Romanian Grand Prix FCI 2013 - Finala

Erd 

Data: 05-09-2014
Ora lansarii: 08.30
Distanta (km): 225
Porumbei: 393

 

   Vremea la locul lansarii excelenta 20 grade,fara vant. la arad inorat,vant slab.

  Succes tuturor.

Nr. Inel Crescator Tara
1 HU-D-744663-14 Adam Jozsef
2 DV-5950-14-107 Anton Deigner
3 DV-5950-14-122 Anton Deigner
4 DV-5950-14-131 Anton Deigner
5 DV-5950-14-119 Anton Deigner
6 DV-5950-14-184 Anton Deigner
7 RO-0428860-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin
8 RO-0428854-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin
9 RO-0227075-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
10 RO-0227050-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
11 RO-0227077-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
12 RO-0227054-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
13 RO 0227071-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
14 RO-0227005-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
15 RO-0227094-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
16 RO-0227096-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
17 HU-15-00131-14 Bajkan Istvan
18 HU-15-00136-14 Bajkan Istvan
19 RO-0536126-14 Balog Ioan
20 DV-2454-14-113 Balog Ioan
21 RO-0526037-14 Balog Ioan
22 RO-0535830-14 Balog Ioan
23 RO-0000319-14 Banu Constantin
24 RO-0000328-14 Banu Constantin
25 RO-0000321-14 Banu Constantin
26 RO-0000316-14 Banu Constantin
27 RO-0002024-14 Black See One Loft Race
28 RO-0002092-14 Black See One Loft Race
29 RO-0002032-14 Black See One Loft Race
30 RO-0002003-14 Black See One Loft Race
31 RO-0002101-14 Black See One Loft Race
32 RO-0002001-14 Black See One Loft Race
33 RO-0002107-14 Black See One Loft Race
34 RO-0422176-14 Brasov Racing Team
35 RO-0422015-14 Brasov Racing Team
36 RO-0422013-14 Brasov Racing Team
37 RO-0422169-14 Brasov Racing Team
38 RO-0422010-14 Brasov Racing Team
39 RO-0422185-14 Brasov Racing Team
40 RO-0422004-14 Brasov Racing Team
41 RO-0422019-14 Brasov Racing Team
42 RO-0422021-14 Brasov Racing Team
43 RO-0527171-14 Bront Florian
44 RO-0527127-14 Bront Florian
45 RO-0527169-14 Bront Florian
46 RO-0527174-14 Bront Florian
47 RO-1140084-14 Budisteanu Sorin
48 RO-1140083-14 Budisteanu Sorin
49 RO-1140089-14 Budisteanu Sorin
50 RO-1140090-14 Budisteanu Sorin
51 RO-115063-14 Burciu & Oprea
52 RO-115037-14 Burciu & Oprea
53 RO-115027-14 Burciu & Oprea
54 RO-115033-14 Burciu & Oprea
55 RO-115036-14 Burciu & Oprea
56 DV-0862-14-419 Burgermeister Agnes
57 RO-0532205-14 Butu & Soimosan
58 RO-0532282-14 Butu & Soimosan
59 RO-0532269-14 Butu & Soimosan
60 RO-0532270-14 Butu & Soimosan
61 RO-0013924-14 Chebeleu Dan
62 RO-0994014-14 Chebeleu Dan
63 RO-0004014-14 Chebeleu Dan
64 RO-0994024-14 Chebeleu Dan
65 RO-0747901-14 Chiritescu Dragos
66 RO-0747905-14 Chiritescu Dragos
67 RO-0747903-14 Chiritescu Dragos
68 RO-0747902-14 Chiritescu Dragos
69 RO-0526545-14 Cojocaru & Panny & Solomon
70 RO-0526507-14 Cojocaru & Panny & Solomon
71 RO-0526514-14 Cojocaru & Panny & Solomon
72 RO-0132358-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
73 RO-0132365-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
74 RO-0132367-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
75 RO-0132359-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
76 RO-0132369-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
77 RO-0132363-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
78 RO-0132355-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
79 RO-0132386-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
80 RO-0132380-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
81 RO-0132375-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
82 RO-0132376-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
83 RO-0025336-14 Crainea Bogdan
84 RO-0025310-14 Crainea Bogdan
85 RO-0025328-14 Crainea Bogdan
86 RO-0852023-14 Cristian Neacsu
87 HU-15-00041-14 Csehi & Mihalik Duo
88 HU-15-00044-14 Csehi & Mihalik Duo
89 HU-15-00102-14 Csehi & Mihalik Duo
90 HU-15-00101-14 Csehi & Mihalik Duo
91 RO-0530524-14 Dan Danila
92 RO-0530495-14 Dan Danila
93 RO-0530502-14 Dan Danila
94 NL-1466221-14 Daniel Brandt
95 DV-5412-14-220 De Biel Racing Pigeons
96 DV-3450-14-799 De Biel Racing Pigeons
97 B-2142719-14 Eddy Stulens
98 B-2034451-14 Eddy Stulens
99 B-2034454-14 Eddy Stulens
100 B-2034462-14 Eddy Stulens
101 B-2034452-14 Eddy Stulens
102 B-2142718-14 Eddy Stulens
103 B-2034460-14 Eddy Stulens
104 B-3014452-14 Emil Denis
105 B-3014202-14 Emil Denis
106 B-3014240-14 Emil Denis
107 B-3014172-14 Emil Denis
108 B-3014415-14 Emil Denis
109 B-3014431-14 Emil Denis
110 B-3014461-14 Emil Denis
111 RO-0280485-14 Fam. Moldovan
112 RO-0280484-14 Fam. Moldovan
113 RO-0280470-14 Fam. Moldovan
114 RO-0980004-14 Fildan Vlad
115 RO-0980002-14 Fildan Vlad
116 RO-0980003-14 Fildan Vlad
117 RO-0129300-14 Florea Cosmin Calin
118 RO-0129295-14 Florea Cosmin Calin
119 RO-0129211-14 Florea Cosmin Calin
120 RO-0129252-14 Florea Cosmin Calin
121 HU-D-775598-14 Forgo Istvan
122 HU-D-775597-14 Forgo Istvan
123 RO-0096962-14 Fratii Novac
124 RO-0535822-14 Fratila Ioan
125 RO-0536130-14 Fratila Ioan
126 DV-3726-14-577 Friedrich Hartmann
127 GR-1040184-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
128 GR-1040189-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
129 GR-1040195-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
130 GR-1041003-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
131 HU-D-744678-14 Galambazis KFT
132 HU-D-744677-14 Galambazis KFT
133 HU-D-823850-14 Garaczi Janos
134 HU-D-823840-14 Garaczi Janos
135 DV-1773-14-607 Gaust Gherhart
136 DV-1773-14-610 Gaust Gherhart
137 DV-1773-14-629 Gaust Gherhart
138 AU-325-14-420 Gheju Ion
139 AU-325-14-416 Gheju Ion
140 AU-304-14-903 Gheju Ion
141 RO-0525503-14 Gherman & Jucu
142 RO-0525501-14 Gherman & Jucu
143 HU-M-137767-14 Gombos Lajos
144 DV-6110-14-313 Guver & Ulariu
145 DV-6110-14-315 Guver & Ulariu
146 DV-6110-14-320 Guver & Ulariu
147 DV-6110-14-317 Guver & Ulariu
148 RO-0958007-14 Habaci C.& Cojocaru C.
149 RO-0958018-14 Habaci C.& Cojocaru C.
150 RO-0958028-14 Habaci C.& Cojocaru C.
151 HU-14-10744-14 Horvath Zoltan
152 HU-14-10750-14 Horvath Zoltan
153 RO-0680025-14 Iuga Dorin Team A
154 RO-0680002-14 Iuga Dorin Team A
155 RO-0680007-14 Iuga Dorin Team A
156 RO-0680005-14 Iuga Dorin Team A
157 RO-0680029-14 Iuga Dorin Team A
158 RO-0680009-14 Iuga Dorin Team B
159 RO-0680027-14 Iuga Dorin Team B
160 RO-0680031-14 Iuga Dorin Team B
161 RO-0680017-14 Iuga Dorin Team B
162 RO-0680032-14 Iuga Dorin Team B
163 RO-0680015-14 Iuga Dorin Team B
164 HU-D-779679-14 Juhasz Erno
165 HU-D-779683-14 Juhasz Erno
166 HU-D-779685-14 Juhasz Erno
167 HU-15-04489-14 Karacsony Mate & Szabo
168 HU-D-768275-14 Karacsony Mate & Szabo
169 DV-8596-14-349 Karl Heinz Lang
170 DV-8596-14-447 Karl Heinz Lang
171 DV-8596-14-327 Karl Heinz Lang
172 DV-8596-14-387 Karl Heinz Lang
173 DV-8596-14-354 Karl Heinz Lang
174 DV-8596-14-374 Karl Heinz Lang
175 DV-8596-14-394 Karl Heinz Lang
176 HU-D-776028-14 Kecskemeti Zsolt
177 HU-D-776049-14 Kecskemeti Zsolt
178 HU-D-776132-14 Kecskemeti Zsolt
179 RO-0777124-14 Kelemen Csaba
180 RO-0777101-14 Kelemen Csaba
181 RO-0777102-14 Kelemen Csaba
182 RO-0777125-14 Kelemen Csaba
183 HU-D-777352-14 Kiss & Mihalik
184 HU-D-731147-14 Kovacs Andras Team A
185 HU-D-731120-14 Kovacs Andras Team A
186 HU-D-731126-14 Kovacs Andras Team A
187 HU-D-731144-14 Kovacs Andras Team A
188 HU-D-731124-14 Kovacs Andras Team A
189 HU-D-731119-14 Kovacs Andras Team A
190 HU-D-731118-14 Kovacs Andras Team A
191 HU-D-731152-14 Kovacs Andras Team A
192 HU-D-731018-14 Kovacs Andras Team B
193 HU-D-731023-14 Kovacs Andras Team B
194 HU-D-731030-14 Kovacs Andras Team B
195 HU-D-731006-14 Kovacs Andras Team B
196 HU-D-731013-14 Kovacs Andras Team B
197 HU-D-731146-14 Kovacs Andras Team B
198 HU-D-731024-14 Kovacs Andras Team B
199 HU-D-731007-14 Kovacs Andras Team B
200 HU-20-72036-14 Kovacs Sandor Attila
201 HU-20-72038-14 Kovacs Sandor Attila
202 HU-20-72030-14 Kovacs Sandor Attila
203 HU-17-76047-14 Kulcsar Laszlo
204 RO-0532074-14 Kun & Dragan
205 RO-0532096-14 Kun & Dragan
206 HU-D-733326-14 Ladanyi Daniel
207 HU-D-733327-14 Ladanyi Daniel
208 HU-D-733350-14 Ladanyi Daniel
209 HU-D-733316-14 Ladanyi Daniel
210 HU-D-733372-14 Ladanyi Daniel
211 HU-D-733355-14 Ladanyi Daniel
212 DV-5667-14-912 Ludwig Koelbl
213 DV-5667-14-911 Ludwig Koelbl
214 RO-0530155-14 Lupulescu Adrian
215 RO-0530170-14 Lupulescu Adrian
216 RO-0530156-14 Lupulescu Adrian
217 AU-334-14-263 Manfred Keininger
218 AU-334-14-234 Manfred Keininger
219 DV-4087-14-77 Marcus Lecke
220 DV-4087-14-78 Marcus Lecke
221 DV-4087-14-60 Marcus Lecke
222 HU-D-785380-14 Markus Istvan
223 HU-D-785389-14 Markus Istvan
224 HU-D-785351-14 Markus Istvan
225 HU-17-73375-14 Markus Miklos
226 HU-17-73365-14 Markus Miklos
227 HU-17-73369-14 Markus Miklos
228 HU-17-73353-14 Markus Miklos
229 DV-2733-14-647 Markus Sollner
230 DV-2733-14-648 Markus Sollner
231 DV-2733-14-651 Markus Sollner
232 HU-D-730888-14 Marton Peter
233 RO-0526612-14 Marusca Traian
234 DV-5222-14-253 Mattias Sprang
235 DV-5222-14-270 Mattias Sprang
236 DV-5222-14-266 Mattias Sprang
237 RO-0536122-14 Mezo Ovidiu
238 AU-906-14-224 Michael Rudorfer
239 HU-D-815021-14 Mihalik Jozsef & Andras
240 HU-28-32226-14 Mihalik Jozsef & Andras
241 HU-D-815017-14 Mihalik Jozsef & Andras
242 HU-D-815020-14 Mihalik Jozsef & Andras
243 RO-0682621-14 Mircea Otto
244 RO-0682627-14 Mircea Otto
245 HU-D-732986-14 Nitrai Ferenc
246 HU-D-732949-14 Nitrai Ferenc
247 RO-0014951-14 Olteanu Cosmin Team A
248 RO-0014008-14 Olteanu Cosmin Team A
249 RO-0014071-14 Olteanu Cosmin Team A
250 RO-0014991-14 Olteanu Cosmin Team A
251 RO-0014919-14 Olteanu Cosmin Team A
252 RO-0014048-14 Olteanu Cosmin Team A
253 RO-0014967-14 Olteanu Cosmin Team B
254 RO-0014924-14 Olteanu Cosmin Team B
255 RO-0014932-14 Olteanu Cosmin Team B
256 RO-0906382-14 Oros Bogdan
257 RO-0906357-14 Oros Bogdan
258 RO-0906436-14 Oros Bogdan
259 RO-0906401-14 Oros Bogdan
260 RO-0906494-14 Oros Bogdan
261 DV-2454-14-107 Pall Marton
262 RO-0535828-14 Pall Marton
263 DV-2454-14-105 Pall Marton
264 RO-0535825-14 Pall Marton
265 RO-0100713-14 Pasla Daniel
266 RO-0100827-14 Pasla Daniel
267 RO-0100825-14 Pasla Daniel
268 RO-0100786-14 Pasla Daniel
269 RO-0100701-14 Pasla Daniel
270 RO-0100839-14 Pasla Daniel
271 RO-0538822-14 Pigeons Airport Team
272 RO-0538829-14 Pigeons Airport Team
273 RO-0538827-14 Pigeons Airport Team
274 RO-0540226-14 Pigeons Airport Team
275 HU-17-72651-14 Pinter Zsolt
276 HU-17-72659-14 Pinter Zsolt
277 HU-D-785531-14 Pinter Zsolt
278 HU-D-776701-14 Poljak Janos
279 HU-D-776702-14 Poljak Janos
280 HU-D-781264-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
281 HU-OLIMP-34684-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
282 HU-D-781269-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
283 HU-10-95401-14 Radocz & Mihalik
284 HU-10-95402-14 Radocz & Mihalik
285 DV-2842-14-1002 Roland Kraus
286 DV-2842-14-1010 Roland Kraus
287 DV-2842-14-1006 Roland Kraus
288 DV-2842-14-1001 Roland Kraus
289 DV-2842-14-1009 Roland Kraus
290 RO-0538042-14 Rosu Alin & Bianca
291 RO-0538029-14 Rosu Alin & Bianca
292 RO-0538045-14 Rosu Alin & Bianca
293 RO-0029215-14 Savu & Gigi
294 RO-0029201-14 Savu & Gigi
295 HU-D-744724-14 Silay Ferencz
296 HU-D-744710-14 Silay Ferencz
297 RO-0990758-14 Spiridon Silviu
298 RO-0990735-14 Spiridon Silviu
299 RO-0990778-14 Spiridon Silviu
300 RO-0272245-14 Stanciu Gigi
301 RO-0272211-14 Stanciu Gigi
302 RO-0272238-14 Stanciu Gigi
303 RO-0272214-14 Stanciu Gigi
304 RO-0272213-14 Stanciu Gigi
305 HU-15-04485-14 Szabo & Mihalik Tandem
306 HU-17-73361-14 Szabo L. & Markus M
307 HU-17-73334-14 Szabo L. & Markus M
308 HU-17-73333-14 Szabo L. & Markus M
309 HU-17-73362-14 Szabo L. & Markus M
310 HU-D-722275-14 Szalai & Ven
311 HU-D-814660-14 Szalmasi & Szabo
312 HU-D-814565-14 Szalmasi & Szabo
313 HU-02-35274-14 Szephegyi Gabor
314 HU-02-35275-14 Szephegyi Gabor
315 RO-0106020-14 Szilagyi Ioan
316 RO-0106015-14 Szilagyi Ioan
317 RO-0106022-14 Szilagyi Ioan
318 RO-0106008-14 Szilagyi Ioan
319 RO-0106033-14 Szilagyi Ioan
320 RO-0106016-14 Szilagyi Ioan
321 RO-0339002-14 Tanase Alexandru
322 RO-0339010-14 Tanase Alexandru
323 RO-0339015-14 Tanase Alexandru
324 RO-0339026-14 Tanase Alexandru
325 RO-0533636-14 Tau & Gadarici
326 RO-0530298-14 Tau & Gadarici
327 RO-0533637-14 Tau & Gadarici
328 NL-1215639-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
329 NL-1215626-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
330 NL-1215646-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
331 NL-1215632-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
332 NL-1215633-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
333 NL-1215640-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
334 NL-1215634-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
335 NL-1215636-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
336 NL-1215642-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
337 NL-1215638-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
338 NL-1133729-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
339 NL-1133732-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
340 NL-1133719-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
341 NL-1133739-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
342 DV-2842-14-1152 Team Fulger & Basch
343 DV-2842-14-1184 Team Fulger & Basch
344 DV-2842-14-1132 Team Fulger & Basch
345 DV-2842-14-1147 Team Fulger & Basch
346 DV-2842-14-1173 Team Fulger & Basch
347 DV-2842-14-1137 Team Fulger & Basch
348 DV-2842-14-1159 Team Fulger & Basch
349 DV-2842-14-1172 Team Fulger & Basch
350 DV-2454-14-244 Team Hoff & Schwager
351 DV-2454-14-252 Team Hoff & Schwager
352 DV-2842-14-1119 Team Kocherbote
353 DV-2454-14-414 Team Taubenfreunde
354 DV-2454-14-250 Team Taubenfreunde
355 DV-2454-14-446 Team Taubenfreunde
356 DV-7132-14-453 Team Taubenfreunde
357 DV-7132-14-454 Team Taubenfreunde
358 DV-2454-14-248 Team Taubenfreunde
359 DV-7132-14-457 Team Taubenfreunde
360 DV-2454-14-452 Team Taubenfreunde
361 DV-2454-14-255 Team Taubenfreunde
362 DV-2454-14-103 Theresia & Liliana
363 DV-2454-14-245 Theresia & Liliana
364 DV-2454-14-241 Theresia & Liliana
365 DV-2454-14-249 Theresia & Liliana
366 DV-2454-14-253 Theresia & Liliana
367 RO-0526095-14 Theresia & Liliana
368 DV-2454-14-111 Theresia & Liliana
369 RO-0526038-14 Theresia & Liliana
370 RO-0408899-14 Ticlea Doru Claudiu
371 B-6234704-14 Van Damme-Weyns
372 HU-15-01358-14 Varga J & Szepesi I
373 HU-15-01356-14 Varga J & Szepesi I
374 HU-15-01366-14 Varga J & Szepesi I
375 HU-D-776811-14 Varga Janos
376 HU-D-734128-14 Varga Janos
377 HU-D-776814-14 Varga Janos
378 HU-D-776812-14 Varga Janos
379 HU-D-784227-14 Virag Gabor
380 HU-D-784223-14 Virag Gabor
381 RO-0530152-14 Vogel Emeric
382 RO-0337206-14 Voinea Dorin
383 RO-0337226-14 Voinea Dorin
384 AU-602-14-106 Walter Zerner
385 AU-602-14-127 Walter Zerner
386 AU-602-14-131 Walter Zerner
387 AU-602-14-134 Walter Zerner
388 AU-602-14-109 Walter Zerner
389 AU-906-14-461 Werner Hann
390 AU-906-14-462 Werner Hann
391 HU-12-41358-14 Zeke Zsolt
392 HU-12-41356-14 Zeke Zsolt
393 HU-12-41359-14 Zeke Zsolt
Locul Inel Crescator Timp Punctaj Viteza Tara
1 HU-17-73362-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:43:51.20 0,011 -
2 HU-20-72030-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 11:44:02.82 0,023 -
3 RO-0530298-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 11:44:36.51 0,034 -
4 DV-7132-14-454 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:46:20.05 0,045 -
5 AU-602-14-106 Walter Zerner 0000-00-00 11:46:38.84 0,057 -
6 RO-0272211-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:46:40.42 0,068 -
7 RO-0906357-14 Oros Bogdan 0000-00-00 11:46:42.88 0,079 -
8 RO-0227050-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:46:44.24 0,090 -
9 HU-10-95401-14 Radocz & Mihalik 0000-00-00 11:46:50.44 0,102 -
10 RO-0422010-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:46:54.07 0,113 -
11 RO-0339015-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:46:57.06 0,124 -
12 HU-D-785531-14 Pinter Zsolt 0000-00-00 11:46:57.75 0,136 -
13 HU-D-776812-14 Varga Janos 0000-00-00 11:47:00.51 0,147 -
14 HU-D-731126-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:47:06.22 0,158 -
15 HU-D-731018-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:47:06.25 0,170 -
16 DV-2454-14-107 Pall Marton 0000-00-00 11:47:10.47 0,181 -
17 RO-0100839-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:47:14.36 0,192 -
18 RO-0422169-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:47:16.07 0,204 -
19 RO-0132365-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:47:20.27 0,215 -
20 HU-D-775597-14 Forgo Istvan 0000-00-00 11:47:30.44 0,226 -
21 RO-0525503-14 Gherman & Jucu 0000-00-00 11:48:20.02 0,237 -
22 HU-17-73365-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:48:39.43 0,249 -
23 RO-0014951-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 11:49:42.34 0,260 -
24 DV-2454-14-241 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:49:44.86 0,271 -
25 HU-D-731006-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:49:48.26 0,283 -
26 DV-8596-14-349 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:51:08.82 0,294 -
27 RO-0680009-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:51:10.09 0,305 -
28 AU-602-14-127 Walter Zerner 0000-00-00 11:51:10.21 0,317 -
29 HU-D-731119-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:51:11.35 0,328 -
30 DV-5222-14-270 Mattias Sprang 0000-00-00 11:51:13.24 0,339 -
31 HU-D-779683-14 Juhasz Erno 0000-00-00 11:51:13.60 0,351 -
32 DV-2842-14-1159 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:51:14.18 0,362 -
33 RO-0100701-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:51:14.20 0,373 -
34 RO-0129211-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:51:15.60 0,385 -
35 HU-D-732986-14 Nitrai Ferenc 0000-00-00 11:51:15.86 0,396 -
36 RO-0100825-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:51:17.45 0,407 -
37 RO-0002001-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:51:19.56 0,418 -
38 RO-0337206-14 Voinea Dorin 0000-00-00 11:51:20.05 0,430 -
39 RO-0777101-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:51:20.19 0,441 -
40 RO-0906436-14 Oros Bogdan 0000-00-00 11:51:20.47 0,452 -
41 GR-1040189-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:51:21.48 0,464 -
42 HU-D-731023-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:51:22.71 0,475 -
43 HU-D-731024-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:51:23.35 0,486 -
44 RO-0000316-14 Banu Constantin 0000-00-00 11:51:26.73 0,498 -
45 RO-0129300-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:51:27.40 0,509 -
46 DV-2842-14-1009 Roland Kraus 0000-00-00 11:51:28.59 0,520 -
47 HU-D-731007-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:51:29.91 0,532 -
48 RO-0002092-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:51:32.31 0,543 -
49 RO 0227071-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:51:33.13 0,554 -
50 B-2034451-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:51:33.85 0,565 -
51 DV-2733-14-648 Markus Sollner 0000-00-00 11:51:36.77 0,577 -
52 RO-0014932-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 11:51:37.15 0,588 -
53 RO-0680031-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:51:38.23 0,599 -
54 RO-0227054-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:51:38.57 0,611 -
55 HU-20-72038-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 11:51:39.26 0,622 -
56 RO-0538829-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 11:51:39.53 0,633 -
57 RO-0014924-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 11:51:42.01 0,645 -
58 DV-2842-14-1184 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:51:42.50 0,656 -
59 HU-D-733372-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:51:44.55 0,667 -
60 RO-0272245-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:51:45.01 0,679 -
61 RO-0227094-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 11:51:51.59 0,690 -
62 RO-0422019-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:52:04.49 0,701 -
63 DV-6110-14-313 Guver & Ulariu 0000-00-00 11:52:11.26 0,712 -
64 HU-D-731013-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:52:11.63 0,724 -
65 RO-0527127-14 Bront Florian 0000-00-00 11:52:13.65 0,735 -
66 RO-0272213-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:53:44.39 0,746 -
67 HU-12-41356-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 11:53:46.71 0,758 -
68 DV-5222-14-266 Mattias Sprang 0000-00-00 11:53:55.74 0,769 -
69 HU-D-815017-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 11:54:04.91 0,780 -
70 RO-0422176-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:54:08.75 0,792 -
71 HU-15-01366-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 11:54:10.92 0,803 -
72 DV-4087-14-60 Marcus Lecke 0000-00-00 11:54:13.34 0,814 -
73 GR-1040195-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:54:15.82 0,826 -
74 RO-0980003-14 Fildan Vlad 0000-00-00 11:54:17.49 0,837 -
75 DV-5667-14-912 Ludwig Koelbl 0000-00-00 11:54:17.86 0,848 -
76 HU-D-731118-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:54:20.23 0,859 -
77 RO-0538822-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 11:54:23.18 0,871 -
78 RO-0530152-14 Vogel Emeric 0000-00-00 11:54:23.89 0,882 -
79 DV-1773-14-610 Gaust Gherhart 0000-00-00 11:54:24.37 0,893 -
80 HU-D-733350-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:54:25.05 0,905 -
81 AU-334-14-263 Manfred Keininger 0000-00-00 11:54:25.58 0,916 -
82 HU-17-73333-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:54:26.02 0,927 -
83 RO-0129252-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:54:28.16 0,939 -
84 DV-1773-14-607 Gaust Gherhart 0000-00-00 11:54:28.40 0,950 -
85 RO-0682627-14 Mircea Otto 0000-00-00 11:54:28.45 0,961 -
86 RO-0530156-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 11:54:29.73 0,973 -
87 HU-D-779685-14 Juhasz Erno 0000-00-00 11:54:30.64 0,984 -
88 RO-0002032-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:54:31.25 0,995 -
89 DV-2454-14-105 Pall Marton 0000-00-00 11:54:32.55 1,007 -
90 HU-17-73375-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:54:33.54 1,018 -
91 NL-1133732-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 11:54:34.20 1,029 -
92 RO-0777125-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:54:34.67 1,040 -
93 HU-D-730888-14 Marton Peter 0000-00-00 11:54:34.76 1,052 -
94 RO-0994014-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 11:54:38.23 1,063 -
95 DV-8596-14-387 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:54:38.31 1,074 -
96 RO-0422021-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:54:38.53 1,086 -
97 DV-2454-14-250 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:54:41.33 1,097 -
98 RO-0527174-14 Bront Florian 0000-00-00 11:54:41.90 1,108 -
99 RO-0530524-14 Dan Danila 0000-00-00 11:54:42.01 1,120 -
100 HU-17-73334-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:54:44.21 1,131 -
101 RO-0227077-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:54:45.73 1,142 -
102 RO-0272238-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:54:46.06 1,154 -
103 RO-0106020-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:54:47.37 1,165 -
104 RO-0535830-14 Balog Ioan 0000-00-00 11:54:47.61 1,176 -
105 DV-5412-14-220 De Biel Racing Pigeons 0000-00-00 11:54:50.52 1,187 -
106 NL-1215639-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 11:54:51.50 1,199 -
107 DV-2842-14-1132 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:54:51.61 1,210 -
108 HU-D-732949-14 Nitrai Ferenc 0000-00-00 11:54:52.10 1,221 -
109 DV-8596-14-394 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:54:55.75 1,233 -
110 DV-2454-14-111 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:54:56.50 1,244 -
111 HU-M-137767-14 Gombos Lajos 0000-00-00 11:54:57.77 1,255 -
112 HU-D-731146-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:54:58.25 1,267 -
113 RO-0525501-14 Gherman & Jucu 0000-00-00 11:55:02.02 1,278 -
114 RO-115027-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 11:55:06.55 1,289 -
115 HU-D-776132-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 11:55:07.45 1,301 -
116 RO-0227096-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 11:55:08.72 1,312 -
117 HU-D-731124-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:55:20.65 1,323 -
118 RO-0747905-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 11:55:28.53 1,334 -
119 RO-0536122-14 Mezo Ovidiu 0000-00-00 11:56:07.27 1,346 -
120 HU-D-785380-14 Markus Istvan 0000-00-00 11:56:11.19 1,357 -
121 RO-0337226-14 Voinea Dorin 0000-00-00 11:56:13.55 1,368 -
122 NL-1215636-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 11:56:20.27 1,380 -
123 RO-0852023-14 Cristian Neacsu 0000-00-00 11:56:20.54 1,391 -
124 RO-0132376-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 11:56:21.91 1,402 -
125 RO-0100713-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:56:24.74 1,414 -
126 DV-7132-14-457 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:57:04.50 1,425 -
127 RO-0339010-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:57:20.79 1,436 -
128 RO-0535828-14 Pall Marton 0000-00-00 11:57:40.61 1,448 -
129 DV-2842-14-1006 Roland Kraus 0000-00-00 11:57:43.90 1,459 -
130 RO-0680025-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 11:59:02.43 1,470 -
131 B-3014415-14 Emil Denis 0000-00-00 11:59:53.18 1,481 -
132 AU-906-14-461 Werner Hann 0000-00-00 11:59:57.20 1,493 -
133 B-2142719-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:59:58.48 1,504 -
134 RO-0680015-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:59:58.93 1,515 -
135 RO-0132367-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 12:00:06.27 1,527 -
136 RO-0014071-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:00:06.50 1,538 -
137 RO-0526514-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 12:00:34.52 1,549 -
138 RO-0014008-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:00:36.08 1,561 -
139 DV-2842-14-1002 Roland Kraus 0000-00-00 12:00:40.25 1,572 -
140 RO-0680007-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 12:00:41.86 1,583 -
141 DV-4087-14-77 Marcus Lecke 0000-00-00 12:00:45.14 1,595 -
142 HU-D-744678-14 Galambazis KFT 0000-00-00 12:00:45.24 1,606 -
143 RO-0408899-14 Ticlea Doru Claudiu 0000-00-00 12:00:46.01 1,617 -
144 NL-1215646-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 12:00:49.73 1,628 -
145 DV-5950-14-122 Anton Deigner 0000-00-00 12:00:50.41 1,640 -
146 RO-0280470-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 12:00:53.23 1,651 -
147 B-3014431-14 Emil Denis 0000-00-00 12:00:54.06 1,662 -
148 DV-2454-14-244 Team Hoff & Schwager 0000-00-00 12:00:55.01 1,674 -
149 HU-OLIMP-34684-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 12:00:56.56 1,685 -
150 DV-5950-14-107 Anton Deigner 0000-00-00 12:00:57.36 1,696 -
151 RO-0527171-14 Bront Florian 0000-00-00 12:01:02.86 1,708 -
152 RO-0227005-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 12:01:03.88 1,719 -
153 RO-0535822-14 Fratila Ioan 0000-00-00 12:01:06.79 1,730 -
154 HU-D-731147-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 12:01:07.63 1,742 -
155 DV-7132-14-453 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:01:11.82 1,753 -
156 AU-325-14-416 Gheju Ion 0000-00-00 12:01:13.17 1,764 -
157 DV-2842-14-1172 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:01:15.64 1,776 -
158 RO-0532282-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 12:01:16.26 1,787 -
159 HU-D-722275-14 Szalai & Ven 0000-00-00 12:01:17.62 1,798 -
160 RO-0526038-14 Theresia & Liliana 0000-00-00 12:01:17.64 1,809 -
161 RO-0132359-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 12:01:20.32 1,821 -
162 NL-1215626-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 12:01:24.80 1,832 -
163 RO-115063-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 12:01:25.68 1,843 -
164 HU-D-785351-14 Markus Istvan 0000-00-00 12:01:27.63 1,855 -
165 NL-1215640-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 12:01:28.34 1,866 -
166 AU-602-14-109 Walter Zerner 0000-00-00 12:01:30.74 1,877 -
167 DV-3450-14-799 De Biel Racing Pigeons 0000-00-00 12:01:34.09 1,889 -
168 RO-0530170-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 12:01:34.35 1,900 -
169 NL-1215633-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 12:01:37.83 1,911 -
170 RO-0526037-14 Balog Ioan 0000-00-00 12:01:59.25 1,923 -
171 HU-D-744710-14 Silay Ferencz 0000-00-00 12:02:03.16 1,934 -
172 RO-0526545-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 12:02:08.74 1,945 -
173 RO-0132355-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 12:02:09.73 1,956 -
174 RO-0527169-14 Bront Florian 0000-00-00 12:02:18.68 1,968 -
175 RO-0014967-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 12:02:21.72 1,979 -
176 HU-D-731030-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 12:02:23.38 1,990 -
177 RO-0339002-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 12:02:25.10 2,002 -
178 RO-0428854-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin 0000-00-00 12:02:28.79 2,013 -
179 RO-0029215-14 Savu & Gigi 0000-00-00 12:02:29.84 2,024 -
180 DV-2454-14-446 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:02:30.04 2,036 -
181 RO-0227075-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 12:02:32.22 2,047 -
182 DV-2842-14-1147 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:02:32.57 2,058 -
183 RO-0777102-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 12:02:47.20 2,070 -
184 RO-0958028-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 12:02:53.82 2,081 -
185 RO-0422013-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 12:03:00.17 2,092 -
186 DV-2454-14-452 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:03:00.75 2,103 -
187 B-2034462-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:03:07.88 2,115 -
188 RO-0680029-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 12:03:27.25 2,126 -
189 RO-1140084-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 12:03:47.15 2,137 -
190 NL-1133719-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 12:04:02.76 2,149 -
191 RO-0980004-14 Fildan Vlad 0000-00-00 12:04:06.38 2,160 -
192 HU-D-775598-14 Forgo Istvan 0000-00-00 12:04:24.75 2,171 -
193 B-2034452-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:05:39.74 2,183 -
194 RO-0106022-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 12:05:50.20 2,194 -
195 GR-1041003-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 12:05:54.45 2,205 -
196 RO-0000321-14 Banu Constantin 0000-00-00 12:05:57.93 2,217 -
197 RO-0747901-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 12:06:07.32 2,228 -
198 HU-D-814565-14 Szalmasi & Szabo 0000-00-00 12:06:40.10 2,239 -
199 B-3014202-14 Emil Denis 0000-00-00 12:06:41.78 2,250 -
200 HU-D-785389-14 Markus Istvan 0000-00-00 12:07:16.25 2,262 -
201 NL-1215638-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 12:08:42.87 2,273 -
202 RO-0532205-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 12:08:44.22 2,284 -
203 RO-0530495-14 Dan Danila 0000-00-00 12:08:45.65 2,296 -
204 RO-0680005-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 12:08:59.53 2,307 -
205 AU-602-14-134 Walter Zerner 0000-00-00 12:09:08.19 2,318 -
206 HU-17-76047-14 Kulcsar Laszlo 0000-00-00 12:09:17.48 2,330 -
207 RO-0680032-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 12:09:17.83 2,341 -
208 RO-0422185-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 12:09:18.06 2,352 -
209 RO-0990758-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 12:09:18.92 2,364 -
210 NL-1215632-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 12:09:21.56 2,375 -
211 HU-15-00101-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 12:09:22.21 2,386 -
212 RO-0906401-14 Oros Bogdan 0000-00-00 12:09:22.39 2,398 -
213 RO-0132386-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 12:09:23.47 2,409 -
214 DV-2842-14-1010 Roland Kraus 0000-00-00 12:09:25.89 2,420 -
215 HU-D-733326-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 12:09:26.06 2,431 -
216 DV-2454-14-249 Theresia & Liliana 0000-00-00 12:09:37.91 2,443 -
217 DV-5667-14-911 Ludwig Koelbl 0000-00-00 12:09:40.76 2,454 -
218 RO-0004014-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 12:09:41.23 2,465 -
219 NL-1133739-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 12:09:43.31 2,477 -
220 HU-D-768275-14 Karacsony Mate & Szabo 0000-00-00 12:09:46.12 2,488 -
221 DV-4087-14-78 Marcus Lecke 0000-00-00 12:09:48.90 2,499 -
222 RO-1140090-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 12:09:48.93 2,511 -
223 HU-D-733316-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 12:09:50.52 2,522 -
224 RO-0106016-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 12:10:03.28 2,533 -
225 RO-0000328-14 Banu Constantin 0000-00-00 12:10:10.66 2,545 -
226 DV-5950-14-119 Anton Deigner 0000-00-00 12:10:13.27 2,556 -
227 HU-D-781264-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 12:10:18.15 2,567 -
228 RO-0132375-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 12:10:24.84 2,578 -
229 RO-0014919-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:10:25.31 2,590 -
230 RO-0536130-14 Fratila Ioan 0000-00-00 12:10:31.77 2,601 -
231 HU-D-776028-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 12:10:40.90 2,612 -
232 DV-6110-14-315 Guver & Ulariu 0000-00-00 12:10:43.56 2,624 -
233 DV-2842-14-1137 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:10:43.63 2,635 -
234 HU-D-776049-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 12:10:49.63 2,646 -
235 HU-20-72036-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 12:10:52.82 2,658 -
236 HU-14-10750-14 Horvath Zoltan 0000-00-00 12:10:55.86 2,669 -
237 HU-D-733355-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 12:10:57.59 2,680 -
238 RO-0339026-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 12:11:04.45 2,692 -
239 HU-10-95402-14 Radocz & Mihalik 0000-00-00 12:11:09.56 2,703 -
240 DV-2842-14-1152 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:11:31.87 2,714 -
241 DV-2733-14-651 Markus Sollner 0000-00-00 12:11:45.13 2,725 -
242 RO-0747903-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 12:11:45.48 2,737 -
243 RO-0129295-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 12:12:16.51 2,748 -
244 RO-0096962-14 Fratii Novac 0000-00-00 12:12:17.91 2,759 -
245 RO-0532074-14 Kun & Dragan 0000-00-00 12:12:20.88 2,771 -
246 DV-8596-14-374 Karl Heinz Lang 0000-00-00 12:12:22.36 2,782 -
247 RO-0132380-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 12:13:20.31 2,793 -
248 HU-28-32226-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 12:13:37.30 2,805 -
249 DV-2454-14-113 Balog Ioan 0000-00-00 12:13:39.81 2,816 -
250 HU-15-00136-14 Bajkan Istvan 0000-00-00 12:13:59.54 2,827 -
251 DV-2454-14-245 Theresia & Liliana 0000-00-00 12:14:32.17 2,839 -
252 RO-0422015-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 12:15:47.07 2,850 -
253 RO-0530155-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 12:15:49.83 2,861 -
254 RO-0132358-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 12:16:27.71 2,872 -
255 RO-0538029-14 Rosu Alin & Bianca 0000-00-00 12:16:30.74 2,884 -
256 B-2034460-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:16:32.03 2,895 -
257 RO-0533636-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 12:16:39.44 2,906 -
258 HU-15-00102-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 12:16:41.49 2,918 -
259 HU-D-814660-14 Szalmasi & Szabo 0000-00-00 12:16:47.64 2,929 -
260 HU-D-784227-14 Virag Gabor 0000-00-00 12:16:50.24 2,940 -
261 HU-17-73353-14 Markus Miklos 0000-00-00 12:17:10.69 2,952 -
262 RO-0958007-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 12:18:17.73 2,963 -
263 RO-0958018-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 12:18:36.20 2,974 -
264 HU-02-35275-14 Szephegyi Gabor 0000-00-00 12:18:40.09 2,986 -
265 RO-0535825-14 Pall Marton 0000-00-00 12:19:54.41 2,997 -
266 GR-1040184-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 12:19:59.70 3,008 -
267 RO-0025328-14 Crainea Bogdan 0000-00-00 12:20:00.66 3,020 -
268 DV-2842-14-1173 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:20:01.68 3,031 -
269 HU-D-784223-14 Virag Gabor 0000-00-00 12:20:08.48 3,042 -
270 RO-0526507-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 12:22:41.93 3,053 -
271 DV-2454-14-253 Theresia & Liliana 0000-00-00 12:22:47.91 3,065 -
272 NL-1215634-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 12:22:50.47 3,076 -
273 HU-D-823850-14 Garaczi Janos 0000-00-00 12:22:52.79 3,087 -
274 HU-D-744663-14 Adam Jozsef 0000-00-00 12:24:03.82 3,099 -
275 RO-0680017-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 12:24:14.13 3,110 -
276 RO-0002024-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 12:24:17.28 3,121 -
277 RO-0280484-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 12:24:40.37 3,133 -
278 NL-1466221-14 Daniel Brandt 0000-00-00 12:24:43.59 3,144 -
279 HU-15-01358-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 12:25:06.47 3,155 -
280 RO-0002107-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 12:25:50.69 3,167 -
281 RO-0530502-14 Dan Danila 0000-00-00 12:27:29.71 3,178 -
282 HU-12-41359-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 12:28:51.07 3,189 -
283 HU-15-00044-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 12:29:16.90 3,200 -
284 RO-0100827-14 Pasla Daniel 0000-00-00 12:31:18.92 3,212 -
285 RO-0100786-14 Pasla Daniel 0000-00-00 12:31:25.05 3,223 -
286 HU-D-733327-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 12:31:35.01 3,234 -
287 RO-115036-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 12:32:38.86 3,246 -
288 RO-0013924-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 12:32:40.71 3,257 -
289 RO-0777124-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 12:32:43.01 3,268 -
290 B-6234704-14 Van Damme-Weyns 0000-00-00 12:32:50.91 3,280 -
291 AU-325-14-420 Gheju Ion 0000-00-00 12:32:58.43 3,291 -
292 DV-5950-14-184 Anton Deigner 0000-00-00 12:34:37.06 3,302 -
293 HU-15-04489-14 Karacsony Mate & Szabo 0000-00-00 12:34:40.79 3,314 -
294 RO-0980002-14 Fildan Vlad 0000-00-00 12:36:05.11 3,325 -
295 RO-0990778-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 12:36:11.79 3,336 -
296 RO-0014048-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:36:17.96 3,347 -
297 HU-D-781269-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 12:36:49.42 3,359 -
298 HU-D-731120-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 12:38:24.13 3,370 -
299 RO-0538827-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 12:39:04.35 3,381 -
300 RO-0532269-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 12:44:14.54 3,393 -
301 NL-1215642-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 12:44:27.91 3,404 -
302 HU-D-815020-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 12:47:04.44 3,415 -
303 DV-2454-14-248 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:48:30.25 3,427 -
304 RO-0990735-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 12:49:23.79 3,438 -
305 RO-0132363-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 12:49:26.86 3,449 -
306 B-2142718-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:49:34.65 3,461 -
307 DV-8596-14-327 Karl Heinz Lang 0000-00-00 12:53:55.71 3,472 -
308 RO-0106008-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 12:54:11.66 3,483 -
309 RO-0906382-14 Oros Bogdan 0000-00-00 12:55:55.95 3,494 -
310 HU-D-744677-14 Galambazis KFT 0000-00-00 12:55:57.92 3,506 -
311 HU-15-04485-14 Szabo & Mihalik Tandem 0000-00-00 12:56:00.21 3,517 -
312 RO-1140089-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 12:56:04.69 3,528 -
313 AU-906-14-224 Michael Rudorfer 0000-00-00 12:56:12.48 3,540 -
314 HU-D-776702-14 Poljak Janos 0000-00-00 12:57:15.75 3,551 -
315 RO-115033-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 12:57:28.10 3,562 -
316 AU-334-14-234 Manfred Keininger 0000-00-00 13:03:23.27 3,574 -
317 RO-0106033-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 13:04:31.86 3,585 -
318 B-3014452-14 Emil Denis 0000-00-00 13:05:41.40 3,596 -
319 DV-6110-14-317 Guver & Ulariu 0000-00-00 13:06:57.28 3,608 -
320 HU-14-10744-14 Horvath Zoltan 0000-00-00 13:08:53.62 3,619 -
321 HU-D-731144-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 13:11:07.39 3,630 -
322 HU-12-41358-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 13:11:11.95 3,642 -
323 DV-0862-14-419 Burgermeister Agnes 0000-00-00 13:12:50.16 3,653 -
324 HU-D-823840-14 Garaczi Janos 0000-00-00 13:19:02.72 3,664 -
325 DV-2454-14-414 Team Taubenfreunde 0000-00-00 13:24:17.76 3,675 -
326 RO-0002101-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 13:33:53.62 3,687 -
327 HU-17-73361-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 13:37:02.02 3,698 -
328 DV-5222-14-253 Mattias Sprang 0000-00-00 13:41:49.37 3,709 -
329 HU-D-815021-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 13:41:55.28 3,721 -
330 AU-602-14-131 Walter Zerner 0000-00-00 13:46:17.72 3,732 -
331 DV-8596-14-354 Karl Heinz Lang 0000-00-00 13:50:53.60 3,743 -
332 RO-0680002-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 13:54:56.61 3,755 -
333 B-2034454-14 Eddy Stulens 0000-00-00 14:07:05.64 3,766 -
334 RO-0994024-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 14:21:00.56 3,777 -
335 HU-D-731152-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 14:22:36.34 3,789 -
336 RO-0540226-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 14:26:22.54 3,800 -
337 DV-5950-14-131 Anton Deigner 0000-00-00 14:28:49.05 3,811 -
338 DV-1773-14-629 Gaust Gherhart 0000-00-00 14:31:22.79 3,822 -
339 B-3014172-14 Emil Denis 0000-00-00 14:31:30.63 3,834 -
340 HU-D-776811-14 Varga Janos 0000-00-00 14:36:38.40 3,845 -
341 RO-0272214-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 14:55:04.67 3,856 -
342 RO-1140083-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 15:23:00.58 3,868 -
343 HU-15-01356-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 15:25:15.87 3,879 -
344 RO-0906494-14 Oros Bogdan 0000-00-00 15:57:27.06 3,890 -
345 DV-2842-14-1001 Roland Kraus 0000-00-00 16:05:18.70 3,902 -
346 HU-17-72651-14 Pinter Zsolt 0000-00-00 16:09:15.06 3,913 -
347 AU-906-14-462 Werner Hann 0000-00-00 16:28:01.57 3,924 -
348 RO-0538045-14 Rosu Alin & Bianca 0000-00-00 16:29:19.27 3,936 -
349 B-3014240-14 Emil Denis 0000-00-00 17:08:34.57 3,947 -
350 RO-0014991-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 17:42:45.17 3,958 -
351 HU-15-00131-14 Bajkan Istvan 0000-00-00 18:02:06.51 3,969 -
352 RO-0280485-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 18:02:32.34 3,981 -
353 RO-0532096-14 Kun & Dragan 0000-00-00 19:11:05.71 3,992 -
354 DV-2842-14-1119 Team Kocherbote 0000-00-00 19:44:35.32 4,003 -
355 DV-8596-14-447 Karl Heinz Lang 0000-00-00 08:53:29.58 4,015 -
356 RO-0428860-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin 0000-00-00 10:13:36.56 4,026 -
357 RO-0132369-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 10:13:46.94 4,037 -
358 RO-0422004-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 10:13:55.48 4,049 -
359 HU-02-35274-14 Szephegyi Gabor 0000-00-00 10:14:18.52 4,060 -
360 HU-D-776814-14 Varga Janos 0000-00-00 10:48:09.68 4,071 -
361 NL-1133729-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 11:07:40.17 4,083 -
362 RO-0002003-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:11:12.01 4,094 -
363 DV-6110-14-320 Guver & Ulariu 0000-00-00 11:41:30.72 4,105 -
364 DV-2454-14-255 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:11:20.68 4,116 -
365 RO-0000319-14 Banu Constantin 0000-00-00 13:07:23.16 4,128 -
366 HU-D-779679-14 Juhasz Erno 0000-00-00 13:50:10.15 4,139 -
367 RO-0536126-14 Balog Ioan 0000-00-00 10:39:11.68 4,150 -
368 DV-2454-14-252 Team Hoff & Schwager 0000-00-00 10:40:56.56 4,162 -
369 RO-0533637-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 10:41:03.15 4,173 -
370 RO-0526095-14 Theresia & Liliana 0000-00-00 10:41:10.07 4,184 -
371 B-3014461-14 Emil Denis 0000-00-00 10:41:12.53 4,196 -
372 HU-D-776701-14 Poljak Janos 0000-00-00 10:41:17.69 4,207 -
373 RO-0106015-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 10:41:37.14 4,218 -
374 RO-0025336-14 Crainea Bogdan 0000-00-00 10:41:40.33 4,230 -

Informatii utile

 In date de 19.04.2019 delegatia Columbodromului se va afla in urmatoarele tari: Germania, Belgia si Olanda, pentru cei care doresc sa trimita porumbei la columbodromul din Arad.

In data de 20.04.2019 delegatia se va afla in Austria.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la: +40 742 151 469
Va multumim!!

A inceput licitatia porumeilor de la columbodrom. Pentru a licita intrati aici

Pentru transportul porumbeilor din tara la columbodromul nostru va rugam sa sunati la acest numar: 0732170200

Deoarece nicio comapanie de curierat nu mai transporta porumbei, s-au creat centre de colectare, in tara, pentru Columbodromul din Arad. Aici aveti datele de contact, sau in sectiunea de contact a site-ului: 

 
Cluj-Napoca:
Racean Alexandru, tel: 0740 455 980
Prahova:
Tules Ialcin, tel: 0722 451 669
Budisteanu Sorin
Pitesti Aleea Carpenului Bl E 4  Ap 27
Jud Arges
Tel 0766-258417

Concursuri

Comentarii si Pareri

Vezi toate comentarile

24-05-2018Pigeon
good day, we found a mail pigeon in Slovakia. the number is: Yellow ring: RO-2017-9009834 RO GOLD black ring: BRICON 5000 has been here for 6 days can you contact the owner?
20-09-2016puscasu
buna ziua , am gasit un porumbel cu seria Ro2016 928605 fci ranit la o aripa in judetul Botosani.daca sunte ti interesat de el ma puteti contacta la 0740452232
02-09-2016Victor
Am gasit un porumbel voiajor de concurs cu seria RO 2015 884518 FCI BRICON 5000 in jud. Ialomita , localitatea Axintele.Tel 0751127235.
12-07-2016Petre
Buna ziua ! Astazi data de 12-07-2016 am prins porumbeii cu seriile (=0688256-2010=) (=2014-FCI-0547868=)si (=2015-RO-FCI-331363=) !!! Oras-Bumbesti-Jiu- Sat-Tetila relatii pe Email--- mbibanu12001@yahoo.com !

Sponsori si Parteneri

Social