 SLO-108-6210-15 Plajbes Uros jr
417 SLO-101-58-15 Podjed Bostjan
418 SLO-101-25-15 Podjed Bostjan
419 SLO-101-54-15 Podjed Bostjan
420 IT-117047-15 Pohoata Cosmin Florin jr
421 PORT-5275611-15 Pombal Joao Xavier
422 RO-425843-15 Popa Razvan jr
423 B-1162574-15 Pourbaix Marnick jr
424 GR-1200091-15 Poyrsanidis Nikolaos
425 CRO-34351-15 Pudik M.M.M. jr
426 SLO-102-310-15 Puntnar Joze
427 B-3062551-15 Putman Mathias
428 CZ-0310-214-15 Pyszko Karel+Radek
429 CZ-0310-223-15 Pyszko Karel+Radek
430 SERB-679668-15 Radeljevic Borislav
431 SK-01009-735-15 Rajcani Mickal+Tomas jr
432 FR-182653-15 Raphael Barroso jr
433 CRO-27942-15 Rasic Zvonko
434 NOR-100-811-15 Raymond Kalleklev
435 SLO-108-6086-15 Ribnikar France
436 PORT-5300138-15 Ricardo Taipina jr
437 PORT-5300715-15 Ricardo Taipina jr
438 PORT-5300139-15 Ricardo Taipina jr
439 PORT-5300722-15 Ricardo Taipina jr
440 PORT-5300143-15 Ricardo Taipina jr
441 AU-336-160-15 Riegler Leopold
442 DV-05545-357-15 Riehl Josy
443 FCA-252017-14 Roncaglia Daniel jr
444 FCA-252006-14 Roncaglia Daniel jr
445 FCA-252013-14 Roncaglia Daniel jr
446 FCA-252011-14 Roncaglia Martin jr
447 B-2283217-15 Rondags Gert jr
448 RO-426062-15 Rosu Alin
449 NOR-017-74-15 Runne Berg
450 RUS-11077-15 Rusia
451 RUS-11061-15 Rusia
452 RUS-44119-15 Rusia
453 RUS-09307-15 Rusia
454 RUS-11554-15 Rusia
455 RUS-09162-15 Rusia
456 RUS-15145-15 Rusia
457 RUS-08839-15 Rusia
458 RUS-08847-15 Rusia
459 RUS-09384-15 Rusia
460 RUS-11072-15 Rusia
461 RUS-08755-15 Rusia
462 RUS-15177-15 Rusia
463 RUS-44051-15 Rusia
464 RUS-09319-15 Rusia
465 RUS-11532-15 Rusia
466 CRO-07850-15 Ruzic Boris jr
467 CRO-11522-15 Sabol Oliver
468 CZ-0137-535-15 Safranko Jifi
469 FR-398389-15 Sandy Loor jr
470 IT-116009-15 Santamaria Marta jr
471 CRO-32764-15 Saric Ivan jr
472 IT-79736-15 Sassi Giovanni
473 IT-55920-15 Saviuc D. Claudio
474 GR-0505121-15 Savramis Iraklis
475 FCA-252074-14 Schiebelbein Jorge Albino
476 DV-1559-295-15 Schneider Madeleine
477 DV-5711-1357-15 Schropp Kathrin jr
478 AU-503-944-15 Schropp Kathrin jr
479 SK-0908-18-15 Schvarcz Jan
480 FR-393132-15 Sebastien Blanpain jr
481 IT-67060-15 Seghezzi Giuditta
482 UKR-06111-15 Serebreacov Dimitri jr
483 UKR-01667-15 Serghey Vasiliev
484 UKR-22289-15 Serghey Vasiliev
485 FCA-252392-14 Serio Juan Carlos
486 SERB-651657-15 Serko Dejan jr
487 SERB-673068-15 Siladi Hundor jr
488 IT-99307-15 Silvestri Loft
489 FR-362580-15 Simon Lepers jr
490 SLO-112-6208-15 Sirok Damjan
491 SLO-112-6218-15 Sirok Nika jr
492 SK-0999-5023-15 Skolsky holubnik Kvacany jr
493 SK-02302-1790-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
494 SK-02302-1796-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
495 SK-02302-1792-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
496 SK-02302-1783-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
497 SK-02302-1794-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr
498 SLO-108-6657-15 Slibar Aljaz jr
499 SLO-108-6654-15 Slibar Aljaz jr
500 SK-01809-909-15 Smondrk Martin jr
501 SK-01809-907-15 Smondrk Martin jr
502 NOR-002-726-15 Snorre Lindberg
503 CZ-0178-5650-15 Snovicka Lucie
504 CZ-0178-5528-15 Snovicka Lucie jr
505 CZ-0178-5537-15 Snovicka Lucie jr
506 DV-01559-195-15 Sonntag Dominic
507 SLO-107-607-15 Sovic Miha
508 SLO-107-544-15 Sovic Zvonko
509 CZ-0264-1373-15 Spalovska Veronika jr
510 SLO-102-501-15 Srecko Golob
511 GR-0415016-15 Stampoulis George
512 IT-145382-15 Sternieri Germano
513 SLO-107-284-15 Stih Grega jr
514 AU-320-444-15 Stockinger Franz
515 AU-320-441-15 Stockinger Franz
516 UKR-06143-15 Strijeniuc Anatoli
517 UKR-06131-15 Strijeniuc Anatoli
518 UKR-06139-15 Strijeniuc Anatoli
519 UKR-06130-15 Strijeniuc Anatoli
520 CRO-19557-15 Strmota Ivan
521 CRO-19176-15 Strmota Karlo jr
522 SLO-102-334-15 Stumberger Marko jr
523 DV-01559-135-15 Sulewski Anna Lena
524 SK-01108-202-15 Sulovsky Samuel jr
525 HU-M-141811-15 Szaraz Gyorgy
526 RO-360609-15 Szilagyi Ioan
527 HU-D-926160-15 Szluka Janos
528 RO-430748-15 Tamas Dorin
529 ESP-203217-15 Tandem Tortosa
530 ESP-203224-15 Tandem Tortosa
531 ESP-220030-15 Tandem Vivo & Vivillo
532 IT-9885-15 Tartaglione Domenico jr
533 B-4014308-15 Team De Jaeger
534 FR-407769-15 Tery Wissocque jr
535 NOR-026-676-15 Tim Igelkjan
536 IT-19022-15 Tirabassi E Carpineti
537 FCA-252256-14 Tolosa Geremias jr
538 HU-D-889790-15 Toth Ferenc
539 B-2128700-15 Tribout Lien jr
540 RO-427133-15 Trinc Tudor jr
541 RO-427137-15 Trinc Tudor jr
542 NOR-015-1719-15 Trygve Tjessen
543 FR-116758-15 Tyana Gerard jr
544 FCA-252225-14 Urbina Martin jr
545 FCA-252228-14 Urbina Martin jr
546 RO-607841-15 Ursu Isac jr
547 IT-146094-15 Vaccari Valentina jr
548 FR-001143-15 Valentin Lastique jr
549 IT-70336-15 Vallarino Francesco
550 SLO-108-7150-15 Valter Lovro jr
551 B-6228481-15 Van Den Bergh Filip jr
552 B-6097697-15 Van Hove-Uytterhoeven
553 B-4130598-15 Vandenheede Freddy & Jacques
554 B-3032295-15 Vanslembrouck Stefaan
555 FCA-252337-14 Vaquero Guillermo
556 HU-04-64336-15 Vereb Sandor Andor jr
557 SK-02307-1312-15 Vernarsky Vladimir
558 SLO-117-13-15 Vesel Miran
559 SLO-117-19-15 Vesel Miran
560 SK-01905-410-15 Vidhold Miroslav
561 SK-01905-435-15 Vidhold Miroslav
562 HU-Olimp-45201-15 Viglidan Agoston jr
563 IT-128753-15 Vitiello Anselmo jr
564 FCA-252491-14 Vivio Franco jr
565 FCA-252492-14 Vivio Franco jr
566 FCA-252490-14 Vivio Franco jr
567 SLO-113-1005-15 Vladimir Srebotnjak
568 SLO-113-1006-15 Vladimir Srebotnjak
569 SERB-676373-15 Vracic Stefan jr
570 CRO-01286-15 Vucovik Dragan
571 AU-307-220-15 Weitzbauer Josef
572 AU-503-868-15 Wiefler Alois
573 AU-503-869-15 Wiefler Alois
574 B-6037199-15 Wijns Paul
575 B-4153966-15 Windels Elien jr
576 DV-06402-277-15 Woyke Kim
577 DV-08600-550-15 Wulhorst Alexander
578 DV-08600-552-15 Wulhorst Max
579 FR-243307-15 Yanis Senecot jr
580 CRO-06865-15 Zadravec Zdenco
581 CZ-0269-4-15 Zelina Matej jr
582 CZ-0141-341-15 Zeman Petr
583 CZ-0141-319-15 Zeman Petr
584 CZ-0141-325-15 Zeman Petr
585 AU-602-574-15 Zerner Marco jr
586 AU-602-568-15 Zerner Marco jr
587 AU-602-567-15 Zerner Marco jr
588 AU-602-5-15 Zerner Walter
589 CRO-11531-15 Zezelj Domagoj jr
590 SLO-116-304-15 Zupan Joze
Locul Inel Crescator Timp Punctaj Viteza Tara
1 AU-602-567-15 Zerner Marco jr 2015-08-23 12:07:12.30 0,014 982,67 m/min
2 AU-602-574-15 Zerner Marco jr 2015-08-23 12:07:13.01 0,027 982,57 m/min
3 DV-04939-338-15 Daum Finn-Leon 2015-08-23 12:07:16.10 0,041 982,18 m/min
4 IT-16059-15 Nasternak Leonardo jr 2015-08-23 12:07:16.67 0,054 982,1 m/min
5 IT-116009-15 Santamaria Marta jr 2015-08-23 12:07:18.93 0,068 981,81 m/min
6 RO-427133-15 Trinc Tudor jr 2015-08-23 12:07:20.16 0,081 981,65 m/min
7 CRO-21251-15 Brataljenovic Marinko 2015-08-23 12:07:21.41 0,095 981,49 m/min
8 SLO-107-607-15 Sovic Miha 2015-08-23 12:07:24.40 0,108 981,11 m/min
9 SK-02302-1794-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr 2015-08-23 12:07:25.71 0,122 980,94 m/min
10 UKR-06644-15 Krasnopolski Matvei jr 2015-08-23 12:07:26.92 0,136 980,79 m/min
11 B-3134892-15 Haesaert Yannick jr 2015-08-23 12:07:28.16 0,149 980,63 m/min
12 DV-5711-1357-15 Schropp Kathrin jr 2015-08-23 12:07:28.84 0,163 980,54 m/min
13 FCA-252516-14 Pinedo Augustin jr 2015-08-23 12:07:30.85 0,176 980,28 m/min
14 B-1120848-15 Philippens Pierre 2015-08-23 12:07:32.02 0,190 980,13 m/min
15 IT-100659-15 Carboni Eros 2015-08-23 12:07:36.57 0,203 979,55 m/min
16 SK-01406-220-15 Gasko Frantisek 2015-08-23 12:07:39.10 0,217 979,23 m/min
17 B-2185671-15 Buvens Roger 2015-08-23 12:07:44.52 0,231 978,53 m/min
18 CZ-0218-3175-15 Florian+Tomicek 2015-08-23 12:07:46.57 0,244 978,27 m/min
19 CRO-32605-15 Kelava Nikolina jr 2015-08-23 12:07:49.06 0,258 977,96 m/min
20 RO-425803-15 Pigeons Airport Team 2015-08-23 12:07:52.73 0,271 977,49 m/min
21 CRO-19677-15 Olivier Vladimir 2015-08-23 12:07:53.73 0,285 977,36 m/min
22 B-1166762-15 Pene Xavier jr 2015-08-23 12:07:57.00 0,298 976,94 m/min
23 CZ-0178-5528-15 Snovicka Lucie jr 2015-08-23 12:08:50.54 0,312 970,18 m/min
24 B-6099689-15 Henderickx Bart 2015-08-23 12:09:26.93 0,325 965,63 m/min
25 SLO-107-146-15 Balec Bojan 2015-08-23 12:14:20.56 0,339 930,46 m/min
26 B-2283217-15 Rondags Gert jr 2015-08-23 12:16:12.31 0,353 917,73 m/min
27 GR-0303034-15 Kazoglou Vasilis 2015-08-23 12:16:12.48 0,366 917,71 m/min
28 UKR-2273002-15 Mihalet Iaroslav 2015-08-23 12:16:12.78 0,380 917,68 m/min
29 IT-9575-15 Pennino Giuseppe jr 2015-08-23 12:16:16.76 0,393 917,23 m/min
30 GR-1200091-15 Poyrsanidis Nikolaos 2015-08-23 12:16:19.33 0,407 916,95 m/min
31 DV-0666-260-15 Acar Mert 2015-08-23 12:16:30.27 0,420 915,72 m/min
32 SERB-656251-15 Marko Vukcevic jr 2015-08-23 12:16:38.86 0,434 914,76 m/min
33 CZ-0310-214-15 Pyszko Karel+Radek 2015-08-23 12:16:41.71 0,447 914,44 m/min
34 SK-02106-604-15 Bargel Gabriel 2015-08-23 12:16:57.28 0,461 912,71 m/min
35 SLO-116-409-15 Franko Tim jr 2015-08-23 12:16:57.82 0,475 912,65 m/min
36 DV-01125-1469-15 Niehaus Pascal 2015-08-23 12:17:15.60 0,488 910,68 m/min
37 SK-02903-268-15 Kurek Peter ml. jr 2015-08-23 12:17:17.85 0,502 910,43 m/min
38 SLO-102-122-15 Kaucevic Patrik jr 2015-08-23 12:17:18.67 0,515 910,34 m/min
39 IT-67060-15 Seghezzi Giuditta 2015-08-23 12:17:19.27 0,529 910,27 m/min
40 IT-68572-15 Moretti G Battista 2015-08-23 12:17:21.69 0,542 910,01 m/min
41 CZ-0333-65-15 Filip Frantisek 2015-08-23 12:17:24.45 0,556 909,7 m/min
42 FR-424512-15 Arina Poteaux jr 2015-08-23 12:17:26.01 0,569 909,53 m/min
43 SK-02903-210-15 Kurek Peter ml. jr 2015-08-23 12:17:26.75 0,583 909,45 m/min
44 GB-R-36736-15 M.John & Son 2015-08-23 12:17:27.41 0,597 909,38 m/min
45 CRO-14030-15 Caktas Ante jr 2015-08-23 12:17:29.51 0,610 909,14 m/min
46 FR-176135-15 Corine Andrieiff 2015-08-23 12:17:32.42 0,624 908,82 m/min
47 FCA-252027-14 Larrigau Rodrigo 2015-08-23 12:17:33.06 0,637 908,75 m/min
48 SK-02601-203-15 Evin Peter jr 2015-08-23 12:17:33.57 0,651 908,7 m/min
49 GB-B-36728-15 M.John & Son 2015-08-23 12:17:48.48 0,664 907,06 m/min
50 B-4025251-15 De Pauw Lorenzo jr 2015-08-23 12:17:58.42 0,678 905,97 m/min
51 SLO-113-1017-15 Birk Srebotnjak jr 2015-08-23 12:18:08.67 0,692 904,85 m/min
52 B-6097697-15 Van Hove-Uytterhoeven 2015-08-23 12:18:13.62 0,705 904,31 m/min
53 SLO-117-19-15 Vesel Miran 2015-08-23 12:18:28.43 0,719 902,7 m/min
54 NOR-015-1167-15 Guslein Hadland 2015-08-23 12:18:31.63 0,732 902,35 m/min
55 PORT-5269706-15 Antonio Jose f.Estrangeiro 2015-08-23 12:19:08.28 0,746 898,39 m/min
56 SK-02106-112-15 Antalikova Jana jr 2015-08-23 12:19:10.16 0,759 898,19 m/min
57 B-6037199-15 Wijns Paul 2015-08-23 12:19:11.17 0,773 898,08 m/min
58 UKR-2249904-15 Bugai Roman 2015-08-23 12:19:11.54 0,786 898,04 m/min
59 CZ-0234-2021-15 Kubacek Lubomir 2015-08-23 12:19:38.96 0,800 895,1 m/min
60 B-3016027-15 Galle-Wynants 2015-08-23 12:19:39.14 0,814 895,08 m/min
61 IT-92056-15 Nichita George Alexandru jr 2015-08-23 12:19:47.56 0,827 894,18 m/min
62 SLO-115-16-15 Janez Pacnik 2015-08-23 12:19:50.90 0,841 893,83 m/min
63 CRO-09862-15 Matos Leonardo jr 2015-08-23 12:22:12.76 0,854 878,97 m/min
64 CZ-072-505-15 Filipi Team 2015-08-23 12:22:15.35 0,868 878,7 m/min
65 CZ-0135-667-15 Novakova Veronika jr 2015-08-23 12:22:16.50 0,881 878,58 m/min
66 SK-01009-2482-15 Kurek Juraj 2015-08-23 12:22:17.81 0,895 878,45 m/min
67 GR-0505010-15 Kinis Nicolaos 2015-08-23 12:22:18.02 0,908 878,42 m/min
68 PORT-5300138-15 Ricardo Taipina jr 2015-08-23 12:22:19.48 0,922 878,27 m/min
69 FR-299383-15 Michel Dauchez 2015-08-23 12:22:24.76 0,936 877,73 m/min
70 B-6130816-15 Dockx Leo & Gerry 2015-08-23 12:22:28.63 0,949 877,33 m/min
71 GB-C-19272-15 Matt Cotton 2015-08-23 12:22:29.08 0,963 877,29 m/min
72 B-3062551-15 Putman Mathias 2015-08-23 12:22:34.61 0,976 876,72 m/min
73 B-2312358-15 Herbots Kobe & Kato jr 2015-08-23 12:22:35.29 0,990 876,65 m/min
74 SK-0999-6552-15 Kusnirak Lukas jr 2015-08-23 12:22:38.69 1,003 876,3 m/min
75 SLO-117-13-15 Vesel Miran 2015-08-23 12:22:46.41 1,017 875,51 m/min
76 SK-01809-909-15 Smondrk Martin jr 2015-08-23 12:22:52.86 1,031 874,85 m/min
77 FCA-252121-14 Pavon & Perez 2015-08-23 12:23:02.77 1,044 873,84 m/min
78 CRO-35153-15 Koren Hrvoje jr 2015-08-23 12:23:04.77 1,058 873,64 m/min
79 SERB-679668-15 Radeljevic Borislav 2015-08-23 12:23:05.44 1,071 873,57 m/min
80 SK-01905-410-15 Vidhold Miroslav 2015-08-23 12:23:08.23 1,085 873,29 m/min
81 B-1094148-15 Pierre Roger & David 2015-08-23 12:23:15.33 1,098 872,57 m/min
82 RUS-11077-15 Rusia 2015-08-23 12:23:16.56 1,112 872,44 m/min
83 SK-02904-1081-15 Ovsak Stanislav 2015-08-23 12:23:19.73 1,125 872,12 m/min
84 SLO-112-6009-15 Kobal Stefan 2015-08-23 12:23:23.62 1,139 871,73 m/min
85 DV-01559-50-15 Kolossa Rene-Pascal 2015-08-23 12:23:24.17 1,153 871,67 m/min
86 RO-427137-15 Trinc Tudor jr 2015-08-23 12:23:26.69 1,166 871,42 m/min
87 SLO-108-6654-15 Slibar Aljaz jr 2015-08-23 12:23:29.12 1,180 871,17 m/min
88 AU-101-4065-15 Kaintz Johann 2015-08-23 12:23:31.91 1,193 870,89 m/min
89 FR-393132-15 Sebastien Blanpain jr 2015-08-23 12:23:32.77 1,207 870,8 m/min
90 FR-144360-15 Mathieu Capdeviole jr 2015-08-23 12:23:34.45 1,220 870,63 m/min
91 CRO-18916-15 Grafina Goran 2015-08-23 12:23:40.70 1,234 870 m/min
92 SK-02307-1312-15 Vernarsky Vladimir 2015-08-23 12:24:24.69 1,247 865,58 m/min
93 ESP-196529-15 Petru Scurtu 2015-08-23 12:25:49.22 1,261 857,22 m/min
94 GR-2444012-15 Moshoy Antonis 2015-08-23 12:26:20.72 1,275 854,14 m/min
95 DV-06678-1139-15 Huskens Niclas 2015-08-23 12:27:23.91 1,288 848,04 m/min
96 SK-02806-431-15 Grek Peter 2015-08-23 12:27:36.91 1,302 846,8 m/min
97 IT-117047-15 Pohoata Cosmin Florin jr 2015-08-23 12:27:39.27 1,315 846,57 m/min
98 B-6074941-15 Ceuters Tamara jr 2015-08-23 12:27:44.59 1,329 846,06 m/min
99 IT-84174-15 Correggiari & Padovano 2015-08-23 12:27:54.56 1,342 845,11 m/min
100 RO-427147-15 Pantea Rares jr 2015-08-23 12:28:29.13 1,356 841,83 m/min
101 FR-233902-15 Laurent Guyard 2015-08-23 12:28:29.38 1,369 841,81 m/min
102 SLO-102-501-15 Srecko Golob 2015-08-23 12:28:32.20 1,383 841,54 m/min
103 SLO-108-7150-15 Valter Lovro jr 2015-08-23 12:29:26.59 1,397 836,44 m/min
104 SERB-609067-15 Lerinc Ervin 2015-08-23 12:29:28.70 1,410 836,24 m/min
105 SLO-108-6210-15 Plajbes Uros jr 2015-08-23 12:29:30.86 1,424 836,04 m/min
106 AU-318-1724-15 Markovic Sandra jr 2015-08-23 12:29:30.88 1,437 836,04 m/min
107 PORT-5300143-15 Ricardo Taipina jr 2015-08-23 12:29:32.40 1,451 835,9 m/min
108 FCA-252490-14 Vivio Franco jr 2015-08-23 12:29:35.92 1,464 835,57 m/min
109 IT-67061-15 Mascheretti Antonio jr 2015-08-23 12:29:37.51 1,478 835,42 m/min
110 RO-409390-15 Kopacz Attila 2015-08-23 12:29:41.53 1,492 835,05 m/min
111 HU-01-68305-15 Matuz Tibor 2015-08-23 12:29:41.69 1,505 835,03 m/min
112 ESP-203217-15 Tandem Tortosa 2015-08-23 12:29:41.87 1,519 835,02 m/min
113 HU-23-67733-15 Meszaros es fiai 2015-08-23 12:29:43.84 1,532 834,83 m/min
114 GR-2828009-15 Ntentos Stavros 2015-08-23 12:29:46.64 1,546 834,57 m/min
115 RO-906401-15 Oros Bogdan 2015-08-23 12:29:47.87 1,559 834,46 m/min
116 IT-145382-15 Sternieri Germano 2015-08-23 12:29:48.17 1,573 834,43 m/min
117 SLO-113-1006-15 Vladimir Srebotnjak 2015-08-23 12:29:49.19 1,586 834,34 m/min
118 FCA-252228-14 Urbina Martin jr 2015-08-23 12:30:05.22 1,600 832,85 m/min
119 FCA-252049-14 Laiz Nicolas jr 2015-08-23 12:30:06.76 1,614 832,71 m/min
120 AU-503-960-15 Glanzer Sarah jr 2015-08-23 12:30:14.61 1,627 831,98 m/min
121 GR-2444212-15 Exarhos Thomas jr 2015-08-23 12:30:20.19 1,641 831,47 m/min
122 AU-503-940-15 Glanzer Sarah jr 2015-08-23 12:30:37.57 1,654 829,87 m/min
123 PORT-5435323-15 Jose Dinis Rodrigues Alves jr 2015-08-23 12:32:23.52 1,668 820,25 m/min
124 PORT-5204401-15 Joao Jose Tricao Ferreira 2015-08-23 12:32:34.85 1,681 819,24 m/min
125 CZ-0321-304-15 Hahnel Rudolf 2015-08-23 12:38:10.74 1,695 790,24 m/min
126 FCA-252348-14 Estevaz Aaron jr 2015-08-23 12:38:14.17 1,708 789,96 m/min
127 IT-79736-15 Sassi Giovanni 2015-08-23 12:38:16.45 1,722 789,77 m/min
128 CZ-0178-5650-15 Snovicka Lucie 2015-08-23 12:38:16.73 1,736 789,75 m/min
129 DV-1559-295-15 Schneider Madeleine 2015-08-23 12:38:17.87 1,749 789,65 m/min
130 IT-97247-15 P.L.S. Di Piccinini 2015-08-23 12:38:21.33 1,763 789,36 m/min
131 UKR-06001-15 Bodnaras Dumitru jr 2015-08-23 12:38:49.73 1,776 787,01 m/min
132 SLO-107-544-15 Sovic Zvonko 2015-08-23 12:39:17.10 1,790 784,76 m/min
133 DV-01559-195-15 Sonntag Dominic 2015-08-23 12:39:22.36 1,803 784,33 m/min
134 FCA-252510-14 Leoz Eugenio jr 2015-08-23 12:41:24.12 1,817 774,46 m/min
135 UKR-06143-15 Strijeniuc Anatoli 2015-08-23 12:42:59.17 1,831 766,94 m/min
136 AU-101-4377-15 Konigshofer Josef 2015-08-23 12:42:59.48 1,844 766,91 m/min
137 SLO-112-5762-15 Lemut Gregor jr 2015-08-23 12:43:02.61 1,858 766,67 m/min
138 RO-363118-15 Pisla Daniel 2015-08-23 12:43:11.88 1,871 765,94 m/min
139 RO-436643-15 Danila Dan 2015-08-23 12:46:34.89 1,885 750,38 m/min
140 FR-226533-15 Gabriel Gueguain jr 2015-08-23 12:48:18.13 1,898 742,71 m/min
141 DV-02651-1073-15 Mai Maximilian 2015-08-23 12:51:13.22 1,912 730,05 m/min
142 FCA-252017-14 Roncaglia Daniel jr 2015-08-23 12:54:36.86 1,925 715,86 m/min
143 CZ-0264-1373-15 Spalovska Veronika jr 2015-08-23 12:54:51.63 1,939 714,86 m/min
144 B-2128700-15 Tribout Lien jr 2015-08-23 12:55:08.94 1,953 713,68 m/min
145 GB-B-12290-15 Mr & Mrs Gregson 2015-08-23 12:57:59.35 1,966 702,29 m/min
146 FCA-252488-14 Aguirrezabala Lucas jr 2015-08-23 12:58:01.27 1,980 702,16 m/min
147 B-6113639-15 Caems Robin jr 2015-08-23 12:58:04.57 1,993 701,95 m/min
148 CZ-0234-2020-15 Kubacek Lubomir 2015-08-23 12:58:07.50 2,007 701,75 m/min
149 SK-02106-642-15 Bargel Gabriel 2015-08-23 12:58:46.01 2,020 699,23 m/min
150 CRO-01286-15 Vucovik Dragan 2015-08-23 12:58:50.32 2,034 698,95 m/min
151 UKR-01667-15 Serghey Vasiliev 2015-08-23 12:58:53.01 2,047 698,78 m/min
152 SLO-102-310-15 Puntnar Joze 2015-08-23 12:58:54.45 2,061 698,69 m/min
153 SLO-112-6465-15 Goranic Marko 2015-08-23 12:58:59.73 2,075 698,34 m/min
154 SK-01105-105-15 Klacansky Jan+Radovan 2015-08-23 12:59:43.86 2,088 695,48 m/min
155 SERB-668609-15 Oracic Josip 2015-08-23 12:59:53.57 2,102 694,86 m/min
156 FCA-252260-14 Goldenberg Abril jr 2015-08-23 13:01:27.35 2,115 688,87 m/min
157 SLO-107-284-15 Stih Grega jr 2015-08-23 13:05:06.80 2,129 675,26 m/min
158 FCA-252011-14 Roncaglia Martin jr 2015-08-23 13:05:11.34 2,142 674,99 m/min
159 GB-V-44908-15 M.E.Chadwick 2015-08-23 13:09:13.03 2,156 660,62 m/min
160 FCA-252505-14 Pinedo Augustin jr 2015-08-23 13:14:16.19 2,169 643,43 m/min
161 CZ-0333-66-15 Filip Frantisek 2015-08-23 13:15:15.96 2,183 640,15 m/min
162 GR-2125237-15 Gilantzis Panagiotis 2015-08-23 13:18:00.27 2,197 631,3 m/min
163 AU-301-919-15 Marchat Nicole jr 2015-08-23 13:18:24.62 2,210 630,01 m/min
164 AU-106-63-15 Ivanshitz Clemens 2015-08-23 13:18:29.14 2,224 629,77 m/min
165 IT-117048-15 Dionigi Alberto jr 2015-08-23 13:20:38.27 2,237 623,01 m/min
166 UKR-2273001-15 Mihalet Iaroslav 2015-08-23 13:22:25.10 2,251 617,53 m/min
167 IT-84179-15 Correggiari& Padovano 2015-08-23 13:22:27.00 2,264 617,44 m/min
168 AU-301-921-15 Marchat Nicole jr 2015-08-23 13:22:32.28 2,278 617,17 m/min
169 IT-70336-15 Vallarino Francesco 2015-08-23 13:22:40.39 2,292 616,76 m/min
170 GB-E-39272-15 Nick Orchard 2015-08-23 13:22:43.53 2,305 616,6 m/min
171 SLO-113-1016-15 Birk Srebotnjak jr 2015-08-23 13:23:49.91 2,319 613,25 m/min
172 SK-01107-651-15 Mlatko Julius 2015-08-23 13:30:38.65 2,332 593,42 m/min
173 IT-67226-15 Camplani Luigi 2015-08-23 13:33:22.01 2,346 585,85 m/min
174 SERB-641843-15 Cuso Geza 2015-08-23 13:33:35.83 2,359 585,21 m/min
175 GR-0820034-15 Karamalis Nikolaos 2015-08-23 13:36:45.12 2,373 576,7 m/min
176 B-3062894-15 Mahieu Angelique jr 2015-08-23 13:45:35.00 2,386 554,12 m/min
177 SERB-640286-15 Markovic Jelena jr 2015-08-23 13:45:48.51 2,400 553,57 m/min
178 CRO-19557-15 Strmota Ivan 2015-08-23 13:45:48.68 2,414 553,56 m/min
179 CRO-35224-15 Mikec Marko jr 2015-08-23 13:56:35.04 2,427 528,35 m/min
180 NOR-008-342-15 Arne Knudsen 2015-08-23 13:56:46.01 2,441 527,95 m/min
181 PORT-5307710-15 Jardim Infantil Pro-Vida jr 2015-08-23 14:11:09.57 2,454 497,69 m/min
182 RUS-15177-15 Rusia 2015-08-23 14:13:37.08 2,468 492,87 m/min
183 CRO-19405-15 Misljan Vladimir 2015-08-23 14:24:42.06 2,481 472,23 m/min
184 SERB-656178-15 Marko Vukcevik jr 2015-08-23 14:24:42.51 2,495 472,22 m/min
185 B-4153966-15 Windels Elien jr 2015-08-23 14:24:56.30 2,508 471,81 m/min
186 SERB-673068-15 Siladi Hundor jr 2015-08-23 14:25:22.45 2,522 471,03 m/min
187 HU-D-895584-15 Fenyvesi Balazs es Norbert jr 2015-08-23 14:30:54.50 2,536 461,41 m/min
188 SERB-627273-15 Badrljica Nemanja jr 2015-08-23 14:45:10.18 2,549 438,34 m/min
189 HU-M-142958-15 Alma-Solt jr 2015-08-23 14:48:06.72 2,563 433,86 m/min
190 HU-M-141811-15 Szaraz Gyorgy 2015-08-23 14:54:57.59 2,576 423,79 m/min
191 UKR-06098-15 Bodnaras Dumitru jr 2015-08-23 14:55:02.07 2,590 423,68 m/min
192 FCA-252202-14 Echeverria & Erratchu 2015-08-23 15:02:49.59 2,603 412,78 m/min
193 PORT-5204428-15 Joao Manuel Luz Ferreira jr 2015-08-23 15:03:50.68 2,617 411,39 m/min
194 PORT-5204426-15 Joao Jose Tricao Ferreira 2015-08-23 15:03:52.87 2,631 411,35 m/min
195 GB-S-12256-15 Brian Holland 2015-08-23 15:06:16.09 2,644 408,14 m/min
196 ESP-223527-15 Miguer Angel Gdinez Castro 2015-08-23 15:30:33.11 2,658 378,16 m/min
197 RUS-09307-15 Rusia 2015-08-23 15:42:37.76 2,671 364,83 m/min
198 SK-01807-516-15 Kasan Josef 2015-08-23 15:44:39.93 2,685 362,67 m/min
199 IT-60075-15 Anfonssi Gabriele jr 2015-08-23 16:12:53.13 2,698 335,22 m/min
200 AU-307-220-15 Weitzbauer Josef 2015-08-23 16:13:13.37 2,712 334,92 m/min
201 GB-B-12289-15 Mr & Mrs Gregson 2015-08-23 16:32:35.57 2,725 318,4 m/min
202 CZ-0277-320-15 Kopecek Bohuslav 2015-08-23 17:00:58.60 2,739 296,93 m/min
203 FCA-252333-14 Gonzalez Jose Daniel 2015-08-23 17:01:01.10 2,753 296,9 m/min
204 IT-55920-15 Saviuc D. Claudio 2015-08-23 17:01:08.83 2,766 296,81 m/min
205 FR-294445-15 Lucas Jankowski jr 2015-08-23 18:01:21.89 2,780 259,68 m/min
206 CZ-0248-123-15 Machac Marek jr 2015-08-23 18:28:34.18 2,793 245,79 m/min
207 IT-108933-15 Galli Emma jr 2015-08-23 18:47:57.18 2,807 236,76 m/min
208 RO-409583-15 Ambrus Levente 2015-08-23 18:51:09.40 2,820 235,34 m/min
209 NOR-015-1719-15 Trygve Tjessen 2015-08-23 18:54:01.38 2,834 234,07 m/min
210 SERB-640003-15 Gosic Radovan 2015-08-23 19:00:16.06 2,847 231,37 m/min
211 DV-0176-611-15 Helmke Chris 2015-08-23 19:02:29.79 2,861 230,42 m/min
212 SK-0908-18-15 Schvarcz Jan 2015-08-23 19:07:29.01 2,875 228,32 m/min
213 SLO-108-6086-15 Ribnikar France 2015-08-23 19:51:20.37 2,888 211,38 m/min
214 IT-12179-15 Florini Laura E Daniele 2015-08-23 20:01:16.19 2,902 207,89 m/min
215 DV-01972-1360-15 Dotschat Carolin-Jasmin 2015-08-23 20:02:59.57 2,915 207,3 m/min
216 RO-425900-15 Pigeons Airport Team 2015-08-23 20:10:12.73 2,929 204,85 m/min
217 CZ-043-2806-15 Husak Tomas jr 2015-08-23 20:16:54.90 2,942 202,62 m/min
218 NOR-026-20-15 Bjarte Alver 2015-08-23 20:21:48.68 2,956 201,03 m/min
219 SLO-116-424-15 Franko Tim jr 2015-08-23 20:23:33.63 2,969 200,46 m/min
220 RO-780121-15 Nitu Aida jr 2015-08-23 20:23:36.69 2,983 200,45 m/min
221 FR-407152-15 Jerome Delattre jr 2015-08-23 20:33:33.82 2,997 197,3 m/min
222 NOR-026-676-15 Tim Igelkjan 2015-08-23 20:33:57.75 3,010 197,17 m/min
223 CRO-09861-15 Gorupec Marko jr 2015-08-23 20:34:09.32 3,024 197,11 m/min
224 AU-607-30-15 Kainersdorfer Heinz 2015-08-23 20:38:32.12 3,037 195,76 m/min
225 PORT-5085012-15 Paulo Campos 2015-08-24 07:33:31.53 3,051 96,64 m/min
226 FCA-252250-14 Barontini Jorge 2015-08-24 07:59:26.05 3,064 94,74 m/min
227 PORT-5192034-15 Antonio Jose Ferreira Branco 2015-08-24 08:00:42.10 3,078 94,65 m/min
228 CRO-21639-15 Belavic Danijel 2015-08-24 08:08:04.04 3,092 94,12 m/min
229 DV-05726-288-15 Klostermann Max 2015-08-24 08:25:42.75 3,105 92,89 m/min
230 FR-245058-15 Francois Jardin jr 2015-08-24 08:51:36.67 3,119 91,13 m/min
231 B-3130426-15 Coone Robbe jr 2015-08-24 09:07:39.46 3,132 90,08 m/min
232 B-1036417-15 Harchies Cyril jr 2015-08-24 09:32:05.75 3,146 88,52 m/min
233 CZ-0137-535-15 Safranko Jifi 2015-08-24 09:32:06.24 3,159 88,52 m/min
234 FCA-252534-14 Molins Osvaldo 2015-08-24 09:50:50.75 3,173 87,36 m/min
235 FR-237419-15 Cholet Leysens 2015-08-24 09:51:14.23 3,186 87,34 m/min
236 B-1115072-15 Kersten Logan jr 2015-08-24 09:54:49.03 3,200 87,12 m/min
237 SK-02302-1790-15 Skolsky houlobnik Sp.Podhradie jr 2015-08-24 09:55:17.94 3,214 87,09 m/min
238 PORT-5269747-15 Joao Carlos Roque C.Martins 2015-08-24 09:56:03.52 3,227 87,04 m/min
239 RO-425843-15 Popa Razvan jr 2015-08-24 10:00:00.87 3,241 86,8 m/min
240 FR-226531-15 Christophe Gueguain jr 2015-08-24 10:06:13.47 3,254 86,43 m/min
241 CRO-07850-15 Ruzic Boris jr 2015-08-24 10:23:15.56 3,268 85,43 m/min
242 SK-0999-5023-15 Skolsky holubnik Kvacany jr 2015-08-24 10:24:46.14 3,281 85,34 m/min
243 PORT-5340248-15 Cachopas & Madeira 2015-08-24 10:25:13.91 3,295 85,31 m/min
244 FCA-252453-14 Cacciabue Jose Maria 2015-08-24 10:25:35.26 3,308 85,29 m/min
245 IT-75911-15 Bignardi Mario 2015-08-24 10:26:14.79 3,322 85,25 m/min
246 SERB-650107-15 Kovacevic Branko 2015-08-24 10:29:37.43 3,336 85,06 m/min
247 DV-01559-135-15 Sulewski Anna Lena 2015-08-24 10:50:34.71 3,349 83,86 m/min
248 FR-271311-15 Deschamps Freres 2015-08-24 11:09:31.42 3,363 82,81 m/min
249 SLO-101-25-15 Podjed Bostjan 2015-08-24 11:11:53.86 3,376 82,68 m/min
250 CRO-17897-15 Cerancevic Matej jr 2015-08-24 11:29:35.33 3,390 81,72 m/min
251 IT-138499-15 Gramigna Adolfo jr 2015-08-24 11:34:25.19 3,403 81,46 m/min
252 B-2155415-15 Alaerts Johan & Noah jr 2015-08-24 11:34:26.03 3,417 81,46 m/min
253 FCA-252230-14 Goldenberg Pedro 2015-08-24 11:35:20.18 3,431 81,42 m/min
254 NOR-100-811-15 Raymond Kalleklev 2015-08-24 11:35:24.60 3,444 81,41 m/min
255 FCA-252225-14 Urbina Martin jr 2015-08-24 11:35:32.16 3,458 81,4 m/min
256 SK-02903-208-15 Kurek Peter ml. jr 2015-08-24 11:36:52.47 3,471 81,33 m/min
257 IT-68503-15 Moretti G Battista 2015-08-24 12:33:44.08 3,485 78,43 m/min
258 RO-425859-15 Ale Demian jr 2015-08-24 12:38:15.35 3,498 78,21 m/min
259 IT-145189-15 Busoli Jessica jr 2015-08-24 12:38:27.19 3,512 78,2 m/min
260 SK-02904-1203-15 Bucek Eduard 2015-08-24 12:39:29.16 3,525 78,15 m/min
261 FCA-252050-14 Laiz Nicolas jr 2015-08-24 13:13:37.83 3,539 76,52 m/min
262 HU-D-920524-15 Juhasz Erno 2015-08-24 13:39:07.16 3,553 75,34 m/min
263 SK-02904-1082-15 Ovsak Stanislav 2015-08-24 14:08:52.90 3,566 74,01 m/min
264 FR-184014-15 Philippe Beau 2015-08-24 14:14:09.58 3,580 73,78 m/min
265 UKR-06638-15 Kriski Vladimir 2015-08-24 14:39:16.03 3,593 72,71 m/min
266 FCA-252503-14 Pinedo Augustin jr 2015-08-24 16:19:17.36 3,607 68,71 m/min
267 FCA-252328-14 Estevez Mauricio 2015-08-24 16:19:25.16 3,620 68,7 m/min
268 B-1162574-15 Pourbaix Marnick jr 2015-08-24 16:34:52.51 3,634 68,12 m/min
269 RUS-11532-15 Rusia 2015-08-24 18:16:22.44 3,647 64,55 m/min
270 SK-01004-1739-15 Kanas Daniel 2015-08-24 18:53:02.54 3,661 63,35 m/min
271 FR-060662-15 Jean-Pierre Le Gallo 2015-08-24 19:58:26.24 3,675 61,32 m/min
272 AU-318-1718-15 Markovic Sandra jr 2015-08-25 08:40:41.53 3,688 44,63 m/min
273 FR-070902-15 Franck Salmon 2015-08-25 10:33:00.57 3,702 42,91 m/min
274 DV-01125-1470-15 Niehaus Melanie 2015-08-25 11:14:29.31 3,715 42,31 m/min
275 FCA-252353-14 Estevez Facundo 2015-08-25 11:15:48.06 3,729 42,29 m/min
276 HU-D-861316-15 Lapossi Mercedesz jr 2015-08-25 12:08:30.71 3,742 41,55 m/min
277 CRO-07981-15 Kurtovic Ivan 2015-08-25 12:09:11.56 3,756 41,54 m/min
278 ESP-203224-15 Tandem Tortosa 2015-08-25 12:21:12.08 3,769 41,37 m/min
279 RO-780116-15 Nitu Maya jr 2015-08-25 15:01:09.68 3,783 39,29 m/min
280 CZ-072-405-15 Filipi Team 2015-08-25 18:14:22.03 3,797 37,04 m/min

Informatii utile

Pentru transportul porumbeilor din tara la columbodromul nostru va rugam sa sunati la acest numar: 0732170200

In data de 15.05.2017 s-a efectuat un inventar la porumbei din columbodrom.
DV-02618-297-17 KH WICHERT
DV-02842-1291-17 Fulger constantin
AU-319-346-17 Slavko Kutlesa
PORT-7117196-17,PORT-7116498-17,PORT-7117056-17 SPORTING PIGEONS TEAM
CRO-26711-17 KRESIMIR BLAZEVIC
RO-4067017-17 STORE FLORIN ALIN
RO-4004204-17 BUCUR CATALIN
RO-6054717-17,RO-6054734-17 ANDREICA & BUCSA
NL-1352852-17 ED MOL
RO-136161-17 TEAM COLDEA & BACH
Porumbei care se regasesc in lista de mai sus, nu au fost gasiti, drep urmare crescatorul poate sa-l inlocuiasca pana in data de 31.05.2017, fara nicium cost suplimentar.

Deoarece nicio comapanie de curierat nu mai transporta porumbei, s-au creat centre de colectare, in tara, pentru Columbodromul din Arad. Aici aveti datele de contact, sau in sectiunea de contact a site-ului: 

Bucuresti:
Niculescu Mihai, tel: 0766 403 838
Cluj-Napoca:
Racean Alexandru, tel: 0740 455 980
Prahova:
Tules Ialcin, tel: 0722 451 669
Budisteanu Sorin
Pitesti Aleea Carpenului Bl E 4  Ap 27
Jud Arges
Tel 0766-258417

Concursuri

Comentarii si Pareri

Vezi toate comentarile

20-09-2016puscasu
buna ziua , am gasit un porumbel cu seria Ro2016 928605 fci ranit la o aripa in judetul Botosani.daca sunte ti interesat de el ma puteti contacta la 0740452232
02-09-2016Victor
Am gasit un porumbel voiajor de concurs cu seria RO 2015 884518 FCI BRICON 5000 in jud. Ialomita , localitatea Axintele.Tel 0751127235.
12-07-2016Petre
Buna ziua ! Astazi data de 12-07-2016 am prins porumbeii cu seriile (=0688256-2010=) (=2014-FCI-0547868=)si (=2015-RO-FCI-331363=) !!! Oras-Bumbesti-Jiu- Sat-Tetila relatii pe Email--- mbibanu12001@yahoo.com !
03-07-2016suciu cosmin
Buna ziua, am gasit in data de 2 iulie 2016 porumbel voia7or cu SERIA: RO 2015 -057622- in zona martinesti 7ud clu7. Statea pe lac pe niste plante de apa epuizat. Va rog sunati la 0748780046

Sponsori si Parteneri

Social