Romanian Grand Prix FCI 2013 - Finala

Keskemet 

Data: 30-08-2014
Ora lansarii: 09.00
Distanta (km): 147
Porumbei: 410

 

Lansare ora 09.00

 Temperatura 18grada,soare frumos,fara vant. Succes tuturor concurentilor.

Nr. Inel Crescator Tara
1 HU-D-744663-14 Adam Jozsef
2 DV-5950-14-184 Anton Deigner
3 DV-5950-14-119 Anton Deigner
4 DV-5950-14-107 Anton Deigner
5 DV-5950-14-131 Anton Deigner
6 DV-5950-14-122 Anton Deigner
7 RO-0428860-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin
8 RO-0428854-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin
9 RO 0227071-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
10 RO-0227050-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
11 RO-0227077-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
12 RO-0227054-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
13 RO-0227075-14 Bacalu Danut & Serafim Team A
14 RO-0227005-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
15 RO-0227094-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
16 RO-0227096-14 Bacalu Danut & Serafim Team B
17 HU-15-00136-14 Bajkan Istvan
18 HU-15-00131-14 Bajkan Istvan
19 RO-0535830-14 Balog Ioan
20 DV-2454-14-113 Balog Ioan
21 RO-0536126-14 Balog Ioan
22 RO-0526037-14 Balog Ioan
23 RO-0000316-14 Banu Constantin
24 RO-0000321-14 Banu Constantin
25 RO-0000319-14 Banu Constantin
26 RO-0000328-14 Banu Constantin
27 RO-0002001-14 Black See One Loft Race
28 RO-0002092-14 Black See One Loft Race
29 RO-0002107-14 Black See One Loft Race
30 RO-0002101-14 Black See One Loft Race
31 RO-0002003-14 Black See One Loft Race
32 RO-0002032-14 Black See One Loft Race
33 RO-0002024-14 Black See One Loft Race
34 RO-0422010-14 Brasov Racing Team
35 RO-0422169-14 Brasov Racing Team
36 RO-0422019-14 Brasov Racing Team
37 RO-0422021-14 Brasov Racing Team
38 RO-0422185-14 Brasov Racing Team
39 RO-0422015-14 Brasov Racing Team
40 RO-0422013-14 Brasov Racing Team
41 RO-0422004-14 Brasov Racing Team
42 RO-0527174-14 Bront Florian
43 RO-0527127-14 Bront Florian
44 RO-0527171-14 Bront Florian
45 RO-0527169-14 Bront Florian
46 RO-1140084-14 Budisteanu Sorin
47 RO-1140083-14 Budisteanu Sorin
48 RO-1140089-14 Budisteanu Sorin
49 RO-1140090-14 Budisteanu Sorin
50 RO-115063-14 Burciu & Oprea
51 RO-115036-14 Burciu & Oprea
52 RO-115037-14 Burciu & Oprea
53 RO-115032-14 Burciu & Oprea
54 RO-115027-14 Burciu & Oprea
55 RO-115033-14 Burciu & Oprea
56 DV-0862-14-419 Burgermeister Agnes
57 DV-0862-14-417 Burgermeister Agnes
58 RO-0532269-14 Butu & Soimosan
59 RO-0532270-14 Butu & Soimosan
60 RO-0532205-14 Butu & Soimosan
61 RO-0532206-14 Butu & Soimosan
62 RO-0532282-14 Butu & Soimosan
63 RO-0994014-14 Chebeleu Dan
64 RO-0994024-14 Chebeleu Dan
65 RO-0004014-14 Chebeleu Dan
66 RO-0013924-14 Chebeleu Dan
67 RO-0747901-14 Chiritescu Dragos
68 RO-0747902-14 Chiritescu Dragos
69 RO-0747905-14 Chiritescu Dragos
70 RO-0747903-14 Chiritescu Dragos
71 RO-0526514-14 Cojocaru & Panny & Solomon
72 RO-0526507-14 Cojocaru & Panny & Solomon
73 RO-0526540-14 Cojocaru & Panny & Solomon
74 RO-0526545-14 Cojocaru & Panny & Solomon
75 RO-0132367-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
76 RO-0132359-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
77 RO-0132365-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
78 RO-0132355-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
79 RO-0132369-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
80 RO-0132363-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
81 RO-0132358-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
82 RO-0132364-14 Corne D. & Manitiu M. Team A
83 RO-0132376-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
84 RO-0132380-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
85 RO-0132375-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
86 RO-0132386-14 Corne D. & Manitiu M. Team B
87 RO-0025328-14 Crainea Bogdan
88 RO-0025336-14 Crainea Bogdan
89 RO-0852023-14 Cristian Neacsu
90 HU-D-776353-14 Csefan Tivadar
91 HU-15-00041-14 Csehi & Mihalik Duo
92 HU-15-00044-14 Csehi & Mihalik Duo
93 HU-15-00101-14 Csehi & Mihalik Duo
94 HU-15-00102-14 Csehi & Mihalik Duo
95 RO-0530524-14 Dan Danila
96 RO-0530495-14 Dan Danila
97 NL-1466221-14 Daniel Brandt
98 DV-5412-14-220 De Biel Racing Pigeons
99 DV-3450-14-799 De Biel Racing Pigeons
100 B-2034460-14 Eddy Stulens
101 B-2034454-14 Eddy Stulens
102 B-2034462-14 Eddy Stulens
103 B-2034452-14 Eddy Stulens
104 B-2142718-14 Eddy Stulens
105 B-2142719-14 Eddy Stulens
106 B-2034451-14 Eddy Stulens
107 B-3014240-14 Emil Denis
108 B-3014461-14 Emil Denis
109 B-3014452-14 Emil Denis
110 B-3014415-14 Emil Denis
111 B-3014202-14 Emil Denis
112 B-3014172-14 Emil Denis
113 B-3014431-14 Emil Denis
114 RO-0280484-14 Fam. Moldovan
115 RO-0280485-14 Fam. Moldovan
116 RO-0280470-14 Fam. Moldovan
117 RO-0980003-14 Fildan Vlad
118 RO-0980002-14 Fildan Vlad
119 RO-0980004-14 Fildan Vlad
120 RO-0980017-14 Fildan Vlad
121 RO-0129211-14 Florea Cosmin Calin
122 RO-0129299-14 Florea Cosmin Calin
123 RO-0129300-14 Florea Cosmin Calin
124 RO-0129295-14 Florea Cosmin Calin
125 RO-0129252-14 Florea Cosmin Calin
126 HU-D-775597-14 Forgo Istvan
127 HU-D-775598-14 Forgo Istvan
128 RO-0096962-14 Fratii Novac
129 RO-0535822-14 Fratila Ioan
130 RO-0536130-14 Fratila Ioan
131 DV-3726-14-577 Friedrich Hartmann
132 GR-1040184-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
133 GR-1041003-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
134 GR-1040195-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
135 GR-1040189-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE
136 HU-D-744678-14 Galambazis KFT
137 HU-D-744677-14 Galambazis KFT
138 HU-D-823850-14 Garaczi Janos
139 HU-D-823840-14 Garaczi Janos
140 DV-1773-14-629 Gaust Gherhart
141 DV-1773-14-607 Gaust Gherhart
142 DV-1773-14-610 Gaust Gherhart
143 AU-325-14-420 Gheju Ion
144 AU-325-14-416 Gheju Ion
145 AU-304-14-903 Gheju Ion
146 RO-0525501-14 Gherman & Jucu
147 RO-0525503-14 Gherman & Jucu
148 HU-D-746122-14 Gombos Lajos
149 HU-M-137767-14 Gombos Lajos
150 DV-6110-14-313 Guver & Ulariu
151 DV-6110-14-317 Guver & Ulariu
152 DV-6110-14-320 Guver & Ulariu
153 DV-6110-14-315 Guver & Ulariu
154 RO-0958018-14 Habaci C.& Cojocaru C.
155 RO-0958028-14 Habaci C.& Cojocaru C.
156 RO-0958007-14 Habaci C.& Cojocaru C.
157 HU-14-10750-14 Horvath Zoltan
158 HU-14-10744-14 Horvath Zoltan
159 HU-02-34686-14 Ihasz Zoltan & Stefan Guderna
160 RO-0680029-14 Iuga Dorin Team A
161 RO-0680005-14 Iuga Dorin Team A
162 RO-0680025-14 Iuga Dorin Team A
163 RO-0680007-14 Iuga Dorin Team A
164 RO-0680002-14 Iuga Dorin Team A
165 RO-0680015-14 Iuga Dorin Team B
166 RO-0680017-14 Iuga Dorin Team B
167 RO-0680027-14 Iuga Dorin Team B
168 RO-0680009-14 Iuga Dorin Team B
169 RO-0680031-14 Iuga Dorin Team B
170 RO-0680032-14 Iuga Dorin Team B
171 HU-D-779683-14 Juhasz Erno
172 HU-D-779685-14 Juhasz Erno
173 HU-D-779679-14 Juhasz Erno
174 HU-D-768275-14 Karacsony Mate & Szabo
175 HU-15-04489-14 Karacsony Mate & Szabo
176 DV-8596-14-374 Karl Heinz Lang
177 DV-8596-14-354 Karl Heinz Lang
178 DV-8596-14-394 Karl Heinz Lang
179 DV-8596-14-349 Karl Heinz Lang
180 DV-8596-14-387 Karl Heinz Lang
181 DV-8596-14-327 Karl Heinz Lang
182 DV-8596-14-447 Karl Heinz Lang
183 DV-8596-14-275 Karl Heinz Lang
184 HU-D-776028-14 Kecskemeti Zsolt
185 HU-D-776049-14 Kecskemeti Zsolt
186 HU-D-776132-14 Kecskemeti Zsolt
187 RO-0777125-14 Kelemen Csaba
188 RO-0777124-14 Kelemen Csaba
189 RO-0777101-14 Kelemen Csaba
190 RO-0777102-14 Kelemen Csaba
191 HU-D-777352-14 Kiss & Mihalik
192 HU-D-777394-14 Kiss & Mihalik
193 HU-D-731144-14 Kovacs Andras Team A
194 HU-D-731124-14 Kovacs Andras Team A
195 HU-D-731152-14 Kovacs Andras Team A
196 HU-D-731120-14 Kovacs Andras Team A
197 HU-D-731118-14 Kovacs Andras Team A
198 HU-D-731147-14 Kovacs Andras Team A
199 HU-D-731126-14 Kovacs Andras Team A
200 HU-D-731119-14 Kovacs Andras Team A
201 HU-D-731145-14 Kovacs Andras Team A
202 HU-D-731024-14 Kovacs Andras Team B
203 HU-D-731146-14 Kovacs Andras Team B
204 HU-D-731030-14 Kovacs Andras Team B
205 HU-D-731023-14 Kovacs Andras Team B
206 HU-D-731007-14 Kovacs Andras Team B
207 HU-D-731013-14 Kovacs Andras Team B
208 HU-D-731018-14 Kovacs Andras Team B
209 HU-D-731006-14 Kovacs Andras Team B
210 HU-20-72036-14 Kovacs Sandor Attila
211 HU-20-72038-14 Kovacs Sandor Attila
212 HU-20-72030-14 Kovacs Sandor Attila
213 HU-17-76047-14 Kulcsar Laszlo
214 RO-0532074-14 Kun & Dragan
215 RO-0532096-14 Kun & Dragan
216 RO-0532097-14 Kun & Dragan
217 HU-D-733327-14 Ladanyi Daniel
218 HU-D-733326-14 Ladanyi Daniel
219 HU-D-733372-14 Ladanyi Daniel
220 HU-D-733316-14 Ladanyi Daniel
221 HU-D-733350-14 Ladanyi Daniel
222 HU-D-733355-14 Ladanyi Daniel
223 DV-5667-14-912 Ludwig Koelbl
224 DV-5667-14-911 Ludwig Koelbl
225 RO-0530155-14 Lupulescu Adrian
226 RO-0530170-14 Lupulescu Adrian
227 RO-0530156-14 Lupulescu Adrian
228 AU-334-14-263 Manfred Keininger
229 AU-334-14-234 Manfred Keininger
230 DV-4087-14-79 Marcus Lecke
231 DV-4087-14-78 Marcus Lecke
232 DV-4087-14-60 Marcus Lecke
233 DV-4087-14-77 Marcus Lecke
234 HU-D-785358-14 Markus Istvan
235 HU-D-785380-14 Markus Istvan
236 HU-D-785389-14 Markus Istvan
237 HU-D-785351-14 Markus Istvan
238 HU-17-73375-14 Markus Miklos
239 HU-17-73369-14 Markus Miklos
240 HU-17-73365-14 Markus Miklos
241 HU-17-73353-14 Markus Miklos
242 DV-2733-14-647 Markus Sollner
243 DV-2733-14-651 Markus Sollner
244 DV-2733-14-648 Markus Sollner
245 HU-D-730888-14 Marton Peter
246 RO-0526612-14 Marusca Traian
247 DV-5222-14-253 Mattias Sprang
248 DV-5222-14-266 Mattias Sprang
249 DV-5222-14-270 Mattias Sprang
250 RO-0536122-14 Mezo Ovidiu
251 AU-906-14-224 Michael Rudorfer
252 HU-D-815020-14 Mihalik Jozsef & Andras
253 HU-28-32226-14 Mihalik Jozsef & Andras
254 HU-D-815017-14 Mihalik Jozsef & Andras
255 HU-D-815021-14 Mihalik Jozsef & Andras
256 RO-0682627-14 Mircea Otto
257 RO-0682621-14 Mircea Otto
258 HU-D-732986-14 Nitrai Ferenc
259 HU-D-732949-14 Nitrai Ferenc
260 RO-0014071-14 Olteanu Cosmin Team A
261 RO-0014048-14 Olteanu Cosmin Team A
262 RO-0014991-14 Olteanu Cosmin Team A
263 RO-0014951-14 Olteanu Cosmin Team A
264 RO-0014008-14 Olteanu Cosmin Team A
265 RO-0014919-14 Olteanu Cosmin Team A
266 RO-0014967-14 Olteanu Cosmin Team B
267 RO-0014932-14 Olteanu Cosmin Team B
268 RO-0014924-14 Olteanu Cosmin Team B
269 RO-0906436-14 Oros Bogdan
270 RO-0906494-14 Oros Bogdan
271 RO-0906382-14 Oros Bogdan
272 RO-0906401-14 Oros Bogdan
273 RO-0906357-14 Oros Bogdan
274 RO-0535825-14 Pall Marton
275 RO-0535828-14 Pall Marton
276 DV-2454-14-105 Pall Marton
277 DV-2454-14-107 Pall Marton
278 RO-0100701-14 Pasla Daniel
279 RO-0100713-14 Pasla Daniel
280 RO-0100827-14 Pasla Daniel
281 RO-0100839-14 Pasla Daniel
282 RO-0100786-14 Pasla Daniel
283 RO-0100825-14 Pasla Daniel
284 RO-0538822-14 Pigeons Airport Team
285 RO-0540226-14 Pigeons Airport Team
286 RO-0538829-14 Pigeons Airport Team
287 RO-0538827-14 Pigeons Airport Team
288 HU-D-785531-14 Pinter Zsolt
289 HU-17-72659-14 Pinter Zsolt
290 HU-17-72651-14 Pinter Zsolt
291 HU-D-776701-14 Poljak Janos
292 HU-D-776702-14 Poljak Janos
293 HU-D-781269-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
294 HU-D-781263-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
295 HU-D-781264-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
296 HU-OLIMP-34684-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik
297 HU-10-95401-14 Radocz & Mihalik
298 HU-10-95402-14 Radocz & Mihalik
299 DV-2842-14-1001 Roland Kraus
300 DV-2842-14-1006 Roland Kraus
301 DV-2842-14-1009 Roland Kraus
302 DV-2842-14-1002 Roland Kraus
303 DV-2842-14-1010 Roland Kraus
304 RO-0538029-14 Rosu Alin & Bianca
305 RO-0538042-14 Rosu Alin & Bianca
306 RO-0029201-14 Savu & Gigi
307 RO-0029215-14 Savu & Gigi
308 HU-D-744710-14 Silay Ferencz
309 HU-D-744718-14 Silay Ferencz
310 HU-D-744723-14 Silay Ferencz
311 HU-D-744724-14 Silay Ferencz
312 RO-0990778-14 Spiridon Silviu
313 RO-0990735-14 Spiridon Silviu
314 RO-0990758-14 Spiridon Silviu
315 RO-0272238-14 Stanciu Gigi
316 RO-0272214-14 Stanciu Gigi
317 RO-0272211-14 Stanciu Gigi
318 RO-0272245-14 Stanciu Gigi
319 RO-0272213-14 Stanciu Gigi
320 HU-15-04485-14 Szabo & Mihalik Tandem
321 HU-17-73362-14 Szabo L. & Markus M
322 HU-17-73334-14 Szabo L. & Markus M
323 HU-17-73333-14 Szabo L. & Markus M
324 HU-17-73361-14 Szabo L. & Markus M
325 HU-D-722275-14 Szalai & Ven
326 HU-D-814660-14 Szalmasi & Szabo
327 HU-D-814565-14 Szalmasi & Szabo
328 HU-02-35274-14 Szephegyi Gabor
329 HU-02-35275-14 Szephegyi Gabor
330 RO-0106020-14 Szilagyi Ioan
331 RO-0106015-14 Szilagyi Ioan
332 RO-0106016-14 Szilagyi Ioan
333 RO-0106022-14 Szilagyi Ioan
334 RO-0106008-14 Szilagyi Ioan
335 RO-0106033-14 Szilagyi Ioan
336 RO-0339002-14 Tanase Alexandru
337 RO-0339010-14 Tanase Alexandru
338 RO-0339015-14 Tanase Alexandru
339 RO-0339026-14 Tanase Alexandru
340 RO-0533637-14 Tau & Gadarici
341 RO-0533636-14 Tau & Gadarici
342 RO-0530298-14 Tau & Gadarici
343 NL-1215626-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
344 NL-1215633-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
345 NL-1215646-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
346 NL-1215639-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
347 NL-1215632-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A
348 NL-1215642-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
349 NL-1215636-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
350 NL-1215634-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
351 NL-1215640-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
352 NL-1215638-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B
353 NL-1133732-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
354 NL-1133729-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
355 NL-1133739-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
356 NL-1133719-14 Team Brabant Racers-A.Goossens
357 DV-2842-14-1147 Team Fulger & Basch
358 DV-2842-14-1172 Team Fulger & Basch
359 DV-2842-14-1159 Team Fulger & Basch
360 DV-2842-14-1184 Team Fulger & Basch
361 DV-2842-14-1137 Team Fulger & Basch
362 DV-2842-14-1152 Team Fulger & Basch
363 DV-2842-14-1132 Team Fulger & Basch
364 DV-2842-14-1173 Team Fulger & Basch
365 DV-2454-14-244 Team Hoff & Schwager
366 DV-2454-14-252 Team Hoff & Schwager
367 DV-2842-14-1119 Team Kocherbote
368 DV-2454-14-446 Team Taubenfreunde
369 DV-2454-14-255 Team Taubenfreunde
370 DV-2454-14-250 Team Taubenfreunde
371 DV-7132-14-453 Team Taubenfreunde
372 DV-7132-14-457 Team Taubenfreunde
373 DV-2454-14-248 Team Taubenfreunde
374 DV-2454-14-414 Team Taubenfreunde
375 DV-2454-14-452 Team Taubenfreunde
376 DV-7132-14-454 Team Taubenfreunde
377 DV-2454-14-253 Theresia & Liliana
378 DV-2454-14-249 Theresia & Liliana
379 DV-2454-14-245 Theresia & Liliana
380 RO-0526095-14 Theresia & Liliana
381 DV-2454-14-103 Theresia & Liliana
382 DV-2454-14-111 Theresia & Liliana
383 RO-0526038-14 Theresia & Liliana
384 DV-2454-14-241 Theresia & Liliana
385 RO-0408899-14 Ticlea Doru Claudiu
386 B-6234704-14 Van Damme-Weyns
387 HU-15-01358-14 Varga J & Szepesi I
388 HU-15-01356-14 Varga J & Szepesi I
389 HU-15-01366-14 Varga J & Szepesi I
390 HU-D-734128-14 Varga Janos
391 HU-D-776814-14 Varga Janos
392 HU-D-776811-14 Varga Janos
393 HU-D-776812-14 Varga Janos
394 HU-D-784227-14 Virag Gabor
395 HU-D-784223-14 Virag Gabor
396 RO-0530152-14 Vogel Emeric
397 RO-0337226-14 Voinea Dorin
398 RO-0337230-14 Voinea Dorin
399 RO-0337206-14 Voinea Dorin
400 AU-602-14-131 Walter Zerner
401 AU-602-14-109 Walter Zerner
402 AU-602-14-134 Walter Zerner
403 AU-602-14-106 Walter Zerner
404 AU-602-14-127 Walter Zerner
405 AU-906-14-462 Werner Hann
406 AU-906-14-461 Werner Hann
407 AU-906-14-463 Werner Hann
408 HU-12-41356-14 Zeke Zsolt
409 HU-12-41358-14 Zeke Zsolt
410 HU-12-41359-14 Zeke Zsolt
Locul Inel Crescator Timp Punctaj Viteza Tara
1 RO-0227005-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 11:09:52.63 0,017 -
2 DV-5222-14-270 Mattias Sprang 0000-00-00 11:09:54.97 0,033 -
3 DV-2454-14-249 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:10:03.39 0,050 -
4 GR-1040189-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:10:07.31 0,066 -
5 RO-0227094-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 11:10:13.32 0,083 -
6 DV-2842-14-1132 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:10:20.12 0,100 -
7 RO-0106015-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:10:21.52 0,116 -
8 HU-17-73361-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:10:22.02 0,133 -
9 RO-0777125-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:10:22.67 0,149 -
10 RO-0337206-14 Voinea Dorin 0000-00-00 11:10:23.27 0,166 -
11 RO-0680009-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:10:23.35 0,183 -
12 NL-1215640-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 11:10:23.43 0,199 -
13 HU-D-731144-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:10:24.33 0,216 -
14 DV-2842-14-1009 Roland Kraus 0000-00-00 11:10:24.64 0,232 -
15 DV-1773-14-607 Gaust Gherhart 0000-00-00 11:10:25.06 0,249 -
16 RO-1140083-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 11:10:25.30 0,265 -
17 DV-2733-14-648 Markus Sollner 0000-00-00 11:10:25.40 0,282 -
18 DV-8596-14-349 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:10:26.04 0,299 -
19 RO-0777101-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:10:26.82 0,315 -
20 HU-D-779683-14 Juhasz Erno 0000-00-00 11:10:27.27 0,332 -
21 AU-906-14-462 Werner Hann 0000-00-00 11:10:27.49 0,348 -
22 DV-2842-14-1159 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:10:30.48 0,365 -
23 DV-6110-14-315 Guver & Ulariu 0000-00-00 11:10:31.85 0,382 -
24 DV-2842-14-1010 Roland Kraus 0000-00-00 11:10:42.89 0,398 -
25 HU-17-72659-14 Pinter Zsolt 0000-00-00 11:11:39.54 0,415 -
26 AU-602-14-127 Walter Zerner 0000-00-00 11:11:53.92 0,431 -
27 B-2034451-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:12:40.74 0,448 -
28 RO-0272211-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:12:41.21 0,465 -
29 DV-2842-14-1147 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:12:43.15 0,481 -
30 RO-0129211-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:12:47.75 0,498 -
31 RO-0100827-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:12:50.52 0,514 -
32 RO-0100825-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:13:16.63 0,531 -
33 RO-0280485-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 11:13:56.03 0,548 -
34 RO-0002092-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:14:07.79 0,564 -
35 HU-D-785380-14 Markus Istvan 0000-00-00 11:14:42.88 0,581 -
36 RO-0002032-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:14:52.34 0,597 -
37 DV-8596-14-387 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:14:54.93 0,614 -
38 RO-0980003-14 Fildan Vlad 0000-00-00 11:14:59.43 0,630 -
39 AU-334-14-263 Manfred Keininger 0000-00-00 11:15:04.91 0,647 -
40 HU-15-00131-14 Bajkan Istvan 0000-00-00 11:15:59.50 0,664 -
41 DV-2842-14-1137 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:16:00.36 0,680 -
42 RO-0526545-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 11:16:15.37 0,697 -
43 NL-1215639-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 11:16:15.77 0,713 -
44 RO-0129252-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:16:15.79 0,730 -
45 HU-D-744710-14 Silay Ferencz 0000-00-00 11:16:15.86 0,747 -
46 HU-D-823840-14 Garaczi Janos 0000-00-00 11:16:16.61 0,763 -
47 RO-0747902-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 11:16:16.88 0,780 -
48 RO-0680025-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 11:16:17.15 0,796 -
49 HU-D-814565-14 Szalmasi & Szabo 0000-00-00 11:16:17.25 0,813 -
50 HU-17-73333-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:16:17.58 0,830 -
51 NL-1215642-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 11:16:18.40 0,846 -
52 RO-0025336-14 Crainea Bogdan 0000-00-00 11:16:18.62 0,863 -
53 RO-0132375-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 11:16:19.05 0,879 -
54 HU-D-731119-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:16:19.61 0,896 -
55 RO-0526514-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 11:16:19.79 0,913 -
56 RO-0272245-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:16:20.12 0,929 -
57 DV-2454-14-446 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:16:20.14 0,946 -
58 RO-0132376-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 11:16:20.23 0,962 -
59 RO-0014919-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 11:16:20.49 0,979 -
60 RO-0100839-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:16:21.23 0,996 -
61 RO-0906436-14 Oros Bogdan 0000-00-00 11:16:21.28 1,012 -
62 RO-0994014-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 11:16:21.47 1,029 -
63 RO-0106022-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:16:22.55 1,045 -
64 RO-0538822-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 11:16:23.07 1,062 -
65 DV-5667-14-911 Ludwig Koelbl 0000-00-00 11:16:23.20 1,078 -
66 DV-8596-14-447 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:16:23.68 1,095 -
67 RO-0682621-14 Mircea Otto 0000-00-00 11:16:24.25 1,112 -
68 RO-0526095-14 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:16:24.60 1,128 -
69 RO-0530495-14 Dan Danila 0000-00-00 11:16:24.89 1,145 -
70 HU-D-776049-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 11:16:25.58 1,161 -
71 NL-1215632-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 11:16:26.39 1,178 -
72 HU-D-731024-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:16:26.80 1,195 -
73 HU-D-733355-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:16:27.29 1,211 -
74 NL-1215636-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 11:16:27.45 1,228 -
75 RO-0530298-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 11:16:28.09 1,244 -
76 RO-0980002-14 Fildan Vlad 0000-00-00 11:16:29.23 1,261 -
77 HU-10-95401-14 Radocz & Mihalik 0000-00-00 11:16:29.47 1,278 -
78 HU-17-73362-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:16:29.70 1,294 -
79 DV-7132-14-453 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:16:30.76 1,311 -
80 RO-0747903-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 11:16:31.24 1,327 -
81 RO-0527174-14 Bront Florian 0000-00-00 11:16:32.46 1,344 -
82 B-3014431-14 Emil Denis 0000-00-00 11:16:35.14 1,361 -
83 RO-0428854-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin 0000-00-00 11:16:35.81 1,377 -
84 HU-D-784223-14 Virag Gabor 0000-00-00 11:16:40.09 1,394 -
85 RO-0777124-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:16:43.40 1,410 -
86 HU-02-35275-14 Szephegyi Gabor 0000-00-00 11:16:45.51 1,427 -
87 RO-0004014-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 11:16:46.06 1,444 -
88 RO-0532096-14 Kun & Dragan 0000-00-00 11:17:36.20 1,460 -
89 RO-0526612-14 Marusca Traian 0000-00-00 11:17:37.28 1,477 -
90 HU-D-785531-14 Pinter Zsolt 0000-00-00 11:17:40.16 1,493 -
91 DV-6110-14-320 Guver & Ulariu 0000-00-00 11:17:40.26 1,510 -
92 RO-0680015-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:17:40.83 1,526 -
93 DV-7132-14-454 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:17:41.19 1,543 -
94 RO-0002024-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:17:41.74 1,560 -
95 HU-D-732986-14 Nitrai Ferenc 0000-00-00 11:17:42.51 1,576 -
96 HU-D-776814-14 Varga Janos 0000-00-00 11:17:45.22 1,593 -
97 HU-17-73375-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:17:49.50 1,609 -
98 NL-1133732-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 11:17:49.70 1,626 -
99 DV-2842-14-1119 Team Kocherbote 0000-00-00 11:17:51.94 1,643 -
100 HU-D-731018-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:17:57.94 1,659 -
101 HU-D-731007-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:18:15.48 1,676 -
102 RO-0682627-14 Mircea Otto 0000-00-00 11:18:41.42 1,692 -
103 DV-2454-14-414 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:18:46.38 1,709 -
104 DV-2454-14-248 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:18:46.73 1,726 -
105 RO-0538827-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 11:18:49.40 1,742 -
106 B-2142718-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:19:01.64 1,759 -
107 RO-0272214-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:19:02.19 1,775 -
108 RO-0680032-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:19:02.54 1,792 -
109 RO-0535822-14 Fratila Ioan 0000-00-00 11:19:02.70 1,809 -
110 HU-14-10750-14 Horvath Zoltan 0000-00-00 11:19:02.73 1,825 -
111 B-2034460-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:19:02.77 1,842 -
112 DV-4087-14-60 Marcus Lecke 0000-00-00 11:19:03.87 1,858 -
113 RO-0132367-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:19:04.27 1,875 -
114 RO-0002101-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:19:04.31 1,891 -
115 RO-0525501-14 Gherman & Jucu 0000-00-00 11:19:04.71 1,908 -
116 RO-0990735-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 11:19:04.82 1,925 -
117 DV-2842-14-1001 Roland Kraus 0000-00-00 11:19:05.21 1,941 -
118 RO-0530156-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 11:19:05.42 1,958 -
119 NL-1133739-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 11:19:05.56 1,974 -
120 RO-0958028-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 11:19:06.58 1,991 -
121 HU-15-00044-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 11:19:06.91 2,008 -
122 RO-0538029-14 Rosu Alin & Bianca 0000-00-00 11:19:07.35 2,024 -
123 RO-0422019-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:19:07.45 2,041 -
124 DV-5950-14-122 Anton Deigner 0000-00-00 11:19:09.30 2,057 -
125 RO-0132358-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:19:09.90 2,074 -
126 RO-0337226-14 Voinea Dorin 0000-00-00 11:19:10.55 2,091 -
127 AU-304-14-903 Gheju Ion 0000-00-00 11:19:11.84 2,107 -
128 B-3014461-14 Emil Denis 0000-00-00 11:19:12.09 2,124 -
129 HU-D-776812-14 Varga Janos 0000-00-00 11:19:13.21 2,140 -
130 RO-0132355-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:19:13.39 2,157 -
131 HU-10-95402-14 Radocz & Mihalik 0000-00-00 11:19:13.61 2,174 -
132 B-2034462-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:19:14.90 2,190 -
133 RO-0227096-14 Bacalu Danut & Serafim Team B 0000-00-00 11:19:36.90 2,207 -
134 AU-906-14-461 Werner Hann 0000-00-00 11:19:37.29 2,223 -
135 RO-0680031-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:19:41.15 2,240 -
136 RO-0408899-14 Ticlea Doru Claudiu 0000-00-00 11:19:41.90 2,257 -
137 RO-0029215-14 Savu & Gigi 0000-00-00 11:19:42.74 2,273 -
138 DV-5950-14-119 Anton Deigner 0000-00-00 11:19:43.40 2,290 -
139 NL-1133729-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 11:19:45.70 2,306 -
140 GR-1041003-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:19:47.91 2,323 -
141 HU-15-00101-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 11:19:49.17 2,339 -
142 RO-0747901-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 11:19:55.05 2,356 -
143 HU-17-73365-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:19:59.41 2,373 -
144 HU-D-731013-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:20:02.75 2,389 -
145 RO-0906382-14 Oros Bogdan 0000-00-00 11:20:05.86 2,406 -
146 DV-2454-14-107 Pall Marton 0000-00-00 11:20:11.95 2,422 -
147 RO-0422021-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:20:24.55 2,439 -
148 RO-0527169-14 Bront Florian 0000-00-00 11:20:25.36 2,456 -
149 RO-0536122-14 Mezo Ovidiu 0000-00-00 11:20:26.39 2,472 -
150 RO-0540226-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 11:20:27.61 2,489 -
151 RO-0527171-14 Bront Florian 0000-00-00 11:20:29.13 2,505 -
152 HU-17-73334-14 Szabo L. & Markus M 0000-00-00 11:20:30.62 2,522 -
153 DV-8596-14-394 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:20:31.46 2,539 -
154 RO-0530152-14 Vogel Emeric 0000-00-00 11:20:32.23 2,555 -
155 RO-0422013-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:20:33.07 2,572 -
156 RO-0014932-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 11:20:33.83 2,588 -
157 RO-0680029-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 11:20:35.06 2,605 -
158 RO-0227050-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:20:37.25 2,622 -
159 HU-D-776132-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 11:20:40.83 2,638 -
160 DV-2733-14-651 Markus Sollner 0000-00-00 11:20:41.34 2,655 -
161 RO-0422015-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:20:42.60 2,671 -
162 RO-0014991-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 11:20:44.49 2,688 -
163 DV-3450-14-799 De Biel Racing Pigeons 0000-00-00 11:20:45.37 2,704 -
164 RO-0100701-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:21:08.64 2,721 -
165 DV-5667-14-912 Ludwig Koelbl 0000-00-00 11:21:19.93 2,738 -
166 B-2034452-14 Eddy Stulens 0000-00-00 11:22:05.24 2,754 -
167 HU-D-781269-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 11:22:05.65 2,771 -
168 GR-1040184-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:22:19.49 2,787 -
169 RO-0422010-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:22:23.70 2,804 -
170 RO-0532269-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 11:22:27.11 2,821 -
171 HU-D-823850-14 Garaczi Janos 0000-00-00 11:22:27.42 2,837 -
172 DV-2454-14-111 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:22:32.46 2,854 -
173 HU-D-814660-14 Szalmasi & Szabo 0000-00-00 11:22:32.63 2,870 -
174 HU-D-733326-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:22:34.57 2,887 -
175 RO-0747905-14 Chiritescu Dragos 0000-00-00 11:22:35.77 2,904 -
176 RO-0530170-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 11:22:37.08 2,920 -
177 HU-D-731006-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:22:48.84 2,937 -
178 RO-0532282-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 11:22:49.00 2,953 -
179 RO-0339010-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:22:55.56 2,970 -
180 HU-D-775597-14 Forgo Istvan 0000-00-00 11:23:26.85 2,987 -
181 RO-0777102-14 Kelemen Csaba 0000-00-00 11:23:27.09 3,003 -
182 DV-2733-14-647 Markus Sollner 0000-00-00 11:23:28.53 3,020 -
183 RO-0339015-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:23:40.04 3,036 -
184 B-3014172-14 Emil Denis 0000-00-00 11:23:54.95 3,053 -
185 RO-0014048-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 11:24:04.54 3,070 -
186 HU-D-733372-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:24:41.81 3,086 -
187 DV-2454-14-105 Pall Marton 0000-00-00 11:24:44.33 3,103 -
188 HU-D-731124-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:24:44.60 3,119 -
189 RO-0422004-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:24:46.44 3,136 -
190 RO-0014924-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 11:24:47.28 3,152 -
191 RO-0002001-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:24:48.15 3,169 -
192 RO-0106020-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:24:48.63 3,186 -
193 RO-0428860-14 Antoniu Lucian & V.Cosmin 0000-00-00 11:25:04.83 3,202 -
194 AU-325-14-416 Gheju Ion 0000-00-00 11:25:50.65 3,219 -
195 HU-15-00102-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 11:25:51.68 3,235 -
196 RO-0280484-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 11:25:55.75 3,252 -
197 RO-0526037-14 Balog Ioan 0000-00-00 11:26:12.71 3,269 -
198 RO-0025328-14 Crainea Bogdan 0000-00-00 11:27:19.50 3,285 -
199 HU-D-730888-14 Marton Peter 0000-00-00 11:27:28.82 3,302 -
200 HU-15-00136-14 Bajkan Istvan 0000-00-00 11:27:30.64 3,318 -
201 NL-1215638-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 11:27:33.51 3,335 -
202 RO-0422185-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 11:27:39.18 3,352 -
203 DV-2842-14-1002 Roland Kraus 0000-00-00 11:27:44.24 3,368 -
204 RO-0227075-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:27:45.70 3,385 -
205 RO-0530524-14 Dan Danila 0000-00-00 11:27:48.32 3,401 -
206 AU-334-14-234 Manfred Keininger 0000-00-00 11:27:48.75 3,418 -
207 HU-D-781264-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 11:27:54.39 3,435 -
208 RO-0533637-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 11:27:57.58 3,451 -
209 RO-0533636-14 Tau & Gadarici 0000-00-00 11:28:02.26 3,468 -
210 DV-1773-14-610 Gaust Gherhart 0000-00-00 11:28:15.93 3,484 -
211 DV-5950-14-184 Anton Deigner 0000-00-00 11:28:17.60 3,501 -
212 RO-0535825-14 Pall Marton 0000-00-00 11:28:42.30 3,518 -
213 RO-0000321-14 Banu Constantin 0000-00-00 11:29:01.81 3,534 -
214 DV-4087-14-78 Marcus Lecke 0000-00-00 11:29:12.03 3,551 -
215 RO-0129300-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 11:29:12.20 3,567 -
216 HU-D-815017-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 11:29:14.16 3,584 -
217 RO-0132380-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 11:29:14.80 3,600 -
218 RO 0227071-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:29:15.33 3,617 -
219 RO-115037-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 11:29:16.84 3,634 -
220 HU-D-733316-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:29:22.95 3,650 -
221 DV-6110-14-313 Guver & Ulariu 0000-00-00 11:29:28.78 3,667 -
222 HU-D-815020-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 11:29:28.80 3,683 -
223 HU-D-731146-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:29:37.05 3,700 -
224 RO-0132365-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:29:38.67 3,717 -
225 RO-0227054-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 11:29:38.84 3,733 -
226 DV-0862-14-419 Burgermeister Agnes 0000-00-00 11:29:40.27 3,750 -
227 RO-0990758-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 11:29:42.27 3,766 -
228 HU-D-776701-14 Poljak Janos 0000-00-00 11:29:53.42 3,783 -
229 AU-602-14-134 Walter Zerner 0000-00-00 11:30:07.05 3,800 -
230 HU-D-731030-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 11:30:27.05 3,816 -
231 RO-0339002-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:31:14.80 3,833 -
232 RO-0100713-14 Pasla Daniel 0000-00-00 11:31:16.13 3,849 -
233 RO-0096962-14 Fratii Novac 0000-00-00 11:31:16.84 3,866 -
234 AU-906-14-224 Michael Rudorfer 0000-00-00 11:31:17.11 3,883 -
235 DV-2454-14-255 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:31:24.61 3,899 -
236 RO-0680017-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:31:25.56 3,916 -
237 RO-0280470-14 Fam. Moldovan 0000-00-00 11:31:26.52 3,932 -
238 RO-0132359-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:31:30.65 3,949 -
239 DV-5950-14-131 Anton Deigner 0000-00-00 11:31:34.64 3,965 -
240 HU-17-72651-14 Pinter Zsolt 0000-00-00 11:31:42.16 3,982 -
241 RO-115033-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 11:32:07.75 3,999 -
242 DV-8596-14-327 Karl Heinz Lang 0000-00-00 11:32:19.39 4,015 -
243 HU-17-73369-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:33:29.42 4,032 -
244 HU-D-731126-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:34:17.08 4,048 -
245 HU-17-73353-14 Markus Miklos 0000-00-00 11:34:18.81 4,065 -
246 RO-0000328-14 Banu Constantin 0000-00-00 11:34:19.06 4,082 -
247 RO-0106033-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:34:31.80 4,098 -
248 HU-15-01366-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 11:35:30.69 4,115 -
249 HU-15-00041-14 Csehi & Mihalik Duo 0000-00-00 11:37:16.88 4,131 -
250 HU-D-744724-14 Silay Ferencz 0000-00-00 11:37:39.24 4,148 -
251 RO-0002003-14 Black See One Loft Race 0000-00-00 11:37:47.06 4,165 -
252 DV-7132-14-457 Team Taubenfreunde 0000-00-00 11:37:59.71 4,181 -
253 HU-D-744663-14 Adam Jozsef 0000-00-00 11:41:02.69 4,198 -
254 RO-0536130-14 Fratila Ioan 0000-00-00 11:41:19.80 4,214 -
255 HU-D-734128-14 Varga Janos 0000-00-00 11:41:21.54 4,231 -
256 HU-28-32226-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 11:41:24.15 4,248 -
257 RO-0680005-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 11:43:22.93 4,264 -
258 NL-1215633-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 11:43:33.52 4,281 -
259 RO-0272238-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:43:44.70 4,297 -
260 RO-0106016-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 11:43:49.96 4,314 -
261 AU-325-14-420 Gheju Ion 0000-00-00 11:43:54.74 4,331 -
262 RO-0132386-14 Corne D. & Manitiu M. Team B 0000-00-00 11:44:29.84 4,347 -
263 HU-20-72030-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 11:45:21.17 4,364 -
264 RO-0272213-14 Stanciu Gigi 0000-00-00 11:45:24.86 4,380 -
265 HU-14-10744-14 Horvath Zoltan 0000-00-00 11:45:55.16 4,397 -
266 HU-D-815021-14 Mihalik Jozsef & Andras 0000-00-00 11:48:42.47 4,413 -
267 HU-D-733327-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 11:49:55.50 4,430 -
268 GR-1040195-14 G & D Aslanidis-FCI GREECE 0000-00-00 11:49:56.79 4,447 -
269 HU-D-785389-14 Markus Istvan 0000-00-00 11:51:33.27 4,463 -
270 HU-M-137767-14 Gombos Lajos 0000-00-00 11:51:54.63 4,480 -
271 HU-D-731147-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:51:58.83 4,496 -
272 DV-4087-14-77 Marcus Lecke 0000-00-00 11:53:22.06 4,513 -
273 DV-2842-14-1184 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:57:08.62 4,530 -
274 RO-0339026-14 Tanase Alexandru 0000-00-00 11:57:10.17 4,546 -
275 HU-OLIMP-34684-14 Radocz & Mihalik & Csizmarik 0000-00-00 11:57:54.77 4,563 -
276 HU-D-731152-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:58:31.37 4,579 -
277 RO-0680027-14 Iuga Dorin Team B 0000-00-00 11:58:33.04 4,596 -
278 HU-15-01356-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 11:58:57.80 4,613 -
279 RO-0013924-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 11:59:10.48 4,629 -
280 HU-D-731120-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 11:59:17.09 4,646 -
281 RO-0106008-14 Szilagyi Ioan 0000-00-00 12:03:17.75 4,662 -
282 HU-02-35274-14 Szephegyi Gabor 0000-00-00 12:03:53.53 4,679 -
283 RO-0532205-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 12:05:00.31 4,696 -
284 RO-0852023-14 Cristian Neacsu 0000-00-00 12:05:04.48 4,712 -
285 RO-115027-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 12:05:15.29 4,729 -
286 RO-0527127-14 Bront Florian 0000-00-00 12:05:22.34 4,745 -
287 DV-2842-14-1152 Team Fulger & Basch 0000-00-00 12:07:03.72 4,762 -
288 B-3014202-14 Emil Denis 0000-00-00 12:09:31.96 4,778 -
289 AU-602-14-131 Walter Zerner 0000-00-00 12:09:35.03 4,795 -
290 B-2142719-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:09:49.69 4,812 -
291 NL-1466221-14 Daniel Brandt 0000-00-00 12:09:50.02 4,828 -
292 RO-0530155-14 Lupulescu Adrian 0000-00-00 12:09:51.26 4,845 -
293 RO-0980004-14 Fildan Vlad 0000-00-00 12:10:10.63 4,861 -
294 HU-D-731118-14 Kovacs Andras Team A 0000-00-00 12:10:15.23 4,878 -
295 B-3014415-14 Emil Denis 0000-00-00 12:11:31.89 4,895 -
296 AU-602-14-109 Walter Zerner 0000-00-00 12:11:34.31 4,911 -
297 RO-0906357-14 Oros Bogdan 0000-00-00 12:11:37.29 4,928 -
298 HU-20-72038-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 12:12:12.75 4,944 -
299 HU-D-775598-14 Forgo Istvan 0000-00-00 12:12:15.47 4,961 -
300 NL-1215634-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team B 0000-00-00 12:12:15.86 4,978 -
301 NL-1215626-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 12:12:22.34 4,994 -
302 RO-0532074-14 Kun & Dragan 0000-00-00 12:12:22.37 5,011 -
303 HU-17-76047-14 Kulcsar Laszlo 0000-00-00 12:13:14.83 5,027 -
304 DV-3726-14-577 Friedrich Hartmann 0000-00-00 12:13:15.89 5,044 -
305 HU-D-768275-14 Karacsony Mate & Szabo 0000-00-00 12:13:18.05 5,061 -
306 DV-5412-14-220 De Biel Racing Pigeons 0000-00-00 12:13:27.42 5,077 -
307 AU-906-14-463 Werner Hann 0000-00-00 12:14:05.08 5,094 -
308 DV-2454-14-452 Team Taubenfreunde 0000-00-00 12:15:02.47 5,110 -
309 DV-2454-14-244 Team Hoff & Schwager 0000-00-00 12:15:47.41 5,127 -
310 RO-0535830-14 Balog Ioan 0000-00-00 12:16:07.01 5,144 -
311 RO-115063-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 12:17:30.52 5,160 -
312 RO-0680007-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 12:17:36.71 5,177 -
313 RO-0422169-14 Brasov Racing Team 0000-00-00 12:17:41.51 5,193 -
314 B-2034454-14 Eddy Stulens 0000-00-00 12:19:11.92 5,210 -
315 RO-0014008-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:21:47.93 5,226 -
316 RO-0958018-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 12:23:19.57 5,243 -
317 HU-D-732949-14 Nitrai Ferenc 0000-00-00 11:10:57.71 5,260 -
318 HU-D-776811-14 Varga Janos 0000-00-00 12:26:34.74 5,276 -
319 DV-2454-14-113 Balog Ioan 0000-00-00 12:27:08.29 5,293 -
320 RO-0526038-14 Theresia & Liliana 0000-00-00 12:28:46.01 5,309 -
321 RO-0536126-14 Balog Ioan 0000-00-00 12:28:50.11 5,326 -
322 RO-0906401-14 Oros Bogdan 0000-00-00 12:28:50.19 5,343 -
323 HU-D-785351-14 Markus Istvan 0000-00-00 12:28:51.53 5,359 -
324 RO-0680002-14 Iuga Dorin Team A 0000-00-00 12:28:51.73 5,376 -
325 RO-0100786-14 Pasla Daniel 0000-00-00 12:28:52.52 5,392 -
326 RO-0525503-14 Gherman & Jucu 0000-00-00 12:29:00.66 5,409 -
327 RO-0526507-14 Cojocaru & Panny & Solomon 0000-00-00 12:32:12.41 5,426 -
328 RO-0014071-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 12:32:12.89 5,442 -
329 DV-6110-14-317 Guver & Ulariu 0000-00-00 12:36:37.84 5,459 -
330 HU-20-72036-14 Kovacs Sandor Attila 0000-00-00 12:38:14.62 5,475 -
331 B-6234704-14 Van Damme-Weyns 0000-00-00 12:38:15.25 5,492 -
332 RO-1140090-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 12:38:28.68 5,509 -
333 RO-0538829-14 Pigeons Airport Team 0000-00-00 12:51:24.69 5,525 -
334 DV-1773-14-629 Gaust Gherhart 0000-00-00 12:51:47.25 5,542 -
335 RO-0227077-14 Bacalu Danut & Serafim Team A 0000-00-00 12:57:43.74 5,558 -
336 B-3014452-14 Emil Denis 0000-00-00 13:08:17.77 5,575 -
337 DV-2454-14-241 Theresia & Liliana 0000-00-00 13:09:51.24 5,592 -
338 NL-1215646-14 Team Brabant Racers J.M.Vos Team A 0000-00-00 13:11:59.87 5,608 -
339 DV-2454-14-252 Team Hoff & Schwager 0000-00-00 13:12:04.46 5,625 -
340 DV-8596-14-374 Karl Heinz Lang 0000-00-00 13:12:05.75 5,641 -
341 HU-D-744677-14 Galambazis KFT 0000-00-00 13:16:07.97 5,658 -
342 RO-0535828-14 Pall Marton 0000-00-00 13:16:47.17 5,674 -
343 DV-5222-14-266 Mattias Sprang 0000-00-00 13:45:34.27 5,691 -
344 RO-0990778-14 Spiridon Silviu 0000-00-00 13:49:11.35 5,708 -
345 HU-D-733350-14 Ladanyi Daniel 0000-00-00 13:59:57.05 5,724 -
346 DV-2454-14-103 Theresia & Liliana 0000-00-00 14:00:16.70 5,741 -
347 RO-0000316-14 Banu Constantin 0000-00-00 14:00:28.78 5,757 -
348 DV-2842-14-1172 Team Fulger & Basch 0000-00-00 14:07:13.96 5,774 -
349 HU-12-41358-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 14:07:30.30 5,791 -
350 HU-D-731023-14 Kovacs Andras Team B 0000-00-00 14:20:59.95 5,807 -
351 RO-0129295-14 Florea Cosmin Calin 0000-00-00 14:24:07.04 5,824 -
352 HU-D-776028-14 Kecskemeti Zsolt 0000-00-00 14:27:52.31 5,840 -
353 DV-2454-14-250 Team Taubenfreunde 0000-00-00 14:31:51.90 5,857 -
354 HU-12-41356-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 14:56:53.39 5,874 -
355 HU-15-04485-14 Szabo & Mihalik Tandem 0000-00-00 15:03:34.46 5,890 -
356 DV-5950-14-107 Anton Deigner 0000-00-00 16:35:50.27 5,907 -
357 RO-0958007-14 Habaci C.& Cojocaru C. 0000-00-00 17:18:18.73 5,923 -
358 HU-D-776702-14 Poljak Janos 0000-00-00 17:19:53.17 5,940 -
359 DV-8596-14-354 Karl Heinz Lang 0000-00-00 17:40:19.52 5,957 -
360 RO-0132363-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 17:41:17.91 5,973 -
361 NL-1133719-14 Team Brabant Racers-A.Goossens 0000-00-00 17:55:58.70 5,990 -
362 HU-D-779685-14 Juhasz Erno 0000-00-00 18:27:52.87 6,006 -
363 AU-602-14-106 Walter Zerner 0000-00-00 18:29:15.11 6,023 -
364 RO-115036-14 Burciu & Oprea 0000-00-00 18:38:01.00 6,039 -
365 B-3014240-14 Emil Denis 0000-00-00 18:54:06.57 6,056 -
366 HU-D-779679-14 Juhasz Erno 0000-00-00 18:54:17.90 6,073 -
367 RO-1140084-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 19:00:48.08 6,089 -
368 DV-5222-14-253 Mattias Sprang 0000-00-00 19:11:22.26 6,106 -
369 RO-1140089-14 Budisteanu Sorin 0000-00-00 19:37:29.81 6,122 -
370 DV-2454-14-245 Theresia & Liliana 0000-00-00 19:58:15.86 6,139 -
371 RO-0014951-14 Olteanu Cosmin Team A 0000-00-00 19:59:09.23 6,156 -
372 HU-12-41359-14 Zeke Zsolt 0000-00-00 20:23:45.17 6,172 -
373 HU-D-722275-14 Szalai & Ven 0000-00-00 11:07:03.23 6,189 -
374 HU-D-777352-14 Kiss & Mihalik 0000-00-00 11:10:07.60 6,205 -
375 RO-0994024-14 Chebeleu Dan 0000-00-00 11:10:41.38 6,222 -
376 RO-0132369-14 Corne D. & Manitiu M. Team A 0000-00-00 11:11:18.19 6,239 -
377 DV-2842-14-1173 Team Fulger & Basch 0000-00-00 11:12:04.76 6,255 -
378 DV-2454-14-253 Theresia & Liliana 0000-00-00 11:13:01.75 6,272 -
379 RO-0000319-14 Banu Constantin 0000-00-00 11:13:08.76 6,288 -
380 HU-D-784227-14 Virag Gabor 0000-00-00 11:13:25.52 6,305 -
381 HU-15-04489-14 Karacsony Mate & Szabo 0000-00-00 11:13:40.55 6,322 -
382 HU-D-744678-14 Galambazis KFT 0000-00-00 11:13:47.21 6,338 -
383 HU-15-01358-14 Varga J & Szepesi I 0000-00-00 12:10:10.76 6,355 -
384 RO-0532270-14 Butu & Soimosan 0000-00-00 16:29:26.61 6,371 -
385 RO-0014967-14 Olteanu Cosmin Team B 0000-00-00 19:02:09.61 6,388 -
386 RO-0906494-14 Oros Bogdan 0000-00-00 19:55:20.26 6,405 -

Informatii utile

 In date de 19.04.2019 delegatia Columbodromului se va afla in urmatoarele tari: Germania, Belgia si Olanda, pentru cei care doresc sa trimita porumbei la columbodromul din Arad.

In data de 20.04.2019 delegatia se va afla in Austria.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la: +40 742 151 469
Va multumim!!

A inceput licitatia porumeilor de la columbodrom. Pentru a licita intrati aici

Pentru transportul porumbeilor din tara la columbodromul nostru va rugam sa sunati la acest numar: 0732170200

Deoarece nicio comapanie de curierat nu mai transporta porumbei, s-au creat centre de colectare, in tara, pentru Columbodromul din Arad. Aici aveti datele de contact, sau in sectiunea de contact a site-ului: 

 
Cluj-Napoca:
Racean Alexandru, tel: 0740 455 980
Prahova:
Tules Ialcin, tel: 0722 451 669
Budisteanu Sorin
Pitesti Aleea Carpenului Bl E 4  Ap 27
Jud Arges
Tel 0766-258417

Concursuri

Comentarii si Pareri

Vezi toate comentarile

24-05-2018Pigeon
good day, we found a mail pigeon in Slovakia. the number is: Yellow ring: RO-2017-9009834 RO GOLD black ring: BRICON 5000 has been here for 6 days can you contact the owner?
20-09-2016puscasu
buna ziua , am gasit un porumbel cu seria Ro2016 928605 fci ranit la o aripa in judetul Botosani.daca sunte ti interesat de el ma puteti contacta la 0740452232
02-09-2016Victor
Am gasit un porumbel voiajor de concurs cu seria RO 2015 884518 FCI BRICON 5000 in jud. Ialomita , localitatea Axintele.Tel 0751127235.
12-07-2016Petre
Buna ziua ! Astazi data de 12-07-2016 am prins porumbeii cu seriile (=0688256-2010=) (=2014-FCI-0547868=)si (=2015-RO-FCI-331363=) !!! Oras-Bumbesti-Jiu- Sat-Tetila relatii pe Email--- mbibanu12001@yahoo.com !

Sponsori si Parteneri

Social